• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
da navondo su ta vitla puno bolja od krpana,a ni oni neznaju kakve ce cijene jos bit
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
znam puki o čemu prićaš, ja sam imao bmw e36 20 r6...
postoje auti i automobili
automobili-bmw, mercedes, jaguar
auti-sve ne navedeno

ma gledao sam na nekom linku tu s foruma ali pošto me zanima 5t pa mi cijena i nije prihvatljiva ak me kužiš

pa krpan polovni 5t-nije mercedes al je golf
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
možda i nisu svi našeg mišljenja, ali vjerovatno preko 90% vitala koja su na forumu su krpan baš zbog hrvojevog argumenta+to svi se naučili na njih pa ima i tu ponešto

puki-golf je dobar ako nije krpan:partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
moram tu staviti post jer kad god vidim naslov teme prolaze me trnci, naime i sam sam nedavno kupovo vitlo pa sam zvao podosta brojeva iz oglasnika, njuškala...
kleo sam se u krpana 5t ali su cijene polovnog bile iste kao i cijene novog tako da po meni "svako novo vitlo je povoljno", ja sam uzeo tajfuna polovnog ali za prihvatljivu cijenu i generalno uređenog, ne znam zašto ali imam dojam da su ljudi koji prodaju polovna vitla definitivno precijenili ta stara željeza jer ih cijene kao i nova a ona izvukla par tisuča kubika...

ako je u pitanju krpan po meni bolje uzet novo a stariji model jer se definitivno ne može mijeriti sa starim i to po samoj cijeni pa na dalje

ako je KRPAN onda nek je novi!!!
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
moram tu staviti post jer kad god vidim naslov teme prolaze me trnci, naime i sam sam nedavno kupovo vitlo pa sam zvao podosta brojeva iz oglasnika, njuškala...
kleo sam se u krpana 5t ali su cijene polovnog bile iste kao i cijene novog tako da po meni "svako novo vitlo je povoljno", ja sam uzeo tajfuna polovnog ali za prihvatljivu cijenu i generalno uređenog, ne znam zašto ali imam dojam da su ljudi koji prodaju polovna vitla definitivno precijenili ta stara željeza jer ih cijene kao i nova a ona izvukla par tisuča kubika...

ako je u pitanju krpan po meni bolje uzet novo a stariji model jer se definitivno ne može mijeriti sa starim i to po samoj cijeni pa na dalje

ako je KRPAN onda nek je novi!!!

mislim da ni sam neznaš što si sad htio reći
 
M

Marka31

Guest
mislim da ni sam neznaš što si sad htio reći

valjda je htio reći: svako novo je vitlo povoljnije od starog jer su polovna vitla precijenjena i koštaju nešto malo manje od novih a uz sve to su i izrabljena.

naslov je gdje kupiti povoljno vitlo u rh, i onaj koji ga je pravio vjerojatno je mislio na novo a ne rabljeno vitlo
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pozz....ima mozda tko kakvu preporuku kakvo vitlo kupiti do 5t i gdje..?
Reči če ti krpana , zašto?-zato jer ga večinom svi imaju .
Reči če ti kupi tamo gdje je jeftinije ,zašto?- zato je su ga svi preplatili .
 

fordson

Član
Tu od
16 Kol 2011
Poruka
113
a je pristojna cijena 6500kn za krpana 4t stariji tip....a tajfun novi tip dođe 9500 kn sa nekom americkom sajlom.....sta bi se vise isplatilo...a vrijedi tajfun te 3000kn više?
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
a je pristojna cijena 6500kn za krpana 4t stariji tip....a tajfun novi tip dođe 9500 kn sa nekom americkom sajlom.....sta bi se vise isplatilo...a vrijedi tajfun te 3000kn više?

sa sigurnošću NE
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
a je pristojna cijena 6500kn za krpana 4t stariji tip....a tajfun novi tip dođe 9500 kn sa nekom americkom sajlom.....sta bi se vise isplatilo...a vrijedi tajfun te 3000kn više?
100% ne vrijedi ako su ista kategorija
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
i sam kupujem vitlo, svi me savjetuju da kupim tajfun, ove godine je moj prijatelj kupio krpana 4t ima imt 539, i izčupal mu je bubanj van pukla osovina popravio ga je isad ga se rešava i kupuje tajfuna i ja sam za tajfun
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pukla osovina:scratch
za istu ili približnu cijenu svakako glasam za tajfuna
 

Najnoviji postovi

Na vrh