• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

domo

Član
Tu od
2 Velj 2012
Poruka
33
[/COLOR]

Super odrađeno , lijepo savijeno , dobro iskorišten stari materijal :D samo ovako sa slika nemam osjećaj debljine materijala ( fi ) cijevi nije li ipak malo tanje od orginala ? ,,,:? jel ako je tanja ,,, hm :roll:[/QUOTE]

fi je 48 mm, debljina stjenke je 3 mm
mislim da bi trebalo biti dovoljno
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Popravljen rukavac

20264875.jpg


Za svaki slučaj još rezerva

20323704.jpg


Još malo off
AGT dobijo jedan par radnih lampi i jednu promjenjenu za pozadi

20323705.jpg
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Super odrađeno , lijepo savijeno , dobro iskorišten stari materijal :D samo ovako sa slika nemam osjećaj debljine materijala ( fi ) cijevi nije li ipak malo tanje od orginala ? ,,,:? jel ako je tanja ,,, hm :roll:

Originalni promjer je 43 m m njegove su 48 m m
:!:
 

vinkovic

Novi član
Tu od
23 Velj 2012
Poruka
12
samir, de mi reci koja je balirka marke ili broja ili neku karakteristiku o njoj da bih ja mogao sebio tražiti da kupim za svog tomicu a da mu nije preteška odnosno preveliko opterećenje. Dalje kojom se brzinom i brzinom kardana balira te jesuli "paprene" na cijeni.

to sam ja i moj tomo i moja balirka, i sve sto te zanima reci cu, al sad nemam vremena.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
to sam ja i moj tomo i moja balirka, i sve sto te zanima reci cu, al sad nemam vremena.


Pozdrav vinkovic!

Kad budeš imao prilike, napišeš riječ dvije više.
Jer ja se isto interesiram za kupnju balirke za tomu Tv 730.

Sljedeće informacije o toj balicri me zanimaju:

1. marka balirke
2. model balirke
3. dali je visokotlačan ili niskotlačna
4. sa kojom brzinom baliraš
5. koju brzinu kardana koristiš.
6. kava je potrošnja goriva,
u odnosu na ostale radove (oranje, frezanje i sl.)?

Unaprijed se zahvaljujem na informacijama
 
T

tuaregr10

Guest
Popravljen rukavac

Za svaki slučaj još rezerva



Još malo off
AGT dobijo jedan par radnih lampi i jednu promjenjenu za pozadi

Pozdrav firemanpeter :fball:
Vidim da si riješio problem sa rukavcem, i rezerva je tu, ali nadajmo se da neće trebati :supz:. AGT je pravi stroj, baš lijepo izgleda... ove felge mu daju baš "fora" izgled :gitarist:! Vjerujem da bi i TV fora izgledao sa ovim felgama :rolleyess:.
 
T

tuaregr10

Guest
Zima zima bela....



Još jedan super stroj

Pozdrav BaTeK :fball:
Vi ste spremni za snijeg, na Tomici je puