• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Forumaši vatrogasci.

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
tino kakav si to ispit polagal pa da se možeš prebacit??

ma neee...ja sam taj ispit još h 7. razredu polagal za čin vatrogasne mladeži...sad imam 16 godina i nemogu u mladeš više hodat pa idem u starije
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Hvala na tvom pozitivnom komentaru. Mogli smo več prije otvoriti ovu temu ali nikad nije prekasno.

Imamo i mi još danas dva TAMa u rezervi. Znaš kako, novija vozila su malo veča pa nam Tam služi za šumu i nije nam žal ako ga grane oštete. Isto u nekim selima nemože se proči sa velikim kamijonima. U zimi stalno su mu lanci na kotačima pa ga imamo u rezervi ako bi nas zvali negde u brda pa je on spreman sa lancima za teže uslove po snijegu. Znači još nam je on od velike pomoči.

A konobarica, hehe, normalno da vam je takva kakva je, zapela za oko.

Nema na cemu TAM je zakon mi kad smo dobili cisternu sredili smo ju skroz ofarbali i sve sta je bilo potrebno promijenili mi smo imali slucaj di smo bili pohvaljeni od profi vatrogasaca kad je gorila kuca u cumi jedini smo mi mogli s cisternom gore radi malog puta na koji je visilo granje imali smo i mladez koja je postizala odlicne rezultate na natjecanjima al to je malo sad stalo radi financija stavit cu par slika kad nesto nadem barem od mladezi od prije koju godinu!
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
pa samim prelasko 16 godina prelaziš u A ekipu pošto je madež od 12 do 16...a ja sam sa 10 god bil u mladeži navalni 1 hehe
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
pa samim prelasko 16 godina prelaziš u A ekipu pošto je madež od 12 do 16...a ja sam sa 10 god bil u mladeži navalni 1 hehe

pa ja sam pre dva meseca navršil tek 16
u 9 mesecu je bilo državno u zadru...bili smo 11. od 70 ekipa a šugava Bedekovčina naravno 1. -.-''
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kaki te ispit spopal..ja nisam polagal nikakav ispit..@fric dosta ih se zna švercati pa sam ja sa 13 god išel na natjecanje za djecu jer ih je bilo premalo a mladeži previše...a sad pa je obrnuto za djecu ih je i previše a mladež nas ili jedan fali ili nas je taman..a vježbe sad 2godine nemožemo raditi mi mladež jer se nikak nemožemo uskladiti zbog škole...tino kak imaš 16 a ideš u 1 razz??
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
pa ja sam pre dva meseca navršil tek 16
u 9 mesecu je bilo državno u zadru...bili smo 11. od 70 ekipa a šugava Bedekovčina naravno 1. -.-''

a jbga više sreće drugi puta...ja idem i na posudbu susjednom DVD-u D.S. kad nemaju navalnog 1. a ja ga žmirečki napravim ;)
mi smo se lani zaje*ali jer se nismo mogli skupiti da idemo na županijsko i popušili smo jer smo se pre kasno skupili -.-

kaki te ispit spopal..ja nisam polagal nikakav ispit..@fric dosta ih se zna švercati pa sam ja sa 13 god išel na natjecanje za djecu jer ih je bilo premalo a mladeži previše...a sad pa je obrnuto za djecu ih je i previše a mladež nas ili jedan fali ili nas je taman..a vježbe sad 2godine nemožemo raditi mi mladež jer se nikak nemožemo uskladiti zbog škole...tino kak imaš 16 a ideš u 1 razz??

nismo se švercali jer smo išli na opčinsko natjecanje,a tam mogu u mladeži biti i ovi kaj tek prohodaju...mi imamo 3 vježbe prije natjecanja i to je to
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
kaki te ispit spopal..ja nisam polagal nikakav ispit..@fric dosta ih se zna švercati pa sam ja sa 13 god išel na natjecanje za djecu jer ih je bilo premalo a mladeži previše...a sad pa je obrnuto za djecu ih je i previše a mladež nas ili jedan fali ili nas je taman..a vježbe sad 2godine nemožemo raditi mi mladež jer se nikak nemožemo uskladiti zbog škole...tino kak imaš 16 a ideš u 1 razz??

ja sam polagal ispit,budem slikal uvjerenje sutra
i btw. ja sam 2. razred ;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod nas nedaju da je tak..ipak mora biti neka granica..kaj bi mogel bez švercanja trenirat za neku ekipu a da za to nemaš određene godine to je nemoguče... @tino...a vrag ga hebi onda sam krivo skontal...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
kod nas nedaju da je tak..ipak mora biti neka granica..kaj bi mogel bez švercanja trenirat za neku ekipu a da za to nemaš određene godine to je nemoguče... @tino...a vrag ga hebi onda sam krivo skontal...

a jbte to je bilo prije 10 godina...sad je drugačije...jedino me najviše ljuti kaj na svakoj hebenom natjecanju je drugačiji pravilnik..svaki puta neke idiotske greške dobijemo -.-
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
kod nas nedaju da je tak..ipak mora biti neka granica..kaj bi mogel bez švercanja trenirat za neku ekipu a da za to nemaš određene godine to je nemoguče... @tino...a vrag ga hebi onda sam krivo skontal...
ti si valjda cital ono di sam se predstavljal to sam pisal h 5. mesecu kad sam još 1. razred bl
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bilo pa prošlo...i nas znaju zajebavat za kak kažeš idiotske greške koje ustvari ni ne napraviš pa ajd mu ti onda objasni da nisi napravil...mene je zahebaval da nisam preskočil bazen a ja sam baš gledal i doskočil sam još 20 cm dalje ili dok je gledal kod vezanja. kolko cm je špage ostalo na jednoj ili na drugoj strani veza...a drugima nije nikome gledal..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Evo par slika mladezi od prije par godina!
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
Na zadnjoj slici ja u mladim danima s sestricem!
Na trecoj slici mala plava curica sta drzi diplomu mi je setra najmlada i ona gore skroz lijevo s onom kratkom frizurom mi je isto sestra!
Moje uvijerenje!
[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dsc02376s.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Evo dva kraca videa jos jednog DVD-a u mom kraju!!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=z9hph_jIob4[/YT]


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=SRzluXCCg7w[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Jeli ono Nissan na onom prvom videu?
Mi smo imali jedan takav Nissan King Cab, dobro se ponašao, u stvari bio je neuništljiv.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Jeli ono Nissan na onom prvom videu?
Mi smo imali jedan takav Nissan King Cab, dobro se ponašao, u stvari bio je neuništljiv.

Nije ovo je Mitsubishi neki pick up neznam tocno koji!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bome imate prava vozila..a komandna ploča uhh.. kod nas je samo par ventila a sata nema nijednog hehe...
 

Najnoviji postovi

Na vrh