• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
imam seriju 800, tocnije 818, kocnice su odlicne samo ih moras povremeno nastelati, ovaj stoji na dvoristu i klocna pod kotacem,to je cudno,ja svog tomeka parkiram na kakvom oces brijegu i ni makac s mjesta dok mu zategnem rucnu

E to potvrđujem...TV 800 kočnice su extra...nemam primedbe nikakve!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
imam seriju 800, tocnije 818, kocnice su odlicne samo ih moras povremeno nastelati, ovaj stoji na dvoristu i klocna pod kotacem,to je cudno,ja svog tomeka parkiram na kakvom oces brijegu i ni makac s mjesta dok mu zategnem rucnu, na ovome se vidi i u mraku kak mu je boja otpala, a da ne idem u daljnje preglede, ja osobno sto sam vidio na slici ne bi ni isao gledat u zivo, a cijena je visoka za takovo stanje, ja sam svojega prije 5 god. platio 4500€ dobro moj je imao i prednju kosu, tak da ovaj sto se mene tice nula bodova,a kako si spomenuo vidi se da je prekupac, no svatko bira sebi najbolje i ono sto ce ga zadovoljiti u radu
LP

I opet kažem , klocna nebitna , boja oronula ok , to je pitanje garažiranja a ne rada , motor ćeški , stvar za razmišljane , ti si na 818 dobio prednju kosu , ok ,,,,,,,,,, on daje zadnju ali ne zaboravi da je ovo viša klasa traktora i sve zavisi od općeg stanja , a što je slikan po mraku pa vidiš da su oba upravo oprana i čovjek ih je odma slikao da što prije stavi u oglas :weedman:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
I opet kažem , klocna nebitna , boja oronula ok , to je pitanje garažiranja a ne rada , motor ćeški , stvar za razmišljane , ti si na 818 dobio prednju kosu , ok ,,,,,,,,,, on daje zadnju ali ne zaboravi da je ovo viša klasa traktora i sve zavisi od općeg stanja , a što je slikan po mraku pa vidiš da su oba upravo oprana i čovjek ih je odma slikao da što prije stavi u oglas :weedman:


ARNO na ovom linku sam ja vidio Primu sa LDA 625/2 motorom i prednjim kardanom, boja loša ( o tome ne bi)...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
I opet kažem , klocna nebitna , boja oronula ok , to je pitanje garažiranja a ne rada , motor ćeški , stvar za razmišljane , ti si na 818 dobio prednju kosu , ok ,,,,,,,,,, on daje zadnju ali ne zaboravi da je ovo viša klasa traktora i sve zavisi od općeg stanja , a što je slikan po mraku pa vidiš da su oba upravo oprana i čovjek ih je odma slikao da što prije stavi u oglas :weedman:



pa trgovacka varka opere ga da se svetli i da boja dobro izgleda prije nego se osusi i izbljedi !! ako oces 826 ima sused samo je imal atomizer na njemu i prvi vlasnik je !!!
 
T

Todi

Guest
OK.
ne bi dalje jer nema smisla, ali ako covjek ovako drzi i odrzava svoj traktor sto se tice boje, zamisli kakav je tek dalje u mehanickom smislu a i slaviji motorcek je gore, kako sam rekao nula bodova
LP
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pa trgovacka varka opere ga da se svetli i da boja dobro izgleda prije nego se osusi i izbljedi !! ako oces 826 ima sused samo je imal atomizer na njemu i prvi vlasnik je !!!

ne za sada ne bih mjenjao , osim ako bi uletilo nešto , dobro 83x
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
ne za sada ne bih mjenjao , osim ako bi uletilo nešto , dobro 83x

e ja cekam od starceka 830 prednja hidraulika i kosa i ralica iza plug i freza 152 RS vec 10 g nije bil zapaljen ! deda ga nece prodati a veli mi nek si ga posudim i vrnem ga posle !
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
e ja cekam od starceka 830 prednja hidraulika i kosa i ralica iza plug i freza 152 RS vec 10 g nije bil zapaljen ! deda ga nece prodati a veli mi nek si ga posudim i vrnem ga posle !

Aj ti meni pošalji adresu da ja priupitam dedeka , možda se dogovorimo :rolleyess:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Aj ti meni pošalji adresu da ja priupitam dedeka , možda se dogovorimo :rolleyess:


deda veli to je njemu ostalo od zivota ak to ode on umire odmah !
e da plug nikada koristen a ja frezu lani koristil prvi puta jedno 2 sata !
 

Prilozi

  • Slika0574.jpg
    Slika0574.jpg
    42 KB · Pregleda: 233
T

Todi

Guest
neka ti kaze svoju, a ti onda znas ko je sused :)
idemo licitacija
po pisanju kolege forumasa tomek je opasna zvjerka ;)
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
pa kaj nisi napisao prednja kosa, na slici je zadnja rotaciona kosa

je njegova orginal je u prikolici s kardanom a ova na slici je moja bili nest kemijali za vinograde pa ostala na njemu jer meni nije potrebna trenutno
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
deda veli to je njemu ostalo od zivota ak to ode on umire odmah !
e da plug nikada koristen a ja frezu lani koristil prvi puta jedno 2 sata !

ma nemoj to kupit ,,vidiš da je sav prašan , to ne vrjedi ,,,,sigurno se prašina zavukla i u motor , treba i ulje promjenit ,,, ajd ti javi adresu da se ne sramotiš sa njim , a vidim i zadnju roto kosu , to nije staro djed te vara da nije deset godina palio , a nema ni zadnjih utega :prayer:
 
T

Todi

Guest
pitaj dedu da se mjenjamo uz nadoplatu,onda i dalje ima tomeka i smisao zivota,meni bi tak nesto trebalo
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pitaj dedu da se mjenjamo uz nadoplatu,onda i dalje ima tomeka i smisao zivota,meni bi tak nesto trebalo

Kolko vidim završiće on u Bjelovarskoj županiji :toimonster:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
ma nemoj to kupit ,,vidiš da je sav prašan , to ne vrjedi ,,,,sigurno se prašina zavukla i u motor , treba i ulje promjenit ,,, ajd ti javi adresu da se ne sramotiš sa njim , a vidim i zadnju roto kosu , to nije staro djed te vara da nije deset godina palio , a nema ni zadnjih utega :prayer:


ovu godinu ga ja odfural u goricu kositi posto je moj motor na tomeku guta vise ulja nek nafte pa nejde u brege samo dimi , a ove vece serije su imale utege ili ne zato jer ovaj ih nema ali ima prosirenje na osovinama
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh