• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Danas je fico dobio uteg na sebe nadam se da mu nebu previse 350kg i nosac oko 100 i cak mu dobro stoji
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Evo jednog 85 90 iz sela.. Eh, da mi je takav, nista mi bolje nebi trebalo..

 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
da mi ova prva hidraulika s kardanom na mojem, ni meni više ne treba :):(blush):
 

vosilj

Novi član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
15
fiat 60-90

Poz imam jedno pitanje imam fiata ,,60-90 1985g sa mjenjacima sa strane naci ima reverzer napred nazad u kojoj god brzini stanes e sad sam primjetio da kad stanem i ocu prebazit u rikverc cujem kak nesto ruzi ko da melje nesto u tom mjenjacu jedino stane kad mjenjac pomaknem malo na sredinu onda se ne cuje al samo dok je hladan kad se zagrije cuje se jace i u bilo kojem polozaju neki vele da je to normalno meni to bas ne zvuci ok
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

aengler1

Novi član
Tu od
4 Tra 2012
Poruka
12
molim te ako mi možeš pomoć ne znam kakvo ulje ide u getribu i da li je ulje u getribi i diferencijalu isto na fiatu 70-90. Moj ima hi lo mjenjač i na šipkici na zadnjem kraju vidim da mi fali ulja pa neznam kakvo da kupim Hvala!
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Nisam našao temu pa ću pitati ovdje jer ionako se tiče fiata, Straight pipe dali šteti motoru i u kolikoj mjeri, razmišljam o ovoj opciji jer mi je stari savinuo originalni auspuh,još da dodam traktor je 85-90 turbo
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
to je mrcina traktor, samo kaj je ispod haube, sati nisu napisani, nova je farba, prve gume jako loše...
ako je ispravni, cijena je ok.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
pa i jedno i drugo, te brze getribe su "sjedi i plači" kad nešto otide...
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
a kaj mislite za kaj je traktor izvana farban??? takav se kupuje samo od poznate osobe de znoš ka je s traktorom...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pa kupuje se traktor a ne farba na njemu :(happy): :(blush):

Nije problem ako je farban,a u današnje vrijeme lakše je prodat neki farban stroj,mada to ne znači da je bolji...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
nekad je hrđava stara raga u puno boljem stanju, nego ovaj, jer ipak je to kozmetika izvana samo, al meni je osobno puno ljepše vidjeti dok na oglasu je ovako lijepo obnovljen traktor, nego dok ima više hrđe nego boje. a i tak traktor kupuješ tek nakon probe, a ne na temelju slike... ovog bi bar išel pogledati, a kad vidim krš izvana, ne očekujem ni ništ bolje ispod...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Jel zna netko na koliko se stela korpa na Fiatu 85-90? Znaci za kvacilo i kardan?
 

Najnoviji postovi

Na vrh