• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Neće biti problem ak su poluge malo duže. Pazi samo na geometriju položaja 3. točke.
Plug, pretpostavljam, nije pretežak.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Aco 93
Prvo svima isprika što ču se malo vratit na temu koja je več bila pisana u prošlosti ali moram pohvaliti rad prijatelja Aca koji je vrhunski obnovijo prikolicu TV. Stvarno vrijedi svake pohvale i mislim da če ti sad služit puno godina i da če se rad isplatit svejedno ako ga je puno bilo.

dsc00906kv.jpg


., traktorić tome u jako lošem i zapušćanom stanju!., tv-419 sa ralicom.-

Stvarno je dosta zapušten :x. Tu bi bilo posla za firemanpetera i ostale, dok bi se doveo u red ;).

Da stvarno dosta posla, nema računice da se to odradi za prodaju ali ako se to radi za sebe kao što sam do sad i radijo onda sve se može samo da ima dovoljno volje i nesmiješ si brojit časove rada.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pozdrav svim forumašima,

Evo stigla nova baterija(akumulator) na tomu 60 Ah, znate recesija ... nema se love... heheh .. i promjenili smo alternator tj navoje alternatora ... ali još nismo sklopili traktor pa cu izvršiti mjerenje voltmetrom s različitim položajima gasa...

Još jednom pooz svima.

P.S. zverinicatv piši književnje ne razumi te se ...
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
Zasto kolegi na 731 pada hidraulika polako dole,cilindar je suh ko barut,i na razvodniku je probo zaserafljivat seraf za pritisak regulirat?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zasto kolegi na 731 pada hidraulika polako dole,cilindar je suh ko barut,i na razvodniku je probo zaserafljivat seraf za pritisak regulirat?
Moram biti prost , vele kad je pesu dosadno liže si jajca , pa bi to i vama predložil(ili njemu) .
Ali nema veze , nekom napravite dosta posla .. mada bilo bi bolje da za tavav kvar pozovete mene ..ubacite koju kunu umjesto da napravite posla tamo nekom tko radi razvodnike , pumpe i ostalo .
Ima (min) 10 stvari za kontrolu ..i da su žabu potkovali potkova bi ispala ..tako da bezveze da nabrajam .
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Zasto kolegi na 731 pada hidraulika polako dole,cilindar je suh ko barut,i na razvodniku je probo zaserafljivat seraf za pritisak regulirat?

Naj prvo bi tribalo pogledat ima li ulja u rezervaru
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pozdrav svim forumašima,

Zanima me dali postoji pumpa za TV 523 , pumpa za pumpanje vode primjera iz bačve , ja bih s njom polivao lozu, redovi su mi preuski da bi mogao traktorom polivati, dakle mene zanima pumpa bez ikakvog rezervara

Unaprijed hvala i još jednom pozdrav svim forumašima.......

:)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Postoji jedna pumpa koja se montira na kardan. Zove se TV - 600L. Stavijo je Arno katalog od nje tu na forum.
Samo što ja mislim da bi bila ona prejaka za tvoj posao jer je u mogučnosti davat do 16 lit/sek. Zavisi kako bi ti prskao? Ili bi prskao svaku lozu za sebe ili tak u zrak pa da pada voda dole kao kiša? Da prskaš kao umjetna kiša onda bi bila ok.
 
Posljednje uređivanje:

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Postoji jedna pumpa koja se montira na kardan. Zove se TV - 600L. Stavijo je Arno katalog od nje tu na forum.
Samo što ja mislim da bi bila ona prejaka za tvoj posao jer je u mogučnosti davat do 16 lit/sek. Zavisi kako bi ti prskao? Ili bi prskao svaku lozu za sebe ili tak u zrak pa da pada voda dole kao kiša? Da prskaš kao umjetna kiša onda bi bila ok.

Eh , nebih ,ja bih amo rec npr traktor navrh vinograda i lipo pumpu, i gumon provuka i prska svaku lozu zasebno
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
jer može i ti bi da možež =)
Krumpironja, kud trčiš pred rudo? Nisam tebe ništa pitao!
Danas smo s Tomekom vozili bale sijena. Bilo je malo premalo "ambalaže", pa smo se ovako snašli.
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svim forumašima,

Zanima me dali postoji pumpa za TV 523 , pumpa za pumpanje vode primjera iz bačve , ja bih s njom polivao lozu, redovi su mi preuski da bi mogao traktorom polivati, dakle mene zanima pumpa bez ikakvog rezervara

Unaprijed hvala i još jednom pozdrav svim forumašima.......

:)

Evo ako si razmišljao o ovako nećemu ,,,,,,,,,,,,




Uploaded with ImageShack.us

:supz::supz::supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
ma na kužim nista ja sam ti samo odgovorio na pitanje,jer sam znao odgovor a puknuti neka kaže sta on misli
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Evo ako si razmišljao o ovako nećemu ,,,,,,,,,,,,




Uploaded with ImageShack.us

:supz::supz::supz::supz:
Ovo je močna srvar, da bar ima takvih za kupiti.
Ako je katalog na forumu,na kojoj je strani?
Tomislave 523 tebi treba posebna pumpa za prskanje vinograda poput one što se montira na tačke-rezervoar (Tomos), ali i od traktorske prskalice možeš povuči crijevo i s njim prskati.
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
mislim da mu je isteklo vrijeme , ako ko treba neka mi pošalje email pa mu ga pošaljem:gitarist:
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Ovo je močna srvar, da bar ima takvih za kupiti.
Ako je katalog na forumu,na kojoj je strani?
Tomislave 523 tebi treba posebna pumpa za prskanje vinograda poput one što se montira na tačke-rezervoar (Tomos), ali i od traktorske prskalice možeš povuči crijevo i s njim prskati.



Eh da to me zanima, a dali ta standardna traktorska prskalica može vući vodu iz bačve koja stoji pored traktora?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh