• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ljepo se to popravila sredina, opet ko nova, sve pohvale.
Samo šteta što nema slike kako se ubacila piksa.

Eto malo slika od današnjih poslova.

prevoz-odpadnega-lesa-foto_10744305_17459847_18809648.jpg


prevoz-odpadnega-lesa-foto_10744305_17459847_18809695.jpg



Onda ja to narežem na kratko, uzput složim na drugu prikolicu i vozim na mjesto gde se posloži.

prevoz-odpadnega-lesa-foto_10744305_17459847_18809696.jpg


prevoz-odpadnega-lesa-foto_10744305_17459847_18809699.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Još neke slike od TV- 420 i TV- 731.
Priprema traktora za registraciju 2011- 2012

pripravljena-za-registracijo-2011-foto_10744305_17459860_18809824.jpg


Kako na tehnički sa montiranim dodacima koji nisu seriski gore bez atesta i homologacije :lol::lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vrhunski,,,,toma................:partyman::partyman:
Ima da ga svi na tehničkom gledaju...:shock::shock:i sline,,:p:p
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Kako na tehnički sa montiranim dodacima koji nisu seriski gore bez atesta i homologacije :lol::lol::lol:

:lol: :lol: Do sada nikakvih problema. Brzo on prođe kroz prijegled. :lol:

PS
Hvala na pohvali Bagerista.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Tomeki su svaka čast , kao novi dali će proći na tehnićkom pitanje je dobre volje majstora koji će pregledavati , većina se vraća zbog neispravnosti a možda se neko nažalost vrati i zbog pretjerane ispravnosti jer i to može nekoga smetati , samo mi nije jasno što se ono vidi MAZALICA ili MITO za tehnićki pregled ??????????????????

 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nije, nije pretjerano ispravan :lol:, sve to tako mora bit.

A ono što si odznačijo strelicom je jedno izboljšanje, mazalica za mene :lol:.
Mazalica stoji u nosaču od bicikla, nemožeš napravit prigodniji i jeftin je. Samo namontiraš.
 
G

GROF

Guest
Još neke slike od TV- 420 i TV- 731.
Priprema traktora za registraciju 2011- 2012

pripravljena-za-registracijo-2011-foto_10744305_17459860_18809828.jpg



., lip TI pozdrav prijatelju firemanpetar!

., nimam reči., traktoriće si upicanil ko prave lipicanere!!!., ko konjiće za paradu! ... :prayer: ...
., a iz ovi drugi tvoji slikic vidi se da je traktor tome! bil u delu, jer i kotebe se samo dela i dela., ča reć?, sretno TI prijatelju! ... :weedman: ...

., ej ARNO!., dobro si ovo primetil na traktoru tomi od Petra!., to je mitologija!, hehehe ... :p ...

., p.s., a na pregljedu tehničkom, prolazidu pod razno!.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hehe, treba patentirati to izboljšanje za Tomu Vinkovića, Primu, Hittnera... ;)

Eh patenti, radije ja podelim sa vama neko izboljšanje pa možda nekome nešto i koristi.

prevoz-odpadnega-lesa-foto_10744305_17459847_18809695.jpg


Pozdrav prijatelju Grof.

Ovo gore se kaže delo za Tomu, mora se delat. Nije mu bilo lako ovo povuč, drvo je friški iz pilane. Pre koju mjeses dana još su ptice pjevale na njemu a plus toga jučer bila gadna kiša tako da je drvo težko, jako težko ali može (mora)on to.
Pozdrav tebi i tvojima u Jezerane, sretno!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Mrga, nisu oba dva moja. Mališa 420 je od rođaka. Za njega se ja pobrinem da je ispravan i da se registrira.
Tog mališa sam vozijo još kad sam bio i ja mališa :mrgreen:, on je uzrok da sam si nabavija svog Tomu.
 
T

tuaregr10

Guest
Još neke slike od TV- 420 i TV- 731.
Priprema traktora za registraciju 2011- 2012

Vidim, radno je kod vas Firemanpetre, pripremaju se drva za zimu :supz:. Lijepo ste ga natovarili, imao je Tomo što za vući :rolleyess:..

