• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
SRETAN BOŽIĆ SVIM FORUMAŠIMA I PUNO SRICE,RADOSTI,MUDROSTI,ZDRAVLJA, DIZELA ZA TRAKTOR ,PLUGOVA,ROTO FREZA I KOSA ..MA SVEGA :heart::heart::supz::supz::gitarist::gitarist:
 
T

Toni

Guest
Zimske radosti

Zimske radosti
 

Prilozi

  • Photo0300.jpg
    Photo0300.jpg
    76.2 KB · Pregleda: 268
  • Photo0304.jpg
    Photo0304.jpg
    78.4 KB · Pregleda: 268
  • Photo0305.jpg
    Photo0305.jpg
    83 KB · Pregleda: 302
  • Photo0306.jpg
    Photo0306.jpg
    82.6 KB · Pregleda: 349

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
jozef

da takav nekakav sam mislio ali malo bolju varijantu


dali se malčer INO Brežice M 900 za noviji tip da pripasati na PE 18 iz 75 g.

kakve preinake treba raditi ??????????????

ovo njegov odgovor
malčer je sljedeče pitanje
 
G

GROF

Guest
Moja nova pridobitev.

hidravlicni-plato-foto_10819035_17418827_18354279.jpg


., lipi pozdrav mojim dragim forumašima!

., na zdravlje VAM došal Sv. Stipan!!!

., poseban pozdrav mome dragome i vridnome forumskome prijatelju! BaTek-u!!!., prijatelju!., svaka čast na tvome novome priključku za traktora tomu., jako dobra stvar., jako dobra SLO.firma! MUŠIČ MENGEŠ!., imal sam njiovu ralicu za moga traktora tomu!., a i gazda te firme je legendaran! Bog! ga poživil!!!., ako ga vidiš ili čuješ ili znaš???., puno ga pozdravi!.-

.,p.s., veliki pozdrav i najiskrenija dobrodošlica novim članovima., pogotovo ljubiteljima i preponosnim vlasnicima tih traktorina tome!
., dobro nam došal novi članu!; Toni!, dobar ti je traktorić tome., lipo se zabavljaš u zimskim radostima!!!...

., aj Bog!., čitamo se ...
 

juzelac

Novi član
Tu od
1 Pro 2010
Poruka
8
nije istina ja svoj redovito podmazujem ali on se ionako rasklimao do bola ....vrišti za novim
jedno je bitno koliko radiš ,što radiš ,i sa čim radiš toliko se on brzo rasklima....a podmazivanje ti je bitna stvar ali ne da češ sa tim spriječiti klimanje.....
Daj mi reci molim te na zglobu imaš dva bolcna gore i dole i svaki ima svoju maticu dali je između bolcna i matice ležaj i kako se piksira sredina hvala
 

juzelac

Novi član
Tu od
1 Pro 2010
Poruka
8
pozdrav svima i sretni blagdani .grofe prava stvar gdje si kupio cilindre za hidrauliku i koliko koštaju i dali ti je dosta prednji spremnik ulja hvala i bog
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
7770 poruka ?!
e ako ovo nije neki rekord onda stvarno ne znam...

trazio sam tražilicom, ali mi nije dala odgovora...

jel se tko sjeca, da li ste negdje spominjali dimenzije od manjih tomeka?
jel ima kakav da je širine do 90 cm (vanjski rubovi kotaca) ??
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
eto josix a tako si želio bacit novac na neki čang šlang i što ti ja znam a ispada da je domaći uži, samo ja se s tako super uskim ne bi usudio nakretat po nagibima, moglo bi se lako desit da zalegne bočno
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
Dobrodosao Toni,tomica ti super izgleda,vjerujem da i dobro radi!
ako nađes sta vremena napisi nesto o sebi u temi "o nama"...
pozdrav!
 
S

staffmen

Guest
ako netko treba ponovno uputstva za motore od tomice nek se javi pa mu posaljem mailom ak budem mogo!
 
