• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

GDJE KUPITI RABLJENI KOMBAJN

R

Renato5820

Guest
Bok ljudi. daj mi recite da li znate jos koga osim ovog u Ježevu da prodaje kombajne?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Renato5820 kaže:
Bok ljudi. daj mi recite da li znate jos koga osim ovog u Ježevu da prodaje kombajne?
lović u bebrini kod sl.broda,inače uvozi samo deutz-fahr-ove
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Moj kolega prodaje DF 36.10 sa adapterom 5 redi oros, ostale informacije šaljem preko pp.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
josip123 kaže:
Renato5820 kaže:
Bok ljudi. daj mi recite da li znate jos koga osim ovog u Ježevu da prodaje kombajne?
lović u bebrini kod sl.broda,inače uvozi samo deutz-fahr-ove
a ja kod njega kupio John Deera 1188, ali prije 7 godina
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
odlično stanje, 2000 sati je imal (i nisu skidani sati), sve je dugo išlo bez ikakvih kvarova, jedino sam gumu prednju morao promjeniti, pukla je po rubu i izašla iz felge van, usred košnje čuješ BUM i kombajn se nagne, 5000 kn nova. jedino me zajebo jer je stol za repicu došao sa kombajnom, a on ga skine i sakrije, pa kad se dogovorili za cijenu, i došli po kombajn, on kaže da ima i stol za repicu original za njega, a je nisam imal više novaca da ga odma kupim, jer je to išlo na kredit, a sad bi mi dobro došao.
 
P

pixa93

Guest
ja sam ti uvozio kombaj preko jednog covjeka iz krizevaca.sve proslo super.uvozio sam iz italije
 
P

pixa93

Guest
fiat laverda 3790

stari nije tu da ga tocno pitam al sa svime oko 3 i pol tisuce eura labudicom.malo skup prijevoz al siguran i bezbrzian.vlak je puno jeftiniji ali moras ic na utovar u italiju koji traje 2 dana sve skupocjeno skidat sa kombaja jel kradu sa vlaka.a ovak labudicom doslo i mi samo sitrpali a oni utrpali i sve bilo na broju.ma super proslo
 
R

Rajtek

Guest
I kolko te na kraju taj kombajn došo???
V aljda nije tajna...
 
M

mladi gazda

Guest
Ovako kupujem kombajn do 20 tisuća eura pa bih molio preporuke onih koji nešto znaju. Lomim se između Deutz Fahra I Claasa pa sad molim preporuke između nekih modela.............. I da kombajn će radit jako puno što kukuruza što žita što suncokreta i da ako znate neke uvoznike da napiše koji su to da ih kontaktiram........... Debeljaka iz Ježeva sam zvao i ima jako paprene cijene .............. hvala...



......mladi gazda......
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
mladi gazda kaže:
Ovako kupujem kombajn do 20 tisuća eura pa bih molio preporuke onih koji nešto znaju. Lomim se između Deutz Fahra I Claasa pa sad molim preporuke između nekih modela.............. I da kombajn će radit jako puno što kukuruza što žita što suncokreta i da ako znate neke uvoznike da napiše koji su to da ih kontaktiram........... Debeljaka iz Ježeva sam zvao i ima jako paprene cijene .............. hvala...



......mladi gazda......
moje skromno mišljenje je da za 20.000€ teško budeš našel dobrog fahra ili clasa koji te bude dugo i dobro služil kak veliš da ti bude puno radil...mislim da za te marke kombajna i takvog kakvog hoćeš treba barem još kojih desetak tisućica eurića :mrgreen:
 
M

mladi gazda

Guest
Hm New holland Nisam baš upoznat sa njim iz nepouzdanih informacija čujem da su potrošači kao i john dere.........
Ima za 17500 eura u Njemačkoj Deutz Fahr 3610 u ljepom stanju ali danas pogledam vald je već prodan dok ga nema........... dajte vi preporuke mišljenja (dali hidromat ili ne) naću ja nešto preko rođaka u Njemačkoj..........

......mladi gazda................
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
definitivno hidromat
Jer če ti ruka otpast od šaltanja,pogotovo ako budeš išao uslužno...
 
H

Hurlimann86

Guest
mladi gazda kaže:
Hm New holland Nisam baš upoznat sa njim iz nepouzdanih informacija čujem da su potrošači kao i john dere.........
Ima za 17500 eura u Njemačkoj Deutz Fahr 3610 u ljepom stanju ali danas pogledam vald je već prodan dok ga nema........... dajte vi preporuke mišljenja (dali hidromat ili ne) naću ja nešto preko rođaka u Njemačkoj..........

......mladi gazda................

Ja bi svakako uzeo hidromat,a između classa i df-a sigurno bi rađe uzeo class.
A što se tiče opčeniti kombajna naj više mi se dopada new holland :D
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
dino kaže:
definitivno hidromat
Jer če ti ruka otpast od šaltanja,pogotovo ako budeš išao uslužno...
ma nebude mu ruka otpala :lol: :lol: :lol:
hidromat je jako dobra i super stvar dogod je hidromotor u dobrom stanju...a to je jako teško provjeriti dok se kupuje, :scratch ,a ak kupiš mačka u vreći,e onda si ga naježil :blackeye :mrgreen:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
hidromat ti je zakon ja mislim da ti je bolje uzeti fahr jel su jeftiniji djelovi
 
B

Bobo

Guest
Sto smatras pod jako puno vrsidbe? daj nam broj ha bar otprilike +/- 10ha da znamo o cemu se prica...

Nekome je 50 jutara puno, nekome je 200 hektara puno, tak da ono...

New hollanda 5080 ima jedan poznanik i s njim u godini dana kine preko 300 jutara svega i svacega. Prosle sezone mu je imao jedan jedini kvar koji ga je kostao 60kn i pola sata posla, jer je taj dio vec imao u rezervi. Prije svake sezone ga jako jako detaljno pretrese i vrsi usluzno.
 
Na vrh