• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
a je kaj moramo bit svako malo tu :D ja sam malo igra sa boljim strojevima sadio krompir ;)
fsscreen20121111105817.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Pa špricanje...
fsscreen20121111115819.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
I alkići na odmoru ;)
fsscreen20121111121602.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
wtf???? 250kn... ko da je od zlata... ja uzeo za 120kn preko steama, sad jos cijena pala na 110... crovortex je inace malo pre skup :(
A jesi direkt preko steama ili preko onog lika na faceu sto su decki objavili na prijasnjoj stranici. Ak je to sa facea tu dobijes samo cd key.
 
K

karlo321

Guest
A jesi direkt preko steama ili preko onog lika na faceu sto su decki objavili na prijasnjoj stranici. Ak je to sa facea tu dobijes samo cd key.

preko onog lika na fejsu... i igra mi je na steamu! :)
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
preko onog lika na fejsu... i igra mi je na steamu! :)
Koliko sam ja skuzio on prodaje samo cd keyeve...ne komplet igru sa cd-eom i kutijom. Zato toliko i kosta.

Evo sto ti pise.
Izaberete igru -> Kontaktirate me -> Uplatite novce -> Vaše novce proslijeđujem do dobavljača -> Dobivam key od dobavljača -> Dobiveni Key šaljem Vama na email.
 
K

karlo321

Guest
Koliko sam ja skuzio on prodaje samo cd keyeve...ne komplet igru sa cd-eom i kutijom. Zato toliko i kosta.

Evo sto ti pise.
Izaberete igru -> Kontaktirate me -> Uplatite novce -> Vaše novce proslijeđujem do dobavljača -> Dobivam key od dobavljača -> Dobiveni Key šaljem Vama na email.

pa ne dobijes kutiju... ja sam dobio igru na steamu... a zasto u crovortexu pise da nakon kupnje dobijes link za download??
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
pa ne dobijes kutiju... ja sam dobio igru na steamu... a zasto u crovortexu pise da nakon kupnje dobijes link za download??
Koliko sam ja opet skuzio...to preko facea...tu nedobijes ni kutiju ni igru...dobijes samo cd key....a na cro vorexu je sada drugacije...mozes kupiti i u kutiji a i direkt skinuti igru od njih.

Sto nekuzis ovdje: Dobivam key od dobavljača -> Dobiveni Key šaljem Vama na email.
Nigdje nepise da se dobije igra...samo cd key. Uostalom..vidjet ces.
Jedino ako taj key nece sluziti da se skine igra sa steama...da dokazes da si kupio....u sto sumnjam.
 
Posljednje uređivanje:

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
kod nas u karlovcu u tisak medii i imaju fs 2013 al samo je 220kn :D
To sam neki dan vidio da je tisak media nabavila. Al ovo sto on prica to je samo cd key. Nema igre...nema kutije...zbog toga i je tolika cijena...Mnoge ljude to zbuni pa misle da ce dobiti i link da skinu igru....mozda ja i grijesim ali tako ispada....neznam jel doticni upoznat sa tim...no vidjet cemo kad dobije mail.
 

pajo11

Novi član
Tu od
19 Kol 2011
Poruka
18
Koliko sam ja opet skuzio...to preko facea...tu nedobijes ni kutiju ni igru...dobijes samo cd key....a na cro vorexu je sada drugacije...mozes kupiti i u kutiji a i direkt skinuti igru od njih.

Sto nekuzis ovdje: Dobivam key od dobavljača -> Dobiveni Key šaljem Vama na email.
Nigdje nepise da se dobije igra...samo cd key. Uostalom..vidjet ces.
Jedino ako taj key nece sluziti da se skine igra sa steama...da dokazes da si kupio....u sto sumnjam.

pa taj key se redeema na steamu i skine se igra, isto tako sam ja kupio FIFA-u 13 i dobio sam samo key koji sam unio na origin i skinuo sam igru i normalno radi online...a box verzija je za one koje baš žele DVD i kutiju..
 

Najnoviji postovi

Na vrh