• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mireek, cestitam na kupovini!
nemoj da dugo cekamo na slike :icon_smile:
nadam se da ce se dobro pokazati, neka bude sto manje kvarova i neka sto prije zaradi za drugoga :icon_wink:
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
FIAT KUPLJEN!!!

Majstore, svaka čast na kupnji, nek te dugo i dobro služi. Traktor je na slikama predivan, traktor za svoje godine izgleda jako lijepo, sitnice tipa radna svijetla i staklo ne možeš ni očekivati da budu u savršenom stanju na fiatu tih godina...

Samo dok se sjetim da mi je svojevremeno bil ponuđen točno takav fiat 110-90, samo je bio plavi new holland 110-90, sa nekih 100 radnih sati, vožen samo po parkiralištu firme i na sajmovima izlagan... dojde mi da sam sebe :(punch): za malo više nek si ti svojeg platil...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Cestitam na kupovini.
Nego pise u oglasu mogucnost prodaje sa uskim gumama. Jesi i njih uzeo ili ih je prodao vec. Mene zanimaju pa pitam.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Čestitam na kupnji i nadam se da če barem još dva takva zavrijedit!

Stavi par slika.
 

stjepanf

Novi član
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
7
Pozdrav,

Da li netko ima možda podatak za FIATagri 70-90, 89 god. na koliko se štelaju "cape" na kvačilu? Ako ima netko knjigu ili nešto di može doći do tog podatka? Hvala.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da, šteta kaj je spora getriba, no ipak ide 30 kmh, ma legel bi ko budali šamar :)

Jedino kaj mene brije je to kaj nosi 3 cil. motor, neznam kak bi se ponašal pod recimo 2x14" plugom ili pod silokombajnom??
Znam da je to vrlo vesel i živahan motor koji se ludo vrti, al ipak.....
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
pod plugom bi isel samo tak prva vuca ako treba i pici a sad silokombajn mislim da ipak malo teze po meni za to bi trebalo barem 80 konja traktor naravno FIAT:(talk)::(talk)::(talk):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
na kakav silokombajn vi mislite? dvoredni?
sa jednorednim kod mene ljudi siliraju sa traktorima od 55k-60ks!
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
jednoredni kad je gusta kuruza ima sta terat i 75-80 konja i opet ovisi kakav je silokombajn...
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
na ravnom bi išlo bez brige,al u bregima bi se već dosta preznojaval
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Šanana, pretežak je to traktor za snagu koju ima (ne zato kaj je trocilindraš). Omjer otprilike kak Zetor 5245. Vučne sile koliko hoćeš, a od brzine ni b.
Od 40km/h getribe nikakve koristi jer je preslab, pa bi čul breg tam još pri Koprivnici :)
S ovom getribom je i brži pod teretom.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nebi reko da je tezak. Skoro je tonu laksi od mog nh-a 75 ks ,a brz je i moze dobro povuc. Za ovog zakacit 6-7 tona prikolicu i nema di nece ic.
 

Najnoviji postovi

Na vrh