• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
TV 400, 500, PE-18 so produzetoci je sirok 100 cm, ako vec ti treba uzak traktor, izvadis produzetoci i so pravilno okrenuti felge sirina je 77cm;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
TV 400, 500, PE-18 so produzetoci je sirok 100 cm, ako vec ti treba uzak traktor, izvadis produzetoci i so pravilno okrenuti felge sirina je 77cm;)

hvala na odgovoru!
:partyman:

trazio sam na googlu dimenzije, al nebi pa nebi nasao...
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pa stvari stoje ovako 420 ima moj prijatelj i stoji mu doma vec neko vrijeme te ide uz njega freza i plug a za radne sati kaze on da ima toliko a pogledao ga mašina masna itd nije mi baš nešto dok ovaj 730 ima oko 4000 radnih sati piše na brojilu i nije nešto lošiji od 420 ali nema ništa znači sam traktor povoljniji je oko 3000 kn jedino me muči tih 4000 radni sati neznam koliko ti strojevi idu s obzirom na sate ( generalka itd ) ????

Radni sati je relativna stvar,to se danas doteruje,prema tome i ne treba bas presudivati za traktor, Traktor star 25 godine, 500 radni sati:?: a motor siot masen;), nije moguce, moja preporuka ipak TV 730.
4000 rs nije malo, nije ni mnogo, ak je pravilno odrzuvan motor trebalo bi okrenuti jos 4000, mozda servis dize, ventili , bos pumpa, ali nije to neka para.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Zar je problem za takve stvro poslati mejl u Primu ili hitner ?

posto su mi bili na umu polovni TV400 serije, nije mi pala PRIMA na pamet, evo da budem iskren...
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Pa stvari stoje ovako 420 ima moj prijatelj i stoji mu doma vec neko vrijeme te ide uz njega freza i plug a za radne sati kaze on da ima toliko a pogledao ga mašina masna itd nije mi baš nešto dok ovaj 730 ima oko 4000 radnih sati piše na brojilu i nije nešto lošiji od 420 ali nema ništa znači sam traktor povoljniji je oko 3000 kn jedino me muči tih 4000 radni sati neznam koliko ti strojevi idu s obzirom na sate ( generalka itd ) ????

Ako sam dobro razumio,znači 730 je jeftiniji 3000kn od 420 sa priključcima,
onda bi moj izbor bio 730,jer za razliku u cjeni kupio bi frezu sigurno,a moguče i plug.Po meni to bi bila dobra kupnja,ako ukupna cjena traktora
nije pretjerana.Kolika je cjena,valjda nije tajna?
 

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
Ako sam dobro razumio,znači 730 je jeftiniji 3000kn od 420 sa priključcima,
onda bi moj izbor bio 730,jer za razliku u cjeni kupio bi frezu sigurno,a moguče i plug.Po meni to bi bila dobra kupnja,ako ukupna cjena traktora
nije pretjerana.Kolika je cjena,valjda nije tajna?





Naravno da cijena nije tajna 20000 kn
Zna li tko kolika je masa vinkovića 730
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Naravno da cijena nije tajna 20000 kn
Zna li tko kolika je masa vinkovića 730

Pa nije tako loša,ali bi mogla malo dolje,barem za plug.
Ne prodaje se to baš svaki dan.
 

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
Pa covjek kaze da je to godište ili me mulja tražit cu da mi da u uvid papire a do koje je god model 730 bio građen?
Zahvaljujem.
 

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
Pa jesam ima te boje ali i sve kao 732 nije mi jasno zašto se nije moglo desiti da ima koji takav model 89 pa imaš 88,87 i u oglasniku ne vidim problem zar ne razumije te što želiš rećiali moguće je ??
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ma 730 ti je najbolji izbor jer je jaci veci i bolji ostalo ti je edo rekao
st ose tice godista stare 730 kao sto tije receno imaju plavu limariju a crveni postroj,a ostali 700 serije su zeleni postroj a narandzasta limarija,godiste moze biti i 85 zavisi kad je registrovan,jer tad u to vrijeme bar kod nas se pisala godina proizvodnje kad je registrovan,tako npr kod mene godiste provjereno 85 jer to mu je pisalo an papirima kad je uziman nov i to 1988 godine i tad ga registrovo i onda tako i godina upisana
 
B

Bagudina

Guest
za vočnjak, najbitnije je da uzmeš Tv od 30 ks-a i nema straha kad budeš vukao:
vibrokultivator
frezu (ona če mu mast vadit :) )
dvobrazni plug (mada ionako češ iči plitko sa njim)
drljaču,
atomizer 200 l
prikolicu (naravno da bude u pretovaru, cca, ukupne mase, 2,7 do 3,15 tone :) )

kupi od 30 ks-a, da ti poslije nebude žao.....
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
Dano on misli na stražnju roto kosu,kod nas se brkaju pojmovi roto kosa malčer

s obzirom da na 18 konja možeš okačiti " malčer " ili roto kosu zavisi ko kako zove makar to nije isto ali s obzirom da se dolje vrte u oba slučaja 1 do 3 noža koja u biti samo mogu sjeći travu i di koju tanku šibicu meni je nebitno kako se zove nego bi htio da mi netko ko je metao na stari tip tako nešto može dati koji savjet i dojmove
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Najlakše provjeriti model traktora i godinu proizvodnje je pogledati
na pločicu,tamo mora biti ukucano oboje
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
s obzirom da na 18 konja možeš okačiti " malčer " ili roto kosu zavisi ko kako zove makar to nije isto ali s obzirom da se dolje vrte u oba slučaja 1 do 3 noža koja u biti samo mogu sjeći travu i di koju tanku šibicu meni je nebitno kako se zove nego bi htio da mi netko ko je metao na stari tip tako nešto može dati koji savjet i dojmove

Vidim da to tebi nije bitno,ali moraš postavit konkretno pitanje,pa češ
dobit i konkretan odgovor,jer kao što sam kažeš nije isto malčer ili roto
kosa
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh