• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

B

BAGERISTA

Guest
Re: FIAT serija 90

Nek te dugo služi :icon_pidu::icon_pidu:

To mora bit ,,,,taj luft je normalan....:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Re: FIAT serija 90

A kolko lufta imaš na "centralnom" ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Re: FIAT serija 90

Onda samo gas :icon_wink:
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Re: FIAT serija 90

Još zna nekad zaznojiti ulje kod krizeva od prednjeg mosta i to kad stoji i to vrlo malo pokaže al možda jednom u par dana?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Re: FIAT serija 90

Ako te smeta mjenjaj semering, a ako ne onda jednom godišnje provjeri ulje i po poterbi dolij.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Re: FIAT serija 90

Ništ stoga.
Toči ono kaj mora biti.
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Re: FIAT serija 90

Jel zna netko koliko je točno potrebno ulja za hidrauliku za 115-90,idu i novi filteri.
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: FIAT serija 90

Mislim da ide oko 65 litara s dva filtera od hidraulike,jer im je ista količina ulja,,,,ako govorimo o istoj seriji,samo je problem dali je odvojeno mijenjač+diferencijal...

Nači i ako imaš kalač brzina odnosno HI-LOW,,,obavezno stvai ulje koje ide unutra,a i s unutarnje strane poklopca motora je naljepnica koliko i koje ulje ide..,,a sve ti piše u ovoj temi,,,,,i koja ulja i količine...
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Re: FIAT serija 90

Viđal sam modele na kojima piše Hi-Lo, i ZEKO je odmah do!

Moja je predpostavka bila da zeko i Hi-Lo nejdu jedno bez drugoga, nevjerujem da bi spora getriba imala kalanje, a svaki ZEKO bi trebal imati i Hi-Lo !

Kod mene u knjizi pise da ima dvije vrste Hi-Lo getriba 30km i 40km s time da je razlika između njih i ta da 30kmh na reverzeru napred je Hi a kala se desno na Lo dok je na 40tki obrnuto napred je Lo a kala se desno tj ubrzava na Hi.
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: FIAT serija 90

Hi-lo se šalta ,,ljevo desno,nalazi se na istoj poluzi od reverzera..,,a ne napred nazad,,na FIATIMA,,,i to na seriji 90 mogu reč iz iskustva....
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: FIAT serija 90

Dal netko zna di mogu kupit onu cijev od hidraulike kaj ide sa pumpe dolje ispod u hidrauliku malo sam ju savinuo pa se čuje kad se diže hidraulika i jel se može stavit neka druga cijev a da nije original
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Re: FIAT serija 90

Pošelnaj ju nekud, ali na način da između šelne i cijevi bude guma
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: FIAT serija 90

Problem je u to kaj se ne čuje cijev nego je ona na dva mjesta jako stisnuta i onda se čuje kad prolazi kroz nju ulje ko da šumi
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Re: FIAT serija 90

Hi-lo se šalta ,,ljevo desno,nalazi se na istoj poluzi od reverzera..,,a ne napred nazad,,na FIATIMA,,,i to na seriji 90 mogu reč iz iskustva....

To sam i mislio tj napisao, samo sam htio reci da i sporija getriba može imati Hi-Lo razlika je ta sto kod brže getribe desno je Hi a kod spore desno je Lo, oprosti ako se nismo razumjeli.
 

Najnoviji postovi

Na vrh