• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri Winner F serija (100, 110, 115, 120, 130, 140)

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
ZJ je u pravu, ne može se paralelno. Isprobano je.
Hvala puno na odgovorima, sada mi je sve jasno.
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Pozdrav forumaši.
Imam jedno pitanje u vezi paljenja stržnjeg kardana dali se pali i gasi na prekidaču ispod volana kod onih prekidača za prvu vuču i blokadu.Ili se pali i gasi na prekidaču iznad ručice 540/750/1000.Ako netko zna zašto služi jedan a zašto drugi prekidač neka objasni jel mi to nešto neradi kako treba.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Ono gore kod prednje vuče ti je kočnica kardana. Imaš onu ručicu za brzinu kardana dolje desno pokraj sjedala, i dugme za uključivanje iznad nje (tj ispod ručica od zadnje hidraulike).
Procedura je sljedeća: Dok traktor radi stisneš kočnicu kardana (gore na kontrolnoj ploči), onda sa ručicom odabereš brzinu kardana (od naprijed prema nazad ti ide: 1000-750-isključen-540), onda isključiš kočnicu kardana i stisneš dugme za uključivanje. Kada hoćeš isključiti kardan, samo stisneš dugme za isklučivanje i uključiš kočnicu kardana.
Samo napomena: Kad stisneš dugme da se kardan uključi, možda ćeš morati malo pričekati (2-3 sec) da se kardan počne okretati jer sve ovisi kako ti je nariktano na ventilu.
Nadam se da sam barem donekle razumljivo napisao. Čini se malo komplicirano ali kad jednom skužiš kako radi kasnije ti bude normalno.
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Daj mi reci dali se na prekidaču iznad ručice treba na jednu stranu uključivat a na drugu iskljućivat i kad se pritisne isključi dali se kardan i dalje vrti dok se ne stisne kočnica kardana na kontrolnoj ploči ili se zaustavi na položaju isključi.
Kod mene kad stisnem na položaj isključi se kardan i dalje vrti dok god ne stisnem kočnicu kardana na kontrolnoj ploči.Pa ne znam dali je to ispravno i dali smije bit na kočnici stalno zakočen kad se neradi sa kardanom ili ta kočnica se koristi samo kada se hoće mijenjat broj okretaja kardana.A za onaj položaj isključeno između 540 i 750 nisam znao.
 
Posljednje uređivanje:

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Sve je tako i kod mene. Kad stisneš prekidač prema naprijed kardan je uključen, a prema nazad je isključen ali se on i dalje vrti na prazno (iako takav ima snage pokrenuti poneki lakši priključak) dok god ne stisneš kočnicu, onda potpuno stane.
Dok koristim kardan onda je ručica na broju okretaja koji mi treba, kardan je uključen i kočnica je isključena. Kad zaustavljam priključak, samo ugasim kardan, stisnem kočnicu i ručicu ne diram ali kad otkopčam priključak, onda stavim ručicu između 750 i 540 o/min i isključim kočnicu. Tada se kardan i dalje vrti na prazno ali ga možeš i rukom zaustaviti. Iznad ručice bi trebao imati pločicu na kojoj piše koliki je broj okretaja u kojem položaju, a između 750 i 540 ti piše "N", to je taj neutralni položaj u kojem je kardan skroz isključen.
Nisam nikada pokušavao cijelo vrijeme držati kočnicu uključenom jer ne volim da mi išta svijetli na ploči tako da ne znam jel bi imalo kakvih posljedica ali mislim da ne bi trebalo biti.

Po mojoj logici je to sve u redu jer da se kardan zaustavi nakon isključivanja ne bi postojala kočnica tako da mislim da je i kod mene i kod tebe sve kako treba biti samo se trebaš priviknuti na to.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
To je normalno da se kardan malo vrti iako je isključen,kod nas je isto tako bilo na F110
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Hvala puno na odgovorima i što ste mi pomogli riješit dilemu sa tim prekidačima malo me to zbunilo jer se kardan vrtijo i na isključeno.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Nemore! Kaj misliš da se toga netko već nebi setil?
Šanana, razvodnik je otvoren na drugoj strani, pa nemreš dobiti tlak ak ih spajaš paralelno. Zato se spaja serijski, preko PB izlaza.
Na takav način možeš samo onemogućiti rad i postojeće hidraulike.
Išlo bi s 3-putnim preklopnikom, ali onda treba gasiti motor pri svakom preklapanju...
To se tak ne dela.

Evo da malo dignem temu iz mrtvih. :)
Budući da to još uvijek nije složeno (uvijek je nešto važnije za izdvojit novce) pa sam malo tako gledao te razvodnike i ne mogu naći joystick da ima PB izlaz. Ima na Njuškalu sa P1 i P2 ali mislim da PB i P2 nisu ista stvar, tj mislim da mi ne bi radilo kada bi P2 spojio umjesto PB?

Zanima me jel ti ta svar funkcionirala kada bi na tlačni vod stavio (eletromagnetni) ventil koji bi preusmjeravao protok prema razvodniku utovarivača kada je uključen, a kada ga isključim da vrati protok prema vanjskoj hidraulici i polugama?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,716
A kam ide ulje u trenutku prebacivanja? Iberdruk nije na pumpi, već na razvodniku, a preklopni ventil je između...hmmm, mogla bi pumpa nastradati.

Neznam za P1 i P2. Možda je to to?
Pogledaj oznake na nekom utovarivaču kojega je netko prije kupil gotovoga.
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Misliš da bi uspjelo u tom trenutku toliko tlak diguti da bi imalo veze? Mislim da ventilu ne treba cijela sekunda da bi prebacio iz jednog položaja u drugi a mislim da u tako kratkom vremenu ne može dignuti tlak sa 3-4 bara na 200. Ili može?

A i ja sam si pomislio da bi to moglo biti to ali bez njega u ruci ne mogu znati. Ovako po nacrtu ( http://www.rosi.si/img/File/tehnical_data_80l_JOYSTICK.jpg ) mi izgleda kao da je to samo provrtano da se mogu spojiti dva tlačna voda (iz dvije pumpe ili tako nešto), a svi ostali koje sam vidio imaju samo P i T vod.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,716
Da, taj nije pravi. Taj je za vezati iza jednog kiper-ventila.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Otac i sin

10929246_332264050293486_3347164646846801454_n.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,716
Ne nego igračka za tatu i sina :)
 

emil1988

Novi član
Tu od
3 Tra 2015
Poruka
13
pozzz...novi sam na forumu i imam jedno pitanje u vezi fiatagri f100....nakon rada ako izvučem mjerač za ulje u getribi kroz taj otvor ispuhne zrak,znači da nabija pritisak neki....dal je to normalno ili nešto nije u redu s traktorom??:(think):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,716
Kao prvo, predstavi se i pročitaj pravila Foruma.
Pišeš malom slovima, postavljaš ista pitanja u dvije teme...
Poradi malo na kulturi pisanja.

Problem kojeg spominješ ukazuje na to da ti je zaštopana odzraka getribe.
 

emil1988

Novi član
Tu od
3 Tra 2015
Poruka
13
Kaj se tiče te odzrake,gdje je ona otprilike smještena da to odštopam?? Hvala unaprijed.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Mene zanima zašto na F100 umjesto osigurača za pozicije ima dioda? Može li se umjesto te diode staviti osigurač ili ona ima svoju svrhu?
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Juče pazaren F110, cijena 12800 eura, 92 godište, gume sve 4 nove. Biće slika u nedelju kad stigne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh