• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Pojedinci, žalosno je potjerali ste čovjeka sa foruma koji zna znanje.
Oficir, bitan je hladni start, ali radni stroj radi i po 12 i više sati dnevno, na temperaturi 90 i više stupnjeva .
Znač 99,9 posto vremena ulje je tečno., i samo je bitno da je ulje viskoznije i da se teže razbija.

Auti su druga priča, ja gledam da ima što manje hladnih starteva, npr. ako dođem autom sa posla odmah ga uvezem u garažu, da ga navečer nemoram opet hladnog palit.Razumiješ šta sam htio reći!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a tko je rekel da ga buš prodaval ?

morač naučiti malo bolje čitati , jer ti i kad radiš c/p s gugla to radiš na pola

Nebu nitko,ali i ne mislim prodavat,pa ču ga čuvati maximalno kolko mogu,da potraje još neko vrijeme.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne treba nitko znati kolko vur ima,važno je da onaj ko ga financira zna.
Jedino kad bi na bubanj išel onda bi bilo dobro reč,vlasniku jer nebu vjeroval da ima 1009rs kolko piše na vuri,a vura je riknula 91'.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
eto , tako razgovaraju intelektualci ....ponekad mi je drago da nisam u školu išo
Razumije se. Meni je drago da je tebi samo ponekad drago.
Žao mi je što čovjek ode radi drugačijih mišljenja. To se nije učili u nijednoj školi. Ja učim cijeli život i sve manje znam. Mojim odgovorima nisam želio nikog uvrijediti ako jesam stvarno mi je žao. Još sam mislio poslati ulje na testiranje kvalitete naravno uz račun. Ne šalim se. Ako nosim vino, maslinovo ulje zašto nebi i ulje iz generatora s 12 ura rada.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa ne znam kaj mu je , ali svaki jebeni upis smatra ko da mu trgaš diplomu ,klještima odvajaš slezenu itd.

ako ima znanj , iskustvo i stav nek ga postavi i točka ...

forum je to , nek ide na bivši indax pa da vidiš kak bude razapet
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Ja ne vidim problem. Lik malo valja gluposti i pravi se pametan, a čim mu na nešto ukažeš diže se na zadnje noge. Ako pogledate npr. Inin katalog vidjet ćete da sva ulja sa gornjim indeksom viskoznosti 40 imaju sličnu kinematičku viskoznost, od 13.5-14.5, i Millenium i Delta5 i Super 3. Ma, nemam vremena za ta sranja.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sva ta i jeftinija ulja bila super,da vlasnici malo češće promjene ulje i filtere i operu kilere interkulera i antifriza.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

valentin20

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
Poruka
26
To ti je mjenjač to se i meni pali:(devil):

Molim pomoć hitno ako netko zna.
Počelo mi je pojavljivati ovu grešku na kontrolnoj ploči.
Sad ne znam šta znači to ja mislim da je to nešta do mjenjača?
Je do mjenjača je (đojstik).
Meni se slično upali ista ona ljeva slika, samo ne taj.
S
M
L
N
ego strelice i ostanem bez đojstika neradi ništa.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MikiFendt

Član
Tu od
5 Sij 2016
Poruka
72
je do mjenjaca je (đojstik)
meni se slisno upali ista ona ljeva slika samo ne taj
s
m
l
nego strelice i ostanem bez đojstika neradi nista

Hvala bogu više mi se ne javlja taj problem,a prije dok mi se to bilo događalo znači upalio sam traktor i stalno mi je pištalo i izbacivalo grešku i onda sam izvadio osigurač od mjenjača baš od toga S,M,L i opet vratio osigurač i vise nije izbacivalo grešku.
Neznam misli da je mene zezalo nešta neki spoj ili tako nešto.
 

valentin20

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
Poruka
26
mene zeza npr vozim se 10 na sat i upali se to i nemogu ubrzat niti usporit naci kak sam iso tak idem dalje niti izbacit iz brzine moram ga ugasit da bi se ponistilo

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
To je baš nezgodno riješeno i moglo bi bit potencijalno skupo ako se desi pri vecoj brzini neočekivano.
 

valentin20

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
Poruka
26
Ma usporis za sa gasom pustis gas usporava nozno kvacilo radi, možeš stat ako ga stisneš al kad ga pustiš krene.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Tako nisi napisao, znači u biti jedino ne možeš šaltat i kalat ubrzavat i usporavat i stat možeš.
 

valentin20

Novi član
Tu od
16 Ožu 2016
Poruka
26
Ne nemožes ništa kad se upali ako stojiš nemožeš krenut, a ako ides napred nemozes u rikverc ili obrnito. Jel đojstik nereagira brzine i saltanje ostalo radi na njemu.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 

MikiFendt

Član
Tu od
5 Sij 2016
Poruka
72
Ljudi molim pomoč i dobar savjet.
Radi se o fendtu 310 96g.
Danas sam primjetio da mi lagano kapka antifriz niz blok,moguće da je dihtung glave otišao?
U najgorem slučaju šta se može desit?
Koliko bi koštala ta sanacija otprilike?
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Moguće je da se pohabala piksa na dnu pa previše sjeda unutra i onda dihtung nemože izdržati, takav slučaj je dosta čest na njima posebno ako motor ima dosta sati.
 

medo293

Novi član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
7
Strucnjaci jedno pitanje....sto mislite treba li tls ikada iskljucivati i ako treba u kojim poslovima???....hvala unaprijed
 

baskowsky

Novi član
Tu od
1 Ožu 2016
Poruka
27
Ljudi može pomoć, na fendt-u 514C 1995 god. onaj hladnjak ulja s desne strane što se na njega ušarafi filter ulja jel zna on propustiti ulje?
 

MikiFendt

Član
Tu od
5 Sij 2016
Poruka
72
Bok ljudi,dali se netko možda susreo sa problemom da mu se neda podešavat nagib volana na fendtu?
Sve je bilo ok do danas digao sam onu ručicu i mogao podesit nagib a sad nejde,preko kakvog se to sistema spušta i diže?
Točnije radi se o fendtu 310- 96.god.
 

Najnoviji postovi

Na vrh