• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 94 (60, 65, 72, 82, 88)

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dosta rijetka, al po mom mišljenju odlična serija Fiatovih traktora.
Modeli:
60-94
65-94
72-94
82-94
88-94
Proizvodili su se od 1993.-1996 godine.

Kum ima 65-94, vozio sam ga puno, puno i radio s njime, samo riječi hvale i hvale...traktor je premočan.
Ako netko ima stroj iz ove serije nek napiše iskustva i eventualne probleme i mane.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Točno odlična serija, ali ne potpuno nova nego samo unaprijeđena serija 90, mislim da su najveće promjene bile izvana , hauba i to ,a ništa značajno ispod lima.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo ljubimca...
fiatagri8894.jpg


A ovo je kumov Fiat.
slika000e.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovaj gore,,,je makinica,,da sline poteknu,,a bogami i ovaj od kuma,je o extra odličnom stanju..:prayer::prayer::prayer:
Koja je godina,,ča je to 65ks..:shock::shock::!:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj gore,,,je makinica,,da sline poteknu,,a bogami i ovaj od kuma,je o extra odličnom stanju..:prayer::prayer::prayer:
Koja je godina,,ča je to 65ks..:shock::shock::!:

Ovaj gore je moj miljenik :)
A kumov je mislim 1996. godina, trektor je odličan, ide ko zvrk, za svojih 65 ks snage ima sasvim dovoljno, ima dobar izbor brzina pa se može svakud izvuči :)
Sve pohvale Fiatu, a što je najbitnije, troši ko upaljač, cjeli dan transportiranja silaže s oko 10-15 l plavca...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
traktori stvarno lijepo izgledaju. pun pogodak su za neka manja gospodarstva. imam fiata kojih 70-tak ks na bourgoinu i komotno sam ovu jesen brao 3 dana s 100l plavca od jutra do kasno navečer.
potrošnja im je stvarno mala, a motori su živahni ko živo srebro :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovaj gore je moj miljenik :)
A kumov je mislim 1996. godina, trektor je odličan, ide ko zvrk, za svojih 65 ks snage ima sasvim dovoljno, ima dobar izbor brzina pa se može svakud izvuči :)
Sve pohvale Fiatu, a što je najbitnije, troši ko upaljač, cjeli dan transportiranja silaže s oko 10-15 l plavca...

Jako ljep,,,,stvarno ljepo složen,,,,,MALI-A USEBI.:supz:

kad budeš ima prilike kakva slika iznutra da se okine..:prayer::shock::shock:

traktori stvarno lijepo izgledaju. pun pogodak su za neka manja gospodarstva. imam fiata kojih 70-tak ks na bourgoinu i komotno sam ovu jesen brao 3 dana s 100l plavca od jutra do kasno navečer.
potrošnja im je stvarno mala, a motori su živahni ko živo srebro :supz:

Istina,,,vijeruj mi da su solidni potrošači,,,,a snage na ono ča piju više nego dovoljno..........;);)
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Pozdrav ekipa,
evo, novi sam na forumu i novi vlasnik 88-94 pa samo da Vas sve lijepo pozdravim. Za sad je traktor ko urica, čekam da prođu blagdani da ga upregnem :)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
daj slike da vidimo kak to zgleda,more to vleči pluga,kak dela ko vurica ako je bil na servisu 3 tjedna
 
Posljednje uređivanje:

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
daj slike da vidimo kak to zgleda,more to vleči pluga,kak dela ko vurica ako je bil na servisu 3 tjedna

sused, ne kakaj, nemam ja vremena ko ti da sam šrafam po njemu :)
a i vjerujem ovlaštenim serviserima, problem je bil u servo cilindrima za koje treba malo duže gumice čekati, i ja nisam imal vremena po njega.. da si kakvi sused bi se sam ponudil da mi ga cukneš doma :)
slike budu kad skužim kak staviti sliku na forum :)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
kak znaš da sam ja,neznam ja to voziti,to je prefino za mene,kad peš orat,a za slike dojdi na gemišt pa bumo rešili
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Jako mi se sviđa 82-94, trebo je bit u dvorištu al je propo plan
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
kak znaš da sam ja,neznam ja to voziti,to je prefino za mene,kad peš orat,a za slike dojdi na gemišt pa bumo rešili

već sam mislil da nikad neš pozval, al sad je red da ti prije k meni dojdeš.. :)
budem ga zapičil ovih dana, već sam probal al mislim da mi bu plug mnogo premali, preveć gazi...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: FIAT serija 94

evo jedne slike i u ovu temu...

Kolega, morao sam obrisati sliku jer je prevelike rezolucije. Učitaj ju ponovno u rezoluciji 800x600 i stavi ovdje i sve 5
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: FIAT serija 94

... stavljal ju dva put na image shack u toj rezoluciji i uvijek ju razvuće na ovu ogromnu... divlja slika neka... možda zato jer su dvije prikolice pa da se bolje vidi :p :icon_fU:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Re: FIAT serija 94

... stavljal ju dva put na image shack u toj rezoluciji i uvijek ju razvuće na ovu ogromnu... divlja slika neka... možda zato jer su dvije prikolice pa da se bolje vidi :p :icon_fU:

daj ponovno postavi link na tu velku sliku, ja ću prepravit :)
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: FIAT serija 94

Evo slike... ponovno sam je uploadao na image shack pa možda sad bude ok.

amzu.jpg
[/IMG]
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: FIAT serija 94

eh kolega, bude valjda i u tvoje dvorište došao... ima ih dosta po sloveniji, sad treba tamo po njih..
 
Na vrh