• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Bagerista
Netreba tebi bit za šta neugodno.
Ti samo slikaj i nama keljaj to u tvojoj temi kao što si do sada pa tako radi i dalje jer je zanimljivo za čitanje. Sve poslove dokumentiraš ko da si novinar po zanimanju.

A tu kod mene nešto malo čemo sigurno još napisat ali tvoj če rekord ostati kod tebe to je sigurno. :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa onda naprid,,,i gas po starom....
Živija ti meni 100+ koliko si dodaš sam..:partyman::partyman:
 
S

siniša

Guest
pozdrav petre
svaka čast na tvojim inovacijama i prepravkama na tomo vinkoviću.
uz pozdrav
vatru gasi ,brata spasi...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala Siniša, bilo je dosta posla na njemu ali napravi se to samo da se ima volje :D.
Ovaj pozdrav, vatru gasi, brata spasi, dobar vam je :D, bolji od našeg koji se glasi: "Na pomoč!"
U HR prijevodu: "U pomoč!"
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav prijatelju Petre! ...

., čitam ovaj pozdrav od VAS vatrogasaca,; U pomoč!., ovaj pozdrav ča VAM je uputil naš forumaš i prijatelj siniša!?.,; vatru gasi - brata spasi!., pozdrav vatrogasaca koristi se u našoj Hrvatskoj od kada ja znam za sebe!?., a prvi put sam za njega čul kad sam bil jako mali., a to je bilo pred neki 35 godin!???., dok smo "mi" u Jezerani imali vatrogasce!., divanil mi moj pokojni otac, jer je i on bil vatrogasac!; ... oganj gasi, brata spasi! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se ...

., p.s., moram još i vo dodat., ova vatrogasna izreka potiče - potječe iz Zagorja!, znači Zagorska je!!!., dolazi iz onoga dela granice - meje!, NE, izmedju Predivnoga Zagoraj i Predivne Dežele Slovenije!!! ...
 
Posljednje uređivanje:
S

siniša

Guest
PP

., lip TI pozdrav prijatelju Petre! ...

., čitam ovaj pozdrav od VAS vatrogasaca,; U pomoč!., ovaj pozdrav ča VAM je uputil naš forumaš i prijatelj siniša!?.,; vatru gasi - brata spasi!., pozdrav vatrogasaca koristi se u našoj Hrvatskoj od kada ja znam za sebe!?., a prvi put sam za njega čul kad sam bil jako mali., a to je bilo pred neki 35 godin!???., dok smo "mi" u Jezerani imali vatrogasce!., divanil mi moj pokojni otac, jer je i on bil vatrogasac!; ... oganj gasi, brata spasi! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se ...

POTPISUJEM U CIJELOSTI-pozdrav
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Kako več rečeno, pozdrav vam je dobar, originalan. Prvi put sam ga čuo upravo tu na forumu.

Nego Grofe, ko vam sad gasi požare, pošto kažeš: "dok smo "mi" u Jezerani imali vatrogasce!"
Ja te razumem ko da sad u Jezerani nemate više DVD.
 
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se ...

Kako več rečeno, pozdrav vam je dobar, originalan. Prvi put sam ga čuo upravo tu na forumu.

Nego Grofe, ko vam sad gasi požare, pošto kažeš: "dok smo "mi" u Jezerani imali vatrogasce!"
Ja te razumem ko da sad u Jezerani nemate više DVD.


., eh DA moj prijatelju Petre!., NE, nažalost više nimamo ni vatrogasce., kada je nekakov nemili dogadjaj; poplava, požar, prometna nezgoda, ... ., onda nam dolazidu vatrogasci iz Brinja, Otočca, Senja, Josipdola, ...

., moje malo mjestašce Jezerane! - Jezerana!, nekada Predivan Varoš i Gradić sa celom infra-strukturom modernog gradića, gradića još u no vrime ispred svoga vremena!., ALI, sve na vome svitu ima svoj početak i kraj., pa tako i moje predivno mjestašce - naselje Jezerane! - Jezerana!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se ... ., p.s., javiće TI se Aco za sve! ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa dobro, onda vam u pomoč dolaze dobri vridni vatrogasci susjedi- iz susednjeg sela! Bitno je samo da ima neko da pomogne ako zatreba.

PS
Acu sam nešto več jučer napisal a i danas, ono isto ko i tebi.
Javit če mi se on još, znam.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
pozdrav kolegi u struci jesi li profesionalni vatrogasac ili imate aktivni DVD.:partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav i tebi, profesionalac sam. U gradu Jesenice- SLO. :D
A ti?
Kako vidim ima nešto vatrogasaca na ovom forumu.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pozdrav i tebi, profesionalac sam. U gradu Jesenice- SLO. :D
A ti?
Kako vidim ima nešto vatrogasaca na ovom forumu.

ja sam profesionalni vatrogasac bolje rečeno vozać u Velikoj Gorici pozdrav:partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E OK farmervg, imamo tu još profesionalaca, jedan od njih je Aco 93.

Ako te nešto zanima o našoj vartogasnoj postojbi okreni nekoliko stranica nazad gde sam stavijo neke slike.

Isto ima i ACO 93 na svojim stranicama gde se predstavijo.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Evo još malo pa će nas biti na forumu za odjeljenje ili posadu NV vozila.

Ej Aco, ti me predohitijo u pisanju posta :D.
U pravu si, mogli bi se mi organizirat, pa napravit forumsku virtualnu postojbu :rolfer:.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Ej Aco, ti me predohitijo u pisanju posta :D.
U pravu si, mogli bi se mi organizirat, pa napravit forumsku virtualnu postojbu :rolfer:.

ma besproblema, ima tu i moj kolega tomofireman samo nije aktivan baš na forumu.imamo skoro sve zastupljeno.voditelja smjene,voditelja grupe,vatrogasca,vozača.
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala farmervg. Sa vozilima smo jako zadovoljni, nikad bolje. Postojba je stara ali izgleda da če se malo dogradit i uredit. Bilo bi potrebno i nešto se počelo na time radit. Nadam se samo da bude išlo po planovima, da nebi zastalo.

Aco 93
Da, zastupamo sve funkcije u vatrogasnoj jedinici :). Mogli bi mi otvorit grupu ili ti klub Vatrogasci. Ima da razmislim pa možda i započnem i otvorim tu grupu :)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav, i svaka čast za izradu štitnika kartera...:supz:

pozzz joe!:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh