• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
FIAT KUPLJEN!!!

Lutal sam oko njega par dana i na kraju preporuka covjeka kaj ih ima u malom prstu prevagnula.
Stroj je super i mehanicki i ocuvanoscu (svako svoga konja hvali) sitne nedostatke ima kao sto je i mike rekao razlicite i ko zna od koga retrovizori, zadnja radna svijetla, sajba od lijevih vrata je mjenjana, a malo veci (skuplji) nedostatci su gume zadnje su na 50%, a prve 20%. Prije nego samo ga kupio isprobao sam ga sa trobraznim rabewerkom 16'', i stakvim gumama fico se bez daska dima poigrao s njim....ugl ako mi objasnite kak se slike i video stavljaju mozda sta i padne u temi :drink::drink:
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ideš na ImageShack, registriraš se i uplodaš slike i kopiraš URL slike u ovaj przorčič sa slikom gdje pišeš postove!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Cestitam na kupnji, i ja se nadam da budem jednom ponosni vlasnik fiata. Znaci traktor je iz Slovenije, daj reci kak ide to sad, das vlasniku pare koliko trazi i samo ga prevezes preko granice ili? El ima jos kakvih davanja?
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
cestitam nek te dugo sluzi i nek bude ko svaki FIAT a to zna samo gazda FIATA :(grin)::(grin):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako sam dobro skužio kupio je onog 110-90 sa njuškala, nije nikaj uvezeno iz slovenije...

Čekamo daljnje informacje.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Cestitam na kupnji, i ja se nadam da budem jednom ponosni vlasnik fiata. Znaci traktor je iz Slovenije, daj reci kak ide to sad, das vlasniku pare koliko trazi i samo ga prevezes preko granice ili? El ima jos kakvih davanja?

Nije traktor iz slovenije, nisam imao iskustva jos s uvozom, traktor je iz njemacke kupljen od vlasnika, on ga je uvezao, moje je samo da odem na tehnicki i rjesim registraciju i prijenos.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
tak si i ja mislim jer je onaj 100-90 bio u sloveniji kaj je kolega stavil za usporedbu,ma svejedno FIAT je nepoderivo uz normalno odrzavanje
:(mm)::(mm):
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Nije traktor iz slovenije, nisam imao iskustva jos s uvozom, traktor je iz njemacke kupljen od vlasnika, on ga je uvezao, moje je samo da odem na tehnicki i rjesim registraciju i prijenos.

pripazi da ima sve zigove i potpise od carine i speditera mene su setali iz samobora na zitnjak po jedan stambilj
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sve si napisal, a nisi napisal o kojem se traktoru točno radi!!!!
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Sve si napisal, a nisi napisal o kojem se traktoru točno radi!!!!

Ehe da ta sitnica....:mur::mur:

Radi se o Fiatu 110-90 koji je spominjan par stranica ranije od Gasparca iz Luzana..
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ehe da ta sitnica....:mur::mur:

Radi se o Fiatu 110-90 koji je spominjan par stranica ranije od Gasparca iz Luzana..

dobro pogledaj bolje dva put gledat nek se ic zajebavat jel brza ili spora getriba
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
e to to meni je tak zal kaj moj nema u pm jel sam stalno na cesti i fala bogu je sve daleko onda dok se dogegam poludim
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Svaka čast na kupovini toga 110-90, taj mi se traktor sviđao od kad je postavljen na njuškalo, mislim da je dobar stroj, a sad nam to budeš valjda i potvrdio.
Malo prouči, pa probaj postaviti slike, željno isčekujem.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Od Luzana do mene ima 65 km mali je prasil bez brige konstantno istom brzinom od kad sam ga malo polovil, i ta ruta je bome brzo presla....onak na prvu mi je malo neudobniji od JD-a na sicu i zato kaj je krov malo nizi ali sto se tice same voznje razlika od mojeg sad vec bivseg JD-a je ta da se puno manje ''droca'' sto na kraju voznju cini laksom, to je valjda radi veceg meduosovinskog razmaka

Slike i video oranja stizu pevom prilikom cim stignem
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma Fiat ako je s brzom getribom, doslovno leti po cesti :)

U kojem si točno mjestu u Moslavini, ako se smije znat??
 

Najnoviji postovi

Na vrh