• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
., traktorić tome u jako lošem i zapušćanom stanju!., tv-419 sa ralicom.-

Stvarno je dosta zapušten :x. Tu bi bilo posla za firemanpetera i ostale, dok bi se doveo u red ;).
 
G

GROF

Guest
., evo jedan tomica tv-731!!!

dsc03433jt.jpg


dsc03434e.jpg


dsc03435yh.jpg


dsc03436i.jpg


dsc03437s.jpg


dsc03438br.jpg
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
., moj narode!, evo VAM nekoliko slikic traktora tome., tv-826 iz 1992.godine., satovi rada, oko; 2800 hr., gazda tome je moj buraz!!!., traktorić u akciji sa frezom prima ROSTI 130!.-

dsc00893j.jpg

sviđaju mi se utezi ....plačem što ih još nemam .....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Evo jedan, cini mi se serija 700 u vrlo dobrom stanju
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=RF-ep55pYSQ[/YT]

i onda seru da TV nevalja!
 
Posljednje uređivanje:

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav dragi moji evo ja napokon si našao moj novi stroj TV830 95god, nanovo repariran , kupljen u BJ , cijena 5000eur, sa jednobraznim plugom pomičnim mislim da je 12 cola, na traktoru je motor novije generacije ,mislim sve u sve mu ok, bit će slika ali me nešto komp. zeza...
 
G

GROF

Guest
Evo jedan, cini mi se serija 700 u vrlo dobrom stanju

., forumski prijatelju!, stefanmkd!, fala doneba za keljenje voga izvarednog filmskok uradka mog prijatelja LOKIJA IZ OTOČCA!., a svakako i vako javno velika pofala na izvaredno jeb...j vožnji traktora tome, serije 700 i neke!., to moredu samo moji DOBRI Ličani! ... :supz: ...
., aj Bog!, čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
Pozdrav dragi moji evo ja napokon si našao moj novi stroj TV830 95god, nanovo repariran , kupljen u BJ , cijena 5000eur, sa jednobraznim plugom pomičnim mislim da je 12 cola, na traktoru je motor novije generacije ,mislim sve u sve mu ok, bit će slika ali me nešto komp. zeza...

., lip TI pozdrav forumski prijatelju stipe!!!
., sretno TI sa novim strojem., neka dugo i dobro služi!, čekamo slikice!.-

., aj Bog!, čitamo se... :supz:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
i onda seru da TV nevalja!

Tv serije 700 su najboje napravljeni traktor koji je izašao
sa trake u Bjelovaru. po težini, snazi i ostalim dimenzija i mogućnostima eksploatacije...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Tv serije 700 su najboje napravljeni traktor koji je izašao
sa trake u Bjelovaru. po težini, snazi i ostalim dimenzija i mogućnostima eksploatacije...

Koliko je težak TV 730?
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
odkud ti taj podatak kad se seriski isporučivao sa 200 kg utega??

Od upute za upotreba i odrzavanja:scratch
Ono 936 kg, tamo pise da je tezina neotezanog traktora bez vozaca
Znaci seriski 730 je isao otezanog sa 200 kg, i to bi doslo 1136:mrgreen:, jel...???
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Kod mene ista težina po papirima...



A ja mislio, možda je moj teži,,, pa da se prepucavamo malo...hihihi...:lol::lol::lol:
A ono...đavola, iste su težine

pozzz joe!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Od upute za upotreba i odrzavanja:scratch
Ono 936 kg, tamo pise da je tezina neotezanog traktora bez vozaca
Znaci seriski 730 je isao otezanog sa 200 kg, i to bi doslo 1136:mrgreen:, jel...???

E vidi da stvarne ja i matematika :madmana::madmana::madmana:
ja umjesto 1136 pročital 1036:madmana::madmana::madmana:
 

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav
dali netko zna kolike su duge poluge na 830 jer imam plug ali mi fali par cm da ga zakopčam , ali imam ja druge duže pa neznam dali je to ok da stavljam duže, na traktoru su mislim sada 50cm,
unaprijed zahvaljujem.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh