• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Konacno kuci! Mislim da ce biti turske, mada najradije bi stavio saturnusuve samo sto komsije ne daju...:evil: Ovu baby prikolicu ni ne oseca da je zakacena.:) Hteo da pitam, da li je neko vec zakacio rasipac gnoja na tomu? Da li bi ga mogao vuci i raditi sa njim?:scratch Postoje one manje od 2 ili 3T.

On mozda i bi radio so takav rasipac ali ne dugo... To je samo moe mislenje.
Njega su dosta tie 2 tona, a kamoli uz toa da ga opteretis i na kardan.
30 ks najmanje za takva prikolra rasipac...
Pozdrav.
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
pozdrav svima!!!ponajprije zelim dobrodoslicu svim novim clanovima!!! ;))

nakon duzeg izbivanja sa foruma radi puno razloga sam opet skupa s vama,i bas mi e drago...cilo ovo vrime sam vas pratio,ali nisan ima vrimena nista komentirat i stavljat slike,ali odsad ce se to prominit!!za pocetak evo nekoliko slika od prosloge godine...litnje oranje i zimsko ciscenje sniga sa home made ralicom!! ;)))



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav tomo vinkovic
Jel to obrtometar na tvoj traktor, gde i kako si ga spojio...?
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Pozdrav tomo vinkovic
Jel to obrtometar na tvoj traktor, gde i kako si ga spojio...?
pozdrav....ne,to nie obrtomjer,to je brojac radnih sati,a on se spoji na + i -...kad dam kontakt on broji,kad ugasim kontakt on pristane brojit!!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Dečki, ima li tko sliku s boka mjenjača TV s maknutim zadnjim poklopcem, da se vidi točan položaj zupčanika? Videl sam dijelove u katalogu, no ne prikazuje položaj zupčanika u prostoru.
Naročito me zanima položaj rikverca, brzog i sporog hoda.

Evo nekoliko fotki kad sam gurao prste u menjač...
Možda bude od pomoći...

http://www.sendspace.com/file/rvb7l3

živi bili...
Pozdrav Joe!:mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav svim forumašima!

., veliki i lipi - poseban pozdrav mladome i dugogodišnjem forumašu! TOMO VINKOVIĆ!!!
... PIVAĆEMO MI TEBI!., VRATIJA SE ŠIME!., ajme di je bija???., aj sretno!
.,p.s. lipo oranje i sa plugom oko zemlje! i sa ralicom oko sniga!., bravo!!!
Bog!., čitamo se ...
 

vinogradnik

Član
Tu od
31 Lis 2010
Poruka
51
Gume za TV

molim linkove ili br. telefona dućana sa gumam za TV u SLO

Limeni ! Zavisi, gdje bi ti došao u Sloveniju, ali ako ti je povoljna relacija Zagreb-
Zaprešič- g.p. Harmica, mogu ti preporučiti Vulkanizerstvo Furlan Dobova
tel: 00386 7 45 22 010, gsm: 00386 51 309446, a možeš i posjetiti njihovu web
stranicu : www.vulkanizerstvo-furlan.si , koliko znam dolazi puno ljudi iz Hrvatske, imaju dobre cijene , korektan odnos do mušterija, vračaju porez...

( to ti je oko 2 km od graničnog prijelaza Harmica na relaciji Zaprešič- Brežice )

Pozdrav!
 
Posljednje uređivanje:

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
Furlana i Lašića sa kontaktirao ali oni ne drže takve gume ali ih mogu naručiti itd.

pa u biti tražim neki poljo dućan jer ima velikih problema objasniti čovjeku da 6.00-16 je pogonska guma a ne ona sa uzdužnim ripnama

čak me je osoba kod Furlana uvjeravala da to ne postoji onda ih navodno može nabaviti ali mi je to dosta djelovalo neuvjerljivo
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
gume za tv

kad smo već kod guma za tv trayal gume made in srbija 53 eura 7,5-16 8 platana to dobra cijena ili ipak da tu kupim 560 kn za mitas
možda netko zna koju bolju cijenu i dobavljača.....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Furlana i Lašića sa kontaktirao ali oni ne drže takve gume ali ih mogu naručiti itd.

pa u biti tražim neki poljo dućan jer ima velikih problema objasniti čovjeku da 6.00-16 je pogonska guma a ne ona sa uzdužnim ripnama

čak me je osoba kod Furlana uvjeravala da to ne postoji onda ih navodno može nabaviti ali mi je to dosta djelovalo neuvjerljivo
Pitaj Cerjaka u Brežicama.
 

vinogradnik

Član
Tu od
31 Lis 2010
Poruka
51
Gume !

Furlana i Lašića sa kontaktirao ali oni ne drže takve gume ali ih mogu naručiti itd.

pa u biti tražim neki poljo dućan jer ima velikih problema objasniti čovjeku da 6.00-16 je pogonska guma a ne ona sa uzdužnim ripnama

čak me je osoba kod Furlana uvjeravala da to ne postoji onda ih navodno može nabaviti ali mi je to dosta djelovalo neuvjerljivo

Probaj još kod "Vulkanizerstvo PUBA" Andrej Jelčič s.p.
Stara vas 33 Bizeljsko
tel : 00386 7 45 20042 gsm : 00386 40 579980
traži osobno g. Andrej-a , s njim se da dogovoriti, kod njega sam i sam uzimao gume za TV 730 , doduše prije par godina.
Trgovina Cerjak Bukošek 1 Brežice , tel : 00386 7 499 3 900 , pa pitaj .
Lp.
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
Auuuu, počeli smo se "šamarati" !!! iskreno več mi je počelo faliti ovakvih postova na forumu ! :) iskreno, zanimljivije je pratiti forum :)
Ajmo, sa jedne strane imamo forumaše "picajzle" a sa druge strane forumaše "japanezere", a vidim da ima mjesta za još jednu družinu za sad neodređenog imena, pa ako ima tko kakav dobar prijedlog neka samo piše !
:)

., lipi ti pozdrav prijatelju moj dragi!

