• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: FIAT serija 90

opet nema prednju vucu i po meni ne vrijedi vise od 50000kn malo veci teret na utovarivacu i bogec je bez prednje a pogotovo ako ides u stajski gnoj...

stavis iza kontra uteg malo veci i mora on ici kak ljudi tovare gnoj sa 539 a ovaj je traktor naspram 539 space shuttle
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Ma može on u gnoj bez frke, samo nek je na betonskoj podlozi nema potrebe za prednju vuču, a i po tvrdom ide i po zemlji. Iza betonski uteg od cca 500 kg i ide.
Kad je blato oko hrpe gnoja, nepomaže ni prednja vuča, to je onda kaos živi :)

Uredu, i za mene vrijedi tu oko 50.000 kn i dao bi odmah te novce za tog traktora, no sigurno ga nebi baš toliko trgovac spustio....
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Re: FIAT serija 90

Gle nikad neznaš jer ako se malo duže vrti po oglasima valjda bu ga možda štel prodat i za tu cijenu ak ga već duže vrijeme nije uspel prodati.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Samo da sam pri lovi, pala bi trgovina, pratim ja tog traktora več dugo vremena.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: FIAT serija 90

Traktor s utovarivačem i bez prvoga pogona je BOGEC...
Za tvrdu podogu donekle,a gdje nije tvrdo bolje ne ič gore..I još ovaj Fiat ima malo teži utovarivač na sebi,nije neka laka izvedba..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Ma može taj traktor sasvim dovoljno.
Radio sam s IHC 42 ks bez prednje vuče, traktor je veličine ko i taj i bio je s industrijskim original prednjim utovarivačem i tovarili smo gnoj po cjele dane i po polju i po betoniranom dvorištu i išao je i bez utega bez problema.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: FIAT serija 90

pročitaj kaj si napisal dvaput,razmisli,i znal buš,ako ne pitaj starog nek ti objasni
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: FIAT serija 90

Malo čitam komentare...
Ovak, ovo je moje mišljenje : ovaj 65 90 s utovarivačem je NEprofesionalni traktor!
Sam po sebi bez utovarivača je ok, neje toliko izrabljen, čak i u dobrom stanju kakvi se i nude!
Taman za međurednu obradu i lagani transport,za jedno gospodarstvo od cca. 50 ha kao prvi traktor, tj najslabiji!
Cijena za njega 55 tkn bez utovarivača max!

Ali prijatelji moji, za jedan pristojni rad za prednjim utovarivačem, traktor bez prednje vuče je BOGEC, kak veli Marko93, SIROTAN...odradi on na tvrdoj podlozi lagani rad, ali nekaj teže, i u lošim uvjetima, 0 BODOVA DEČKI MOJI...
Znaju oni koji imaju traktor sa utovarivačem o čemu govorim, tak da...
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
Re: FIAT serija 90

ja imam na zekanu utovarivaca,a moj je 4911,to malo kaj gnoja natovarim 5-6 prikolici na godinu i snega kaj si razgrnem al nije utovarivac za njega da se dela saki dan,istina vec se nadelal z utovarivacem,al da je na sameju utovarivac vec bi same bil zver :) kratki je,okretni,visoki more onda i utovarivac vislje dici,ima 90 ks,ja mislim da je tu negde na toj konjazi najbolje imati prednji utovarivac,normalno za neke poslove vani,ne za po stali ili negde gde treba niski traktor
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: FIAT serija 90

ljudi jel ko zna koliko kosta da mi prebrtviju bosch pumpu,jer mi je pocela curiti na spoju di dolaze dizne pa ide neka kockica i onda pumpa
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FIAT serija 90

Skineš, odneseš k bošisti i nek ju prebrtvi cjelu. Odmah ju i prekontrolira :)
A koliko košta, sve zavisi od majstora do majstora.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: FIAT serija 90

Sta neznas nikog ko radi kod Purića da ti ju slozi onak??
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: FIAT serija 90

a kak nebi znal samo neznam okvirno koliko bi kostalo da nije sad 2 hiljade kuna
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: FIAT serija 90

Nazoves i informativno se raspitas kolko bi bilo ja da se malo oparim moja ide na sredivanje malo vece!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nezna mali kaj je zima, pali tak dobro da se i vlasnik začudio :)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hWKH-EZ_7z0[/YT]
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
imam jedan problem koji je hitan u pm mehanicar mi nemoze stavit motor u fazu da bi skinuo bos pumpu jer nema nikakvih crtica na sebi kak se to radi jel ima neko ko zna
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
ja imam 680 dt i tesko pali,mislim pali ali ga treba bas dugo grijat.snage ima,ne trosi ulje,ne dize temperaturu.bit ce da bi trebalo malo pumpu zaokretat,mozd je u kasnijem paljenju...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Marko, skini usisnu granu i pogledaj ima li gareži u glavi/usisnoj grani.
Ako ima, glava olje i uredi ventile.
Mi smo imali isti problem na Štoreu. Riješeno na opisani način.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh