• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
vidioo sam jel ti mozda znas di bi nabavio te amortizere

ma imas u svakoj trgovini traktorskih dijelova,imaju oni svih duzina, ali najcesce nisu odgovarajuci sarafi na tim amortizerima pa moras improvizirat, pa to neizgleda bas dobro. tak sam ja na svog stavljao(nije fiatagri kabina), trebao sam amortizere sa ugradjenim sarafima, al takvih nije bilo pa sam kupio amortizere sa otvorenim rupama, pa sam naknadno stavio saraf,morao sam u kabinu usarafiti saraf no kojemu je vec bio amortizer i matica, i onda sam maticu samo dotegao, i bilo je OK
najbolje ak imas nekoga ko ti ide van po dijelove, tam ima 100% original
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ma imas u svakoj trgovini traktorskih dijelova,imaju oni svih duzina, ali najcesce nisu odgovarajuci sarafi na tim amortizerima pa moras improvizirat, pa to neizgleda bas dobro. tak sam ja na svog stavljao(nije fiatagri kabina), trebao sam amortizere sa ugradjenim sarafima, al takvih nije bilo pa sam kupio amortizere sa otvorenim rupama, pa sam naknadno stavio saraf,ak me kuzis
najbolje ak imas nekoga ko ti ide van po dijelove, tam ima 100% original

ma kuzim te samo mislim da cu jamorat improvizirat jer nemam nikog da mi ode po te amortizere ili jos bolje po sajbu cijelu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pogledaj si ovaj link iz brodsko-posavske županije što je kolega neponovljivibris postavio iznad tu bi mogao najjeftinije proći.

A ovo u križevcima ti je Traktor servis Hadrović, imaš na netu njihovu stranicu s kontakt brojevima. Oni rade s originalima iz italije i cijena zna biti malo skuplja.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Pogledaj si ovaj link iz brodsko-posavske županije što je kolega neponovljivibris postavio iznad tu bi mogao najjeftinije proći.

A ovo u križevcima ti je Traktor servis Hadrović, imaš na netu njihovu stranicu s kontakt brojevima. Oni rade s originalima iz italije i cijena zna biti malo skuplja.

On je za sad najjeftiniji ovaj u Križevcima mi je reko 1900 kn sa svim
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
improvizirao sam za staklo napravio sam slicno originalu samo se onaj zakrivljeni dio neotvara,nego htio sam pitat napred u prednji pogon koje ulje ide,i jel neko zna di bi pronasao unutrasjost kabine tj. onu plastku koja dolazi kod ventila i kod ukljucivanja prvog pogona i kardana htio bi da je sve original
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Slike kolega??

bit ce slike samo kad mi frend izreze staklo i da ga zakalit ja sam si napravio sablonu,sad samo cekam njega.jel ti znas kaj bi stavil u prvi pogon koje ulje nekaj sam citao tam u pocetku teme ali je bilo rijec o hi-lo traktorima a moj ie 30km/h pa sad neznam kaj bi stavil
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
bit ce slike samo kad mi frend izreze staklo i da ga zakalit ja sam si napravio sablonu,sad samo cekam njega.jel ti znas kaj bi stavil u prvi pogon koje ulje nekaj sam citao tam u pocetku teme ali je bilo rijec o hi-lo traktorima a moj ie 30km/h pa sad neznam kaj bi stavil

ja mislim da je on tebe trazio slike plastike koju trebas, a to sam ti dao link!
a za ulje... pa jel nemas onu zutu tablicu ispod volana sa lijeve strane? tam bi trebalo pisat! iako ja mislim da smo mi lijevali u prednju vucu u seriju 80 transhidraol 85
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ja mislim da je on tebe trazio slike plastike koju trebas, a to sam ti dao link!
a za ulje... pa jel nemas onu zutu tablicu ispod volana sa lijeve strane? tam bi trebalo pisat! iako ja mislim da smo mi lijevali u prednju vucu u seriju 80 transhidraol 85

pa mogu skinut sa neta slike da vidite koje ocu,pa kaj nejde transhidraol 85 u getribu i hidrauliku
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ja sam pito za slike od zadnjeg stakla pošto je kolega improvizirao nešto.
A u prvi most bi ti trebao ići hipenol 90, također i u bočne reduktore.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ma ja sam pito za slike od zadnjeg stakla pošto je kolega improvizirao nešto.
A u prvi most bi ti trebao ići hipenol 90, također i u bočne reduktore.

tam sam gledal imam nekakve mazalice a ovo na prvo pogonu nisam raskapal ali ima sarafa za ispust milim da 3 komada ili me oko vara
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
jel neko zna za nekog fiata koji se prodaje u dijelovima? najbolje serije 80, 66 ili 90 a moze i 56, 88, 93 ili 94 izmedju 60 i 80 ks , ustvari da ima 4 klipa i prednju vucu
 
Posljednje uređivanje:

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
jel neko zna za nekog fiata koji se prodaje u dijelovima? najbolje serije 80, 66 ili 90 a moze i 56, 88, 93 ili 94 izmedju 60 i 80 ks , ustvari da ima 4 klipa i prednju vucu

sad si skoro nabrojil sve fiate pa ims ong na oglasniku 90-90 za male novce
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
pocelo je malo preuredjvanje traktora malo da ga pofriskamoposto je izvana ko novi onda mora bit i iznutra...:)
img0384sc.jpg

img0385bz.jpg

img0386dm.jpg

img0387f.jpg

img0388hi.jpg

img0390oi.jpg

img0391ptr.jpg

img0392bn.jpg
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
e pa svaka cast! jos kad bude gotovo pa nam se sa time pohvali!
postavi koju sliku i izvana da ga vidimo jel stvarno kao nov sto kazes! to je 90-90?to si nedavno uzimao ako se ne varam? koliko si ga platio ako nije tajna
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
e pa svaka cast! jos kad bude gotovo pa nam se sa time pohvali!
postavi koju sliku i izvana da ga vidimo jel stvarno kao nov sto kazes! to je 90-90?to si nedavno uzimao ako se ne varam? koliko si ga platio ako nije tajna

vec je ofarbano temeljnom al mi je iphone krepal pa cekam da dekodiram drugi mob da stavim druge slike,da uzel sam ga u prvom mjesecu,da 90-90 dao sam za njega 7700 eura
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
decki pomoc kak se prebaciva brzna kardana na fiatu 90-90,frajer od kojeg sam kupil veli da se treba sknut kardan i onaj stift potegnut da ide na tisucu okretaja ali to mi nikak ne uspijeva pa neznam jel dobro radim
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
decki pomoc kak se prebaciva brzna kardana na fiatu 90-90,frajer od kojeg sam kupil veli da se treba sknut kardan i onaj stift potegnut da ide na tisucu okretaja ali to mi nikak ne uspijeva pa neznam jel dobro radim
pa kaj nemaš ručicu dole sa lijeve strane?
 

Najnoviji postovi

Na vrh