., dobro si to napisal!., potpisujem u cijelosti i dodajem treću skupinu kodnog imena!; CICILATORI!!! ..., znadu sve, moredu sve, treba sve, ima neko, netreba vo i ono., a trebalo bi., stranci su zakon, daj iz vana, aj se čujemo jutra - sutra., ak ni problem?, izmislimo ga NE!? ...

aj Bog!., sretno., čitamo se ...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
., lipi ti pozdrav prijatelju moj dragi!

., dobro si to napisal!., potpisujem u cijelosti i dodajem treću skupinu kodnog imena!; CICILATORI!!! ..., znadu sve, moredu sve, treba sve, ima neko, netreba vo i ono., a trebalo bi., stranci su zakon, daj iz vana, aj se čujemo jutra - sutra., ak ni problem?, izmislimo ga NE!? ...

aj Bog!., sretno., čitamo se ...

Grofe, osjećam da je tvoj komentar išel mene, no ne ljutim se.
Cijenim tvoje životno iskustvo, no ne prtljaj se u tehniku, jer ju ne razumiješ (netrebaš niti razumjeti, a zašto i bi).
Ti si bil i ostal buš zahtjevni korisnik kojem su ljudi napravili stroj po ukusu. I bit ćeš zadovoljan s njim, ako su ti ispunili želje, i to mi je drago.
Rasrdil si se name (nekak to osjećam) radi komentara o tvojem cirkularu. Sve kaj sam ti rekel stoji i rekel budem svakome. Onaj zvuk pile (plakanje) na kad piliš drva nije toliko od tupe pile, koliko je od od klizanja remenja, kaj se vidi po tome da motor na tvojem traktoru tu pilu niti ne čuje. Na to smo te i kolega Puknuti i ja upozorili na vrijeme, a ti si se rasrdil. Shvati da to nije bilo z...nje, već dobronamjerna sugestija.
Možda smo ti samo htjeli pomoći da izbjegneš propuste koje smo mi već iskusili.
Istina je ponekad bolna, a i meni ju je neugodno čuti. No, pokrijem se z uhima, razmislim kaj su mi htjeli reći i prihvatim ono kaj mi ima smisla.
Nemoj ubiti glasnika, jer ne nosi uvijek loše vijesti :)

Ako misliš da su "inžinjeri" koji rade 8 sati za plaću pametniji od mnogih ovdje anonimnih članova s velikim tehničkim iskustvom (isključi mene, jer ja nikaj neznam i nikaj nisam napravil, već samo prigovaram), onda se grdo varaš. Njima je važno napraviti proizvod čim jeftinije (bez obzira koliko ga bilo tko od nas platio).


NHF

PS
Ljudi koji se ne boje reći sugestiju ili pak kritiku, nemaju skrivenih namjera, niti ne govore hvalu, a drže figu iza leđa ;)
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
Grofe, osjećam da je tvoj komentar išel mene, no ne ljutim se.
Cijenim tvoje životno iskustvo, no ne prtljaj se u tehniku, jer ju ne razumiješ (netrebaš niti razumjeti, a zašto i bi).

Nemoj ubiti glasnika, jer ne nosi uvijek loše vijesti :)

..., niti ne govore hvalu, a drže figu iza leđa ;)

., NE LJUTIM SE NA NIKOGA!., a ti si zadnji u mome malome i skromnome životu na koga bi se uopće naljutil!!!???., zašto???... NO COMENT!

., A JA ĆU SE PRTLJAT UČ JA OĆU I KAKO JA OĆU., ZATO MI TI., ni bilo ki apsolutno netreba!., to je moja stvar i moje prtljanje!!!., molim te., svoje komentare ostavi za nekoga drugoga., aj te lipo molim da me preskočiš ili zaobidješ!., evo molim te ko forumskoga prijatelja!!!., isto te tako molim da mene i moje tuš komentare prskočiš ko ča ja i tvoje komentare preskačem!!!., a ako si se u nečemu mom pismu i prepoznal., evo oprosti., ja se u tvome pismu uvik prepoznam., ili direktno ili indirektno., tako da!., dobro mi stoj!!!., aj Bog!
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Dobro prijatelju Grofe, onda smo na VI.
Poštujem tvoju odluku.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
eee grofe,grofe,pa ako si izbacio slike na forum i clipove,moras ocekivati i dobru kritiku,jer ta kritika mnogo pomogne,ali kritiku nemoze svako davati jer onaj ko ne poznaje materiju ne treba ni komentarisati,kao ja npr,da nisi ti izbacijo slike i video ja ne bi ni znao kako sve taj cerkular moze raditi i ukoju namjenu sluziti,za mene on radi ko doxa ali malo obuceniji vode neke sitnice pa na to prigovaraju,ti dobre komentare prihvacas a lose ostro osudjujes i odma se nesto srdis na nas sve, mozda ces sad i na mene

ali no ovo je tema TOMO VINKOVIC i ovakve stvari treba rjesavati na privatnim porukama,pa se tamo raspravljajte,a tu se prepiret ko da niste dva odrasla covjeka
 
G

GROF

Guest
Grofe, dal se možda zamaraš na poslu g.p. Bregana, da ti dođem čestitat sv.
Martina ?
Lp.

., lipi pozdrav u deželu Sloveniju!!! forumskome prijatelju Tomi!!!

., eh da taj sv.Martin!., ma bumo nešto spili i u njegovo jime, a za našu dušu!!!., samo ne danas, već neki drugi dan!!!., aj Bog!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh