• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto još malo tih slika od oranja

20202251.jpg


20202250.jpg


20202249.jpg


20202248.jpg


20202247.jpg


20202245.jpg
20202242.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
SAMO 85.000 kn, pa jel tebi to malo...pa to je dosta novaca za tako star traktor s lošim gumama, bez obzira na to kako je uređen, sređen i našminkan....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Jel so to švedski plugi i imajo cilindre koji izbacu kad dojde kamen izmet?

Ima takvih plugova sa cilindrima, sa oprugama nači lisnate ko od kamiona itd(baleštra ),i sa gumenim mortizerima. Je švedski.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Eto još malo tih slika od oranja


20202249.jpg


vidi se da viri trava između svake brazde nije bas nesto, :(:( kad uzmemo u obzir da je trava kratka nedaj bog da je bila visoka

20202248.jpg


as i crtala nisu sva ista šta je ovo neki našminkani plug od "lego kockica" :?:?
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
a je ovaj nabio cijenu!
a sve 4 gume su za mjenjat i vidim nesto nije u redu sa razvodnikom hidraulike,kao da nisu sva crijeva ukopcana(mozd je nes potrgano) tak da pitanje jel uopce radi,, i vidim tezak utovarivac na malom traktoru,ko zna koliko je dugo na njemu,jer ako je sigurno mu je totalno sj...o prednji trap
mislim, je da se radi o seriji 90,koja je kudikamo napravljena bolje,skuplje,modernije od serije 66 i 56, al mislim da je stvarno previse

http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-agri-70-90dt-quicke-nakladac-q950-oglas-6582766
 
Posljednje uređivanje:

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Pozz !! Evo baš sam pregledivao malo ovu temu o Fiatu i sve više mi se počima sviđat ovaj traktor imam u planu kupiti jači traktor između 70-80 KS ,malo gledam oglasnike mislio sam kupiti nekog torpeda ,ali mislim da je Fiat za njega car i najvjerojatnije da bude Fiat prevagnuo u mojoj odluci ... Zanima me dali netko zna za trgovce koji uvoze ove traktore u HR???
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
misliš nove ili polovne?
Novi fiatagri ne postoji, uvozila ih je SEKRA, ali mislim da kvaliteta nije na razini, vjerojatno made in china.

te traktore danas predstavljaju new holland i case. new holland je nešto podigao cijene zadnje vrijeme, tako da su prilično skupi. treba se i pripaziti modela proizvedenih u turskoj.

ako češ gledat polovne, najbolja serija je 90 .

sve u svemu dobri traktori.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
ma nije mislio na nove fiate, on pita jel neko zna za švercere koji uvoze fiate u hrvatsku! al bjezi od svercera jer vecina njih uvozi traktore iz francuske,a svi znamo u kakvom su stanju traktori koji dojdu od tamo
da, dobri su al sve zavisi na kakvog naletis! dobra je serija 90 al je dosta skupa, a dobra je i serija 80 a jeftinija od 90
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
aha, to je mislio.
pa švercera imaš koliko hočeš.samo treba imati sreće da na dobrog naletiš.
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Trenutno nije još u planu kupovina ,ali tamo 3 ili 4 mj.sljedeće godine,nadam se da budem,pa do tada bi volio nekog naći tko uvozi polovne traktore da se navrijeme informiram kako to ide iz vana.. Pa ako netko nekog zna da uvozi da mi da njegov kontakt da stupim sa njime u kontakt ,jer tu kod mene u Lici nema takvih dilera koji se bave sa time?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Trenutno nije još u planu kupovina ,ali tamo 3 ili 4 mj.sljedeće godine,nadam se da budem,pa do tada bi volio nekog naći tko uvozi polovne traktore da se navrijeme informiram kako to ide iz vana.. Pa ako netko nekog zna da uvozi da mi da njegov kontakt da stupim sa njime u kontakt ,jer tu kod mene u Lici nema takvih dilera koji se bave sa time?

...mali savjet...ak kaniš kupovat rabljenog traktora(ili auta dizla svejedno) gledaj da to uradiš dok su što niže temperature vani,jer ak pali sad dok je hladno onda dok bude toplije bude upalil sigurno...:supz:
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
E baš tako nešto ovaj je idealan jer ima na sebi utovarivač ,što je jedan veliki plus... Jel ovo šest cilindara ili pet?? Jesu li u Hrvatskoj dostupni djelovi za ove traktore ???
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
E baš tako nešto ovaj je idealan jer ima na sebi utovarivač ,što je jedan veliki plus... Jel ovo šest cilindara ili pet?? Jesu li u Hrvatskoj dostupni djelovi za ove traktore ???

ovo ti je šest cilindara¨, 98 KS, traktor ti je u vrhunskom stanju, nanovo je ofarban, a kabina iznutra izgleda kao u novom traktoru, kad se zatvoris unutra, nista necujes buku iz vana, a motor ni malo nedimi,ni na auspuh ni na odusak, i na njemu je originalni talijanski utovarivac, pozuri, jer ovaj ce brzo otici, i cijena je OK
do dijelova je vrlo lako doci i nisu skupi
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Vjerojatno je u dobrom stanju ,ali nije kupovina još u planu tamo negdje između proljeća i ljeta skuplja se još kešovina..Ali mislim da bude FIATAGARI definitivno prevagnuo u mom izboru,najbitnije mi je da su djelovi dostupni za ove traktore...
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
bok decki kupio sam fiata 90-90 pa me zanima di mogu nac onu gumu dole na podu tj.tapecirung....
 

Najnoviji postovi

Na vrh