G

GROF

Guest
pozdrav svima i sretni blagdani .grofe prava stvar gdje si kupio cilindre za hidrauliku i koliko koštaju i dali ti je dosta prednji spremnik ulja hvala i bog

., lipi pozdrav novome forumašu!; juzelac!

., predpostavljam da mislite na prednje celindre utovarača???., kompletan tovarač kupljen je u tvornici tomo vinković Prima Bjelovar., proizvodjač hidrauličnih celindra domaća privatna firma iz Žminja, neznam kako se zove., neznam kolika je njiova cijena, kupljeni su zajdeno u kompletu sa prednjim utovaračem., kompletan utovarač sa montažom u tvornici koštal je oko; =14.000,00 kn.- sa PDV-eom., spremnik hidrauličnoga ulja /prednji i jedini!/ dovoljan je!., ulje iz hidraulike koristim za prednji i zadnji hidraulik, za kipanje i kočenje prikolice, za hidro volan!.-

., prijatelju moj!; josix!!!., ča god da te interesira? po pitanju tomice!., javi mi se!!!...

., narode moj!., Bog!., čitamo se ...
 

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
Pozdrav ljudi i svako dobro za prošle i predstojeće novogodišnje blagdane.
Prvi se put javljam ovdje i vidim da ima znalaca .

Pa ovako zanima me nešto oko tome vinkovića imam dvije ponude za tomo vinković 730 89 god i 4000 radnih h. i tomo vinković 420 85 oko 500 radni sati.
što bi bilo bolje uzeti treba mi za obradu voćnjaka recimo košenje, frezanje i špricanje itd.

Malo sam u dilemi pa pomozite ?

Unaprije zahvaljujem :partyman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Pozdrav ljudi i svako dobro za prošle i predstojeće novogodišnje blagdane.
Prvi se put javljam ovdje i vidim da ima znalaca .

Pa ovako zanima me nešto oko tome vinkovića imam dvije ponude za tomo vinković 730 89 god i 4000 radnih h. i tomo vinković 420 85 oko 500 radni sati.
što bi bilo bolje uzeti treba mi za obradu voćnjaka recimo košenje, frezanje i špricanje itd.

Malo sam u dilemi pa pomozite ?

Unaprije zahvaljujem :partyman:

pozdrav Zezekic i dobro došao
dobra ti je dilema,pretpostavljam da su po cjeni oba tu negdje,ali ima tu puno faktora koji mogu prevagnuti na jednu ili drugu stranu,kako izgledaju,kako su održavani,što dobiješ uz njega itd...
meni je na oko odmah pao 730,jer je jači i mlađi,a 420 85 godina pa 500 radnih sati,hmm dali su to stvarni r.sati.moj savjet ti je da odeš pogledat oba sa nekim majstorom ili znalcom za tomeke,pa ćeš vidjet,i u konačnici odlučit.
ljep pozdrav
 

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
Pa stvari stoje ovako 420 ima moj prijatelj i stoji mu doma vec neko vrijeme te ide uz njega freza i plug a za radne sati kaze on da ima toliko a pogledao ga mašina masna itd nije mi baš nešto dok ovaj 730 ima oko 4000 radnih sati piše na brojilu i nije nešto lošiji od 420 ali nema ništa znači sam traktor povoljniji je oko 3000 kn jedino me muči tih 4000 radni sati neznam koliko ti strojevi idu s obzirom na sate ( generalka itd ) ????
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eto josix a tako si želio bacit novac na neki čang šlang i što ti ja znam a ispada da je domaći uži, samo ja se s tako super uskim ne bi usudio nakretat po nagibima, moglo bi se lako desit da zalegne bočno

nagib je u vinogradu uzbrdo i nizbrdo, na krajevima je ravno, bocnog nagiba nema...
susjed ima Pasquala ili kak se vec zove (nesto plavo) od 24 ili 26ks, kaze da moze bit 83 cm kad okrene felge..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
od 160 do 110 cm, prosjek je 80% vinograda 130 do 140 cm

probao sam sa susjedovim yanmarom (90cm), ide bez problema, samo mi roto kosa na vanjskim djelovima ne smije bit preko 1m, a atomizer ide...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh