• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
momci nemojte se ovdje raspravljati o kukama i ostalim tehničkim problemima , imate temu ''šumski traktori i vitla'' , tamo prebacujem raspravu o jednoj običnoj kuki već dva puta , sledeći put brišem

ovdje je pitanje gdje nabaviti koje vitlo i po kojim uslovima , cijena ovo ono a ne koliko može podnijeti koja kuka na kome traktoru sa kojim vitlom

hvala na razumijevanju :prayer:
 
X

xtz

Guest
ok, dakle vitla KARAS iskustva i dojmovi razmišljam zamjenit krpana 4t za karasa 4,8 t
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
s ovim krpanom sam problemi za novog treba dosta para a karasa dobivam" ključ za ključ"

kakvih si problema imo ja sam sebi kupio novo krpan 5t si
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
4,8?
Pa de su uzeli tih 800kila?
Ajd 4,5 ili 5t ali 4,8???
Ja sam videl te karase prošlu godine u gudovu i izgledaju kaj da su ih deca delala na tehničkom!
Krpan nije vrh vrhova al nasprm karasu.... mercedes!
 
X

xtz

Guest
kakvih si problema imo ja sam sebi kupio novo krpan 5t si

dobro vitlo si kupio (si) su odlična vitla a probleme sam opisao na 3 stranici ove teme

4,8?
Pa de su uzeli tih 800kila?
Ajd 4,5 ili 5t ali 4,8???
Ja sam videl te karase prošlu godine u gudovu i izgledaju kaj da su ih deca delala na tehničkom!
Krpan nije vrh vrhova al nasprm karasu.... mercedes!

neznam vitlo je staro pet godina i ima naljepnicu 4,8t istina nije nesto na izgled al to me ne smeta bitno da radi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Slažem se stim da je bitno da radi!
Optika njie nikakav pokazatelj kvalitete i trajnosti.
Al ipak mi je nekak izgledalo koda ga je sused v garaži zašvasal!
A za to dat love skoro ko za krpana,koji je provjeren....neznam?
Svakako da bude svakomu sretno sa karasom koi ga je kupil i neka vuče kubike i kubike.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Vrati se stranicu ili dvije unazad, taj dio su več raspravili ;)
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ja sam u trgovini odnosno nekakva poljop. zadruga kupio svoje krpan ako te baš zanima naću račun i dati točnu adresu
 
M

Marka31

Guest
Zenta u Križevcima..
proizvodi doma nova vitla dobre kvaltete i povoljne cijene.

kod njega točnije kod njegovog sina sam bio jučer i gledo kako pravi vitlo. vitla su ok bez štrikova ali ok za 6500kn doveze vitlo od 5t na kućnu adresu svejedno gdje stanuješ u hr. jedino moraš čekati tjedan dana da ga napravi i doveze.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Kad sam videl cijenu uniforesta skoro sam opal na rit!
I onda sajla na njemu obična!
Pitam "pordavača" pa kak obična sajla?
Veli on da to kad razdereš kupiš si prešanu ....:roll::roll::roll:
Nikako mi se nije to dopalo!
 
Na vrh