• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Bu ti žal, traktor je ko zvono.
Kolega još važe bi ili nebi ali bude jer mu je višak
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sad ti meni reci iskreno kaj bi znjim? Raketa zadovoljava sve moje potrebe, ali da imam ovakvog fiata 45,50konja nebi se žalil, još ima grianu kabinu🙂
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
To da, ali želje su jedno a mogućnosti drugo 🙂a opet kupit traktor koji ti netreba ko neki nisam takav, ili da se pravim važan po selu🙂da zadivim susjede.
 

Fiat 123

Novi član
Tu od
24 Lis 2022
Poruka
7
Dobar dan imam problem imam Fiata 600 dt promjenio obadvije pumpe i sada mi neće volan u jednu stranu teze. Ide ima ono stolovanje i ne može a pumpa od volana vruća ako

Imal ko da se razumije za Fiata stavio nove pumpe cilinder nosi na pregled i opet servo ne radi dal je moguće da je do ovog čovjek mi kaze
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
A kakve probleme si imal prije zamjene pumpe i provjere cilindra?
 

Fiat 123

Novi član
Tu od
24 Lis 2022
Poruka
7
Imal ko da se razumije za Fiata stavio nove pumpe cilinder nosi na pregled i opet servo ne radi dal je moguće da je do ovog čovjek mi kaze
A kakve probleme si imal prije zamjene pumpe i provjere cilindra?
Tako mi traktor doso iz swicerske
 

Prilozi

  • 77F27CAD-E199-4B2B-8EC0-2C893E9844FC.jpeg
    77F27CAD-E199-4B2B-8EC0-2C893E9844FC.jpeg
    40.7 KB · Pregleda: 32

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Nazad s njim u Švicu 🤭

Moraš mjeriti pritiske da bi više znal. Obično kad u jednu stranu ide, a u drugu ne, nevalja orbitrol.
 

Fiat 123

Novi član
Tu od
24 Lis 2022
Poruka
7
Da ga vratim tamo
Ima pritisak ulja u mjestu nemoze nikako kad voziš u lijevo pod gasom ide nekako a u desno teško mora ću zvat swicersku da ga vratim

A za mase ferguson nisam probo još to da izvadim filter moram probat sa vidim izgleda čist nije mi to kupit ništa ako je do toga
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Nema potrebe da pišeš post za postom.
Isto tak nema potrebe da mješaš teme o Masnom i Fiatu.
Isto tak nema ni potrebe da otvaraš deset tema o svojim problemima, kad dođe netko ko zna gde je problem dobit češ odgovor u temi u kojoj si postavil pitanje.


Mjeri tlak na cilindru ;)
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
Fiat 580,zanima me kako su se pokazali i koliko grupa brzina imaju, 2 ili 3 neki govore jedno neki drugo
 

IvanX

Novi član
Tu od
27 Pro 2020
Poruka
25
Fiat 580,zanima me kako su se pokazali i koliko grupa brzina imaju, 2 ili 3 neki govore jedno neki drugo
Ima ih sa 2 i 3 grupe + još creeper ako ga ima, motor 3 cilindra 58 ks, još ako je duplak, onda je trom na cesti sa prikolicom, za oranje i takve stvari je dobar, gledaj radije 90 seriju i bar 4 cilindra, 90 serija je puno bolje zvučno izolirana, sa mjenjačima sa strane.
 

nitram2580

Novi član
Tu od
9 Lis 2023
Poruka
5
Pozdrav,naisao sam na oglasu na Fiat Agrifull 65 (zeleni),88 godiste...
Zanima me dali neko ima iskustva s njima i dali se to isplati uzimat s obzirom na godiste(zbog nabave dijelova)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Agrfull je bil za španjolsko tržište. Čini mi se da je to serija 66.

Dijelova ima kao za svakog drugog Fiata tih godina.
Pogledaj dobro pri kupnji da je u mehanički dobrom stanju.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,232
Pozdrav,naisao sam na oglasu na Fiat Agrifull 65 (zeleni),88 godiste...
Zanima me dali neko ima iskustva s njima i dali se to isplati uzimat s obzirom na godiste(zbog nabave dijelova)
Imam ja za tebe jednog dobrog univerzala 640 dtc...
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
69
Agrfull je bil za španjolsko tržište. Čini mi se da je to serija 66.

Dijelova ima kao za svakog drugog Fiata tih godina.
Pogledaj dobro pri kupnji da je u mehanički dobrom stanju.
Djelovi nisu problem na Fiatima.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Getriba i zadnji kraj mu je dosta sličan (ili isti) npr., Universalu 640/643, a motor i prvi pogon je Fiatov, vjerojatno od serije 66 ili možda od serije 90 (ona ima veći ajnšlag) kak i @ZJ veli.
Da si stavil neku sliku ili link, znali bi više.
Imal sam 66 seriju pa vidim razlike.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh