• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ja sam im slao mail al nisu htjeli reći cijene preko maila jedan je kupio odavde kod njih veli da je zadovoljan.....

uvozi vitla krpan ŠUMO OPREMA zvao sam ih i cijene su mi rekli preko telefona
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
sa Krpanom 5si sigurno neces imat problema to je vitlo rađeno za EU tržište i puno je kvalitetnije od ovog smeča šta prodaju za naše tržište.dakle radi se o dijelu kardana koji ulazi jedan u drugi di se kardan produžuje odnosno skračuje

ma nema veze dali je kardan podmazan ili ne sa pucanjem osovine to su priče da te odjebu
 
X

xtz

Guest
Postoji uvoznik za RH:
AUTO HORVAT iz Draganića (između Jastrebarskog i Karlovca).
Njega su spomenuli kad sam nazval firmu Krpan u Sloveniji.
Bil sam pri njemu i ima ih bar 5-6 na dorištu

mislim da AUTO HORVAT nije uvoznik već samo trgovac,da kodnjega uvijek ima na stanju Krpanovih vitala ali nema modela si,e,eh svi su "t".inače o njima sve najbolje s njima sam surađivao i stvarno su max korektni sve za 5
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
što se tiće Horvata mislim da je on sad zastupnik i normalno da ima si za kupit samo kaj ova jeftinija bolje idu pa ih radije uzima. Ja sam bio u trgovini neke stvari kupovat i sve 5, a sad da ima maržu kao i svi ostali trgovci ima, kao i svi da nema zarade ne bi ni radio.

ja sam zvao za 5t si u ŠUMO OPREMU košta 12300kn ali s 50 m sajle ali ako hoću oni će staviti 70m i nadoplata nekih 200kn za sajlu ali bojim se da to nije original sajlla i naravno nema ga na lageru mora ga naručiti
 
X

xtz

Guest
ja sam zvao za 5t si u ŠUMO OPREMU košta 12300kn ali s 50 m sajle ali ako hoću oni će staviti 70m i nadoplata nekih 200kn za sajlu ali bojim se da to nije original sajlla i naravno nema ga na lageru mora ga naručiti

cijena Krpan 5t u RH je oko 9300 kn(ovisi od trgovca) sa sajlom cijena u SLO za 5 si je oko 1300 eura(ovisi od trgovca) - 20% DDV +23% PDV znači u gruboj računici oko 9600 kn nije neka razlika ucijeni ali u proizvodu vjerujte je velika
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
cijena Krpan 5t u RH je oko 9300 kn(ovisi od trgovca) sa sajlom cijena u SLO za 5 si je oko 1300 eura(ovisi od trgovca) - 20% DDV +23% PDV znači u gruboj računici oko 9600 kn nije neka razlika ucijeni ali u proizvodu vjerujte je velika

u Hrvatskoj si za 9300 nemožeš naći
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Postoji uvoznik za RH:
AUTO HORVAT iz Draganića (između Jastrebarskog i Karlovca).
Njega su spomenuli kad sam nazval firmu Krpan u Sloveniji.
Bil sam pri njemu i ima ih bar 5-6 na dorištu
Peatim malo ovu vašu raspravu, pa si mislim, Zvone jesi ti kad bil kod malog Zente i kaj misliš o vitlima koja on radi?
Navodno da ih trži dole po lici :scratch i da su u rangu (čak i kopija) Krpana.
Ja sam ga videl tam gore u gornjem gradu, čak sam ga i slikal, ali greškom izbrisal sliku :madmana:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,026
Peatim malo ovu vašu raspravu, pa si mislim, Zvone jesi ti kad bil kod malog Zente i kaj misliš o vitlima koja on radi?
Navodno da ih trži dole po lici :scratch i da su u rangu (čak i kopija) Krpana.
Ja sam ga videl tam gore u gornjem gradu, čak sam ga i slikal, ali greškom izbrisal sliku :madmana:
Videl sam neka vitla pri Sokolića, ali nisam baš obraćal pozornost...
 
X

xtz

Guest
Videl sam neka vitla pri Sokolića, ali nisam baš obraćal pozornost...

budem poslikao vitlo koje je skinuto s šumskog traktora i prilagođeno poljoprivrednom traktoru vitlo je strašno hidraulično ukapčanje traktor vuče na ler gasu jedno je mali problem slaganje sajle ali smatram da sve ove kučne radinosti i neki mali proizvođaći nemogu konkurirat tajfunu,krpanu si,e,eh,uniforest-u, i ostalim renomiranim proizvođačima.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
pitanje je dal u RH uopče možeš nači model "SI" cijenu koju sam naveo je za model 5t

možeš naći u ŠUMO OPREMI ja sam zvao 5t si 12300kn sa 50m sajle
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Videl sam neka vitla pri Sokolića, ali nisam baš obraćal pozornost...
Videl sam i ja, ali mislim da to nije to na kaj sam ja mislil :scratch
Mali Zenta. Znaš na kojeg mislim?
 
M

Marka31

Guest
dali je netko upoznat s vitlima firme metalkomerc.hr kažu da ih oni sami proizvode a na jednoj od slika sam pročitao zenta. vitla su jako jeftina 5t 6200kn, kažu to je kopija krpana a ja mislim neka jeftinija pa me zanima dali netko zna više. što se tiče slika nisam uspio skinuti ali se nalaze na gornjem linku pod opcijom artikli-ostali program
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
To proizvodi tu čovek kod nas i navodno su stvarno kopija Krpana i navodno stvarno nisu loša. Ja sam ga videl izbliza i na oko neizgleda loše, a u kvalitetu se nebi htel mešati, ali meni se recimo nije svidlo to kaj je gore obična sajla.
 
M

Marka31

Guest
neznam na šta treba paziti kod vitla osim sajle.
ako je samo do sajle onda se valjda isplati jer sam našao novo krpanovo 5t za 11931kn a ovo je 6200 i ako se sajla promjeni ona nemože koštati 5000 da je od zlata. ako griješim molim vas da me ispravite jer slijedeči tjedan u dvorištu moram imati vito. još jedno pitanje na tim novim vitlima imaju poteznice za prikolicu. jel mogu one nositi prikolicu s 6m sirove bukve i hrasta
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Pa ovaj ti gore zašvasa i kojekakve zakačke i kaj god ti očeš.
U cjene sajli i nosivosti tih poteznica se nebi htel mešati, jer nemam pojma o tome.
 
X

xtz

Guest
neznam na šta treba paziti kod vitla osim sajle.
ako je samo do sajle onda se valjda isplati jer sam našao novo krpanovo 5t za 11931kn a ovo je 6200 i ako se sajla promjeni ona nemože koštati 5000 da je od zlata. ako griješim molim vas da me ispravite jer slijedeči tjedan u dvorištu moram imati vito. još jedno pitanje na tim novim vitlima imaju poteznice za prikolicu. jel mogu one nositi prikolicu s 6m sirove bukve i hrasta

dali je ta cijena od 6200 s pdv-om odnosno dali mozes uistinu dobit vitlo za te novce.sajla nije veliki problem 15kn/m 12mm glatka zamaščena REMEX-u gledao sam slike na linku sliče jako krpanu sve se svodi na kvalitetu materijal iz kojeg su napravljeni najkritičniji su lanac,lančanici lamela,osovine.ako sam dobro vidio nemaju kočnice cijena je primamljiva ali....?kuka moze nosit kolko i hidraulik traktora
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nemojte biti bedasti da kuka na vitlu nosi tereta koliko i hidraulik to jednostavno nije točno
 
M

Marka31

Guest
evo sad gledam na oglasniku sada piše 6500 ali i dostava
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/rps/ponuda/prikljucci/vitlo-za-sumu-5t-novo-prodajem-za/oglas-12507072.html
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
evo sad gledam na oglasniku sada piše 6500 ali i dostava
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/rps/ponuda/prikljucci/vitlo-za-sumu-5t-novo-prodajem-za/oglas-12507072.html

zvao sam za ta vitla i pito ali sve mi je to sumljivo ja sam kupio krpana znam da se nema novca vidim da bi i traktor kupio jbg.neide sve odjednom i ja sam krpario dok nisam sve kupio
 

Najnoviji postovi

Na vrh