Svaka čast Firemanpetre, lijepo ste ih pripremili za registraciju :prayer:. Sjaje se koda nikada nisu ništa radili, a pogotovo TV 731 :shock:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Jel zna tko dal bi mogao registrirati traktor kako kod nas a ima slovenske papire? tj kupljen je u hrvatskoj u pogranicnoj zoni tako da je vlasnik prijavljen u slo i samim tim je traktor bio registriran tamo....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Vidim, radno je kod vas Firemanpetre, pripremaju se drva za zimu :supz:. Lijepo ste ga natovarili, imao je Tomo što za vući :rolleyess:..

Svaka čast Firemanpetre, lijepo ste ih pripremili za registraciju :prayer:. Sjaje se koda nikada nisu ništa radili, a pogotovo TV 731 :shock:.

Mora se malo pripremati za zimu, a vidiš i Grofa, on je več spreman :)
Natovaril se Toma dobro, jest bilo malo težko za njega :mrgreen:
A registracija je dobro prošla, bez problema.
Hvala na tvojim pozitivnim riječima.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Eh patenti, radije ja podelim sa vama neko izboljšanje pa možda nekome nešto i koristi.

prevoz-odpadnega-lesa-foto_10744305_17459847_18809695.jpg

@Petre - dobro si ti ovo natovario...:supris:
Jel to neka ruda zavučena privremeno ispod prikolice, da se nebi prepolovila?:scratch ...čudno mi nešto izgleda tovar,,,ili grešim?

pozzz joe!:mrgreen:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
A registracija je dobro prošla, bez problema.

Sad se setih, kako sam ja svoga registrovao pre 3 meseca.
Odem ti ja tamo bez traktora da se samo raspitam...
Kažu treba da platiš oko 20eura, sve tuto komleto - tehnički pregled i osiguranje!
Ja reko dobro,,, i pitam kad da doteram traktor?
Pita mene onaj na šalteru :
jel tvoj traktor? - ja reko DA!
pa jel koči? - ja reko DA!
jel su mu svetla ispravna? - Ja reko DA!
kaže on - netrebaš ga onda doterivati, plati 20e i gotovo sve za 5 min!
Kaobojska pravila i zakon...samo daj pare, i bog da te vidi posle!
Samo im je dupe zinulo za pare...tako to kod nas ide, sve kontra...
a ja se tu lomatam, pravim roll bar da bi prošao tehnički...nisu me ni pitali za "roll"... a kamo li one mere što mi je GROF govorio, max/min od vrha do zemlje!
Ni nije ni bitno, ako i nekad budu tehnički malo ozbiljije gledali kod nas, bar ću biti mirniji, i neću imati problema...bar se nadam, jer kod nas se ništa nezna...
Što je bitno i važno, njima to nije... i obrnuto

živi bili...
pozzz joe!:mrgreen:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Kazes da se kod vas nista nezna:supris:, pa vi ste super jer vas teraju da bar traktor bude registriran, da ima papir da je registriran, to kod nas nema.
Netreba traktor ici na registracija, bar za sada, moje selo od neki 100 traktora samo 2 su registrirani. A da vidis u grada, bicu neregistrirani traktori,policija ih ne goni, a da ne govorim u ispravnosti signalizacije:prayer:
Tako da sto se tice registracije ja sam miran;)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Kazes da se kod vas nista nezna:supris:, pa vi ste super jer vas teraju da bar traktor bude registriran, da ima papir da je registriran, to kod nas nema.
Netreba traktor ici na registracija, bar za sada, moje selo od neki 100 traktora samo 2 su registrirani. A da vidis u grada, bicu neregistrirani traktori,policija ih ne goni, a da ne govorim u ispravnosti signalizacije:prayer:

He he he...kod nas su kauboji...
al onda, kod vas su i kauboji i indijanci...:lol:

pozzz joe!:mrgreen:
 
T

TomoVinković730

Guest
tomo vinković 730 1977.g. serija 1 radilica

dragi forumaši vlasnik sam tome vinkovića iz 1977 godine model 730 serije jedan i do sada nisam imao nikakvih probolema s njime a sada imam problem za koji jos nisam uspio naci rejsenje naime pukla mi je radilica pa sad imam problema oko nabave jedne takve pa bih bio zahvalan ako bi mi netko mogao dati neki savjet koem i gdje da se probam obratiti ili ako netko posjeduje jednu takvu i da ju zeli prodati motor koji je u tomi za one koji nisu upuceni je LDA 672...unaprijed hvala
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh