• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
neznam koliko je razlika krpan tajfun u cijeni, ali ako platiš tajfuna parsto eura više atraje sigurno se isplati
 

Ttjj

Član
Tu od
29 Pro 2011
Poruka
144
gdje kupiti novo vitlo tajfun u hr ili u sloveniji
Tajfun ti je klasa iznad krpana(neka se ne ljute ljubitelji krpana ali je tako)pa ako ti razlika u cijeni ne predstavlja problem, svakako tajfun.Imaš ga u Metlici u Lugu,a kod nas ti ih dila Panex iz Čakovca,no imaju ih i bolje trgovine poljoprivrednih strojeva.
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Cijena vitli krpan

CIJENE VITLA SERIJA „SI“

----------------------------------------------------

1.VITLO KRPAN 4-SI SA 50M SAJLE FI 9mm

UPRAVLJANJE ŠPAGAMA

VUČNA SILA:40KN (4T) ,SILA KOČENJA: 50KN

BRZINA SAJLE 0,9m/s (SREDNJA) ,POTREBNA SNAGA 22-33KW

MAX.DUŽINA SAJLE: 105m/8mm ,85m/9mm

ŠIRINA:1300mm,DUBINA:510mm,TEŽINA BEZ SAJLE: 214KG

VISINA BEZ ZAŠTITNE MREŽE:1150mm,SA MREŽOM:1950mm

DRŽAČ MOTORNE PILE, PRIKLJUČAK ZA PRIKOLICU

CIJENA SA PDV-om.=8.480,00KN





2.VITLO KRPAN 4-SI SA 70M SAJLE FI 9mm

SA ŠKRIPCEM ZA SPUŠTANJE SAJLE

CIJENA SA PDV-om.=9.530,00KN





3.VITLO KRPAN 5-SI SA 50M SAJLE FI 10mm

UPRAVLJANJE ŠPAGAMA

VUČNA SILA:50KN(5T) ,SILA KOČENJA: 62,5KN

BRZINA SAJLE:0,9m/s(SREDNJA),POTREBNA SNAGA 33-44KW

MAX.DUŽINA SAJLE:100m/9mm ,85m/10mm

ŠIRINA:1300mm,DUBINA:510mm,TEŽINA BEZ SAJLE:260KG

VISINA BEZ ZAŠTITNE MREŽE:1350mm,SA MREŽOM:1950mm

DRŽAČ MOTORNE PILE, PRIKLJUČAK ZA PRIKOLICU

CIJENA SA PDV-om.=10.980,00KN



4.VITLO KRPAN 5-SI SA 70M SAJLE FI 10mm

SA ŠKRIPCEM ZA SPUŠTANJE SAJLE

CIJENA SA PDV-om.=12.142,00KN



EDIT savoris
kontakt na pp
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

Miško 007

Guest
Bome ovo si puno ja znam gdje je takvo vitlo 5 tona s škripcem i 70 metara sajle 9800 i dovoz kući besplatan ...
Tako da a ovo na špage je ludost ...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,078
rekao sam da se držite teme , raspravu o vitlima,kvalitetu i rukovanju preselite u temu o vitlima
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Evo šogor hoče kupit vitlo 4 tona.
Sad sam zval auto horvat i veli gospođa 6390,- 4T obično mehaničko.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Da točno taj 533 :)
On se sad dvoumi da bi uzel KARASA, ja sam mu savjetoval da NE. Sad bu čovjek napravil kak hoče.....
Danas sam bil kod trgovca u Zaboku on hoče za KRPAN 4 7400kn :finga:
Svakako se isplati skočiti do karlovca za hiljadu i kusor kuna.
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Gledam postove i svi hvale vitlo Krpan ,moj ga susjed ima i nije zadovoljan sa njim... Ja sam u 1.mj kupio vitlo Karas od 4t do sada sam sa njim izvukao oko 50 m drva i mogu reći da sam prezadovoljan sa njim vuče što zamisliš... Vitlo Karas od 4 t. ima bez sajle 200 kg,a Krpan 160 što govori da je Karas kvalitetnije napravljen...Karas vitlo od 5t ima jedan moj poznanik koji se profesionalno bavi šumom i on mi je preporučio Karasa...
 
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
220
tajfuni, krpani, karasi, zente i slični su za hobi primjenu...tko s njim planira u biznis bome će se i namučiti... imao sam krpana 4t, kvalitetno vitlo ali malo nejako...imam zentu 4,5 tone osjetno jače vitlo od navedenog krpana ali materijal premekan pa se sve pokrivilo na njemu... krenuo sam u biznis uz pomoć takvih vitla, a bome se i namučio... upravo slažem kombinaciju po vlastitom ukusu, po završetku obavijestit ću vas slikama...
 
M

Miško 007

Guest
Evo šogor hoče kupit vitlo 4 tona.
Sad sam zval auto horvat i veli gospođa 6390,- 4T obično mehaničko.

Mislim da ti je u Rijeci jeftinije gdje sam ja kupio i dođe ti kući dostava besplatna.
Imam i broj ako te zanima.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Gledam postove i svi hvale vitlo Krpan ,moj ga susjed ima i nije zadovoljan sa njim... Ja sam u 1.mj kupio vitlo Karas od 4t do sada sam sa njim izvukao oko 50 m drva i mogu reći da sam prezadovoljan sa njim vuče što zamisliš... Vitlo Karas od 4 t. ima bez sajle 200 kg,a Krpan 160 što govori da je Karas kvalitetnije napravljen...Karas vitlo od 5t ima jedan moj poznanik koji se profesionalno bavi šumom i on mi je preporučio Karasa...
sa izvitlanih 50 m drva nemožeš dati objektivnu ocjenu o vitlu
kum ima krpana 5 t staro cca 6god a godišnje proda oko 3000-4000 m drva pa neka je izvitlo 20% mase računajte koliko je to
ne kažem da je najbolje ali hoću reći da na toj količini možeš dato objektivan sud kad sam ja kupovo prošle godine naravno da je reko da uzmem krpana
 
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
220
sa izvitlanih 50 m drva nemožeš dati objektivnu ocjenu o vitlu
kum ima krpana 5 t staro cca 6god a godišnje proda oko 3000-4000 m drva pa neka je izvitlo 20% mase računajte koliko je to
ne kažem da je najbolje ali hoću reći da na toj količini možeš dato objektivan sud kad sam ja kupovo prošle godine naravno da je reko da uzmem krpana

znači godišnje proda drva u vrijednosti 100 000 eura i radi s krpanom, svaka mu čast...
 
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
220
...na kojem traktoru ima to vitlo, bilo bi zanimljivo vidjeti stanje tog vitla...ak ti se pruži prilika da ga snimiš i počastiš nas kakvom fotkom ili videom....
..to vitlo svake godine ima generalku...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
...na kojem traktoru ima to vitlo, bilo bi zanimljivo vidjeti stanje tog vitla...ak ti se pruži prilika da ga snimiš i počastiš nas kakvom fotkom ili videom....
..to vitlo svake godine ima generalku...

vitlo je na imt 577 mjenjani su ležajevi,osovina i lanac prije 2 god i lamela prošle
izgleda jako neugledno izlupano,izvareno ali služi kad budem kod njega poslikat ću ga
 

Najnoviji postovi

Na vrh