• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Koji je tvoj fiat?
Tu kod mene ima jedan NH 110-90, star oko 5g i čovjek mi kuka da je strasno trom i ljen motor..
Iz susjednog sela ima čovjek onog 5cilindara oko 100konja, neznam točno koji model i on je došel k meni zapitivat za mojeg jer kao njegov je isto trom, muči se sa 4000L cisternom čim vidi brijeg..
Jel misliš na Harču iz D.?
Njegov je, mislim, 2002.g.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
jutros protegnul noge moj Fiki...
sejanjezobi1.jpg

došli poslije 10h,a zemlja bila još pomrznuta,i cijeli dan je "brijal" sjeverac...po slici se nebi reklo,al trebalo je skupiti hrabrost izaći iz tople kabine van nadosipati sjeme u sijačicu:supris::lol:
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
jutros protegnul noge moj Fiki...
sejanjezobi1.jpg

došli poslije 10h,a zemlja bila još pomrznuta,i cijeli dan je "brijal" sjeverac...po slici se nebi reklo,al trebalo je skupiti hrabrost izaći iz tople kabine van nadosipati sjeme u sijačicu:supris::lol:

Ovo prekrasno izgleda, stvarno.
Koji je to Fiat, kak ide s ovom kombinacijom?
jel mu diže prvi kraj?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
to je 90-90 i ide bez ikakvih problema,naprijed ima getribu od prednjeg kardana i hidrauliku,tak da mu ne fali kilaže,a i inače je dosta robustan i težak...;)
 
B

BAGERISTA

Guest
jutros protegnul noge moj Fiki...

došli poslije 10h,a zemlja bila još pomrznuta,i cijeli dan je "brijal" sjeverac...po slici se nebi reklo,al trebalo je skupiti hrabrost izaći iz tople kabine van nadosipati sjeme u sijačicu:supris::lol:

Odlična konbinacija,,,,s ovime pijeva,,ja mislim......:supz::supz::supz:,nači pala prašina s njega,,,i ide nešto delat,neka,,neka,,,krenuli radovi nači,,,debelo..
Jesi odprije ima sijačicu,,ili si je uzima od malo,,,,,ljepo je za vidit ovo skompletirano na traktoru..

Ovo prekrasno izgleda, stvarno.
Koji je to Fiat, kak ide s ovom kombinacijom?
jel mu diže prvi kraj?

Ma kakvo dizanje prednjeg kraja,:D,,,na ovome se treba potrudit iza zakopčat nešto,,da ga diže......ipak je to FIAT...:mrgreen::mrgreen:
teški su oni..odnapred,,,,,,čak i bez PH,...


nebi se zaj da jesi,čudo od jednostavnosti i funkcionalnosti

Upravo tako.........skroz jednostavan stroj,,,a opet parira svakom drugom,stroju..
 
Posljednje uređivanje:

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Odlična konbinacija,,,,s ovime pijeva,,ja mislim......:supz::supz::supz:,nači pala prašina s njega,,,i ide nešto delat,neka,,neka,,,krenuli radovi nači,,,debelo..
Jesi odprije ima sijačicu,,ili si je uzima od malo,,,,,ljepo je za vidit ovo skompletirano na traktoru..
ma sve sam to imal od prije,rotobranu(samo sam skinul hidrolifta jer bilo teško zekanu za nositi)i sijačicu,samo mi falila zver koja bude to sve mogla nositi:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Majka,,,ova konbinacija:shock:,,,,,,,sad je ima ko nosit,,,,;);):prayer:................
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
došli poslije 10h,a zemlja bila još pomrznuta,i cijeli dan je "brijal" sjeverac...po slici se nebi reklo,al trebalo je skupiti hrabrost izaći iz tople kabine van nadosipati sjeme u sijačicu:supris::lol:
A šta onda zadnja šajba radi otvorena ako je vjetar "brijal":?::roll::roll:

Kakvi su dojmovi u vezi Fiata poslije sjetve?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
A šta onda zadnja šajba radi otvorena ako je vjetar "brijal":?::roll::roll:

Kakvi su dojmovi u vezi Fiata poslije sjetve?

to mi iz navike,dok je zatvorena ništ ne čujem kaj se zbiva otraga:rolleyess::mrgreen:
...kaj se tiče općenito dojmova ja sam zadovoljan...traktor vrijedi svake kune koju sam dal za njega...:prayer:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
to mi iz navike,dok je zatvorena ništ ne čujem kaj se zbiva otraga:rolleyess::mrgreen:
...kaj se tiče općenito dojmova ja sam zadovoljan...traktor vrijedi svake kune koju sam dal za njega...:prayer:

Kardan naprijed je ispravan;,?jesi probao kaj kopačt na kardan naprijed?

Udobnost u kabini spram Zetora koji je udobniji?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Kardan naprijed je ispravan;,?jesi probao kaj kopačt na kardan naprijed?

Udobnost u kabini spram Zetora koji je udobniji?
iskreno da ti rečem za kardana neznam...ima nazubljenu osovinu na razvlačenje koja se ubaci direkt na izlaz radilice iz motora i na lamelu koja se uključiva na elektromagnet...e sad to sa strujom nije spojeno,ali instalacija je izvedena i ispravna,a meni to istini za volju uopće zasad netreba jer nemam što kapčiti naprijed,a hidraulika ima samo izvedeno podizanje(iako su cilindri dvoradni),pa bi trebalo raspeljati još jedna crijeva...to bude tokom ove godine jer bude trebalo za razgrtat silažu najesen...
...što se udobnosti naspram zetora tiče za vozača kao zajdeš u spaceshuttle naspram mojeg 4320 hehe...za suvozača je već druga priča,ali i tu bi malu prednost dal fiatu,jer je veći i manje ima buke i vibracija...jedina prednost zetora je što u njega mogu stati i četiri osobe,a i fiata to nema šanse:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljepo obijašnjeno.......:p:p,,,a i onaj suvozač mora bit kratkih nogu ako če sijest,,,u fiata,,,:lol:samo su oni mislili,,kad su ga delali,,da če samo pilot bit unutra,,,a ako je koja bolja polovica,,,more sijest i na vozačevo mijesto,ako njoj volan ne smeta:lol::lol:,pošto volan ide po visini i po nagibu..nije problem riješit u čas posla....
qn68zl.gif


A za zetora neznam,,jer se nisam nikad vozija u njemu,,,ali jučer mi bilo ža da nisam poslika jednog u puli,,,,jer stvarno je grdosija..............vuka trosovinku..valjda cijevi,,neke šta slažu..:?
 
B

BAGERISTA

Guest
737kruno


Pozdrav i dobrodoša.........

Mislim da nema nijedan od te serije,,od manjih konjaža,,,a možda i večih,,,,:supris:možda se varam,,,......:!:
Znam samo da oni koji idu 40km/h,,,imaju u prednjem diferencijalu,,,,kočnicu,,,a za ostalo,,nisam siguran,,,,...
 

Najnoviji postovi

Na vrh