• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ne izgleda lose fendt.. kako to da ste se odlucili na njega a ne nesto iz sdf grupacije posto su dva lamba vec u dvoristu?
kako se radi s njim i kako se ponasa u poslu u usporedbi s r5 i r6 posto su sva tri tu negdje sa snagom i gabaritima?
i da ne zaboravim, iako sa zakasnjenjem, cestitam na kupovini :icon_thumright:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Stvarno dobar traktor!!!
Kolko ima konja i kak te služi?
100 ks, dobro sluzi

heheh mario,sad bi mu stajal straight pipe i možda te moja bivša tu tam prek potoka čuje ;)
Al mislim da meni u kabini bas nebi pasalo to :D

ne izgleda lose fendt.. kako to da ste se odlucili na njega a ne nesto iz sdf grupacije posto su dva lamba vec u dvoristu?
kako se radi s njim i kako se ponasa u poslu u usporedbi s r5 i r6 posto su sva tri tu negdje sa snagom i gabaritima?
i da ne zaboravim, iako sa zakasnjenjem, cestitam na kupovini :icon_thumright:

Pa neznam, htio malo promjene, i probat Fendt, nisam bas raspolagao nekim novcima da bi mogao puno birat, najvaznije mi bilo da je 6 cil, da ide 40 i da ima kočnice na sva 4 kotača.
Pa radi se dobro, fali mi power i klima, al priviknes se.
Najvise ga koristim za transporte, sad vozio gnoj s njim i mikserica.
Hvala
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Fendt je nepogrešiv izbor,samo meni je bio skup kada sam kupovao traktor u prolječe,a ovi jeftiniji nisu bili dobri.
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
eto danas sam naletil na problem sa fendijem...posudil sam traktor od sogia radi se o Farmeru 4s turbomatic.... jos prilikom voznje mi se nekak cudno ponasal..na dodavanje i oduzimanje gasa se culo jako lupanje u bocniku...

i kak sam krenul orati nakon 20 minuta je traktor jednostavno stal... znaci ubacim ga u bilo koju brzinu traktor ne krece...
nakon sat vremena drkanja i nepomicanja s mesta smo se setili probati krenuti sa sperom...i krenul je..i onda smo ga sprobavali..uglavnom u jednom djelu stane i nece vise krenut..nist ne krci ne drobi..al ne krece bez spere.

moze mala pomoc..jel imaju kakvu manu sa bocnicima ili konzultacije dobrodosle:(think):
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
možda se drobio ležaj u bočniku, ili koji zupčanik unutra, al prije bi reko da je zupčanik ili kroner na osovini makar sumnjam...

u svakom slučaju moraš rastepst... nije neka prevelika mudrolija...
 
I

ivankovacevic

Guest
novi sam u grupi i imam par pitanja uvezi fenda 930 vario tms 2007 g dali netko ima kakav prirucnik ili stranicu na hrvatskom za rukovanje i operacije sa ti traktorom posto ga nikada nisam vozijo tek je kupljen hvala unaprijed.
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Ja imam upute na hrvatdkom za FENDT 714 vario 2001 i mislim da se ne razlikuju puno i mogle bi pomoči i za tvoj traktor.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=etkBcAdKw9g[/YT]

Ne znam za vas, ali ovaj video ja još nisam vidio. Ovo je ljubav prema fendtu!!!
 
A

antekelic

Guest
fendt 924 vario

treba mi pomocni sic za taraktor fendt 924 i gdje se na internetu mogu naci svi dijelovi za njega
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Re: fendt 924 vario

Fendt X Concept 200ks a motor 4 cil.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=UkD4mQofHmk[/YT]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pitanje za znalce- cemu sluzi ovaj okomiti cilindar? rijec je o fendt farmeru 309.

 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
hvala! i mislio sam,ali mi je bilo cudno sto je to na tako malom traktoru... navikao sam to vidjeti na vecim mrcinama...
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Na mom 714 vario ima dva mala cilindriča na šasiji malo otraga.Ovaj sistem nisam videl još.
 

Najnoviji postovi

Na vrh