• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
A uhh ... ne bi tija ovo razvlačit ptiko 4 str ali ja vas i dalje na razumin :( :(






Gleda san sliku i mislin se šta tu iman slagat jednostavno pumpu zašarafim s 4 vijka i to je to zar ne?
I naravno dali to vrijedi za ovu pumpu što mi je zbalija preporucio u agt-a



kuku?--- kuku? pa valjda misliš priključnicu za prikolicu --- ali ja mislim da je netrebam skidati jer ja imam 8 vida na gornje četiri stoji priključnica a donje su slobodne i između njih kardan, samo me muci pitanje

dali piumpu samo zašarafim na one letri vide i ona radi ili treba još što kemijat, naravno pricamo o pumpi što mi je željko savjetovao







Nema na cemu uvjek mi je drago pomoci!!!




pozz play

:x ti prvo kupi pumpu, pa onda razmisljaj kako da je prikljucis!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
dali piumpu samo zašarafim na one letri vide i ona radi ili treba još što kemijat, naravno pricamo o pumpi što mi je željko savjetovao

nemas sta kemijat ako stavljas pumpu kao sto je na slici koju je stavio danot....jednostavno kupis kanđastu spojku koja se stavi na postojeci izvod kardana koji je na traktoru i nasarafis gor pumu ili prskalicu i gonjaj do mile volje
evo ti i slika kako izgleda ta famozna spojka jer vidim da ti nije jasno:
2l9pc2w.jpg

sym4yb.jpg

eu0bgp.jpg


nadam se da ce ti sad biti jasnije
 
Posljednje uređivanje:

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
:x ti prvo kupi pumpu, pa onda razmisljaj kako da je prikljucis!

ahhaha To ti je isto kao da si mi reka najprije kupi gaće pa onda probaj dali ti paše veličina .. pa čovječe moran znat koju pumpu



nemas sta kemijat ako stavljas pumpu kao sto je na slici koju je stavio danot....jednostavno kupis kanđastu spojku koja se stavi na postojeci izvod kardana koji je na traktoru i nasarafis gor pumu ili prskalicu i gonjaj do mile volje
evo ti i slika kako izgleda ta famozna spojka jer vidim da ti nije jasno:
2l9pc2w.jpg

sym4yb.jpg

eu0bgp.jpg


nadam se da ce ti sad biti jasnije

znaci kupin pumpu i između nje i kardana na traktoru stavim ovaj leptir s prve dvi slike i to e to?
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
I da se razumemo, i ja nemam problema oko kopcanje na moja punpa, ali moras prvo to sloziti kao treba...

Gleda san sliku i mislin se šta tu iman slagat jednostavno pumpu zašarafim s 4 vijka i to je to zar ne?
I naravno dali to vrijedi za ovu pumpu što mi je zbalija preporucio u agt-a
Tomislave, zasto ne citas bolje, tamo lepo sam napisao moja pumpa.

Pred par stranice su ti ljudi rekli koja pumpa pase na sraf kod tebe, i sve to kako prikopcati, a ti i dalje ponavjas isti pitanja.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Tomislave, zasto ne citas bolje, tamo lepo sam napisao moja pumpa.

Pred par stranice su ti ljudi rekli koja pumpa pase na sraf kod tebe, i sve to kako prikopcati, a ti i dalje ponavjas isti pitanja.

E da a ta pumpa što si rekao da paše jel to misliš na onu što mi je zbalija preporucio i ako paše onda se samo zavrnu četri vijka i ona radi??
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
ahhaha To ti je isto kao da si mi reka najprije kupi gaće pa onda probaj dali ti paše veličina .. pa čovječe moran znat koju pumpu





znaci kupin pumpu i između nje i kardana na traktoru stavim ovaj leptir s prve dvi slike i to e to?

Ma bravo....naravno po uvjetom da pumpa ima na sebi ovakav spoj
 
Z

ZVEZDAN

Guest
Pozdrav svima na forumu a narocito mom prijatelju zbaliji koji mi je mnogo pomagao savetima oko nabavke traktora TV. Ja vas citam vise od dve godine ali se dosada nisam ukljucio u raspravu posto nisam ni imao tomu i sada posto ga imam Tv-730 polako cu se ukljuciti normalno ako me primate. Inace da vam kazem da tomu obozavam dosta godina i odlucio sam da ga nabavim i garazu sam mu napravio pre nabavke hehe.... Jos jednom pozdrav za sve vas iz Makedonije..............
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
E da a ta pumpa što si rekao da paše jel to misliš na onu što mi je zbalija preporucio i ako paše onda se samo zavrnu četri vijka i ona radi??

Jeste na ta ista pumpa mislimo, sa 4 vijka:lol:
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Dečki,evo jednog Tomo Vinkovića 730 od mog prijatelja.
Moj dio kod sređivanja je bio piksiranje sredine i izrada servo volana.Sve ostalo uključujući kočnice,nožni gas,svjetla koja se pale kad se traktor prebaci u rikverc,mjerač goriva,naljepnice,metalik boju te male mehaničke popravke sredio je ponosni vlasnik Miljenko.
Uživajte.

http://img148.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc00174ae.jpg

Svaka čast na sređivanju traktora , ako nije problem da nam reces kako je izveo paljenje svijetla kad je traktor u rikvercu
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Svaka čast na sređivanju traktora , ako nije problem da nam reces kako je izveo paljenje svijetla kad je traktor u rikvercu

vidi se na slici di je reduktor, onaj limic zašarafljen kod položaja rikverc.....svaka čast...jednostavno i funkcionalno
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
vidi se na slici di je reduktor, onaj limic zašarafljen kod položaja rikverc.....svaka čast...jednostavno i funkcionalno

primjetio sam, ali onda to bi znacilo ako ides presaltat iz sporog u brzi da se za ono malo kratko vremena srrujni krug zatvori .... pa je malo nezgodno, ali ok svaka cast na uređenju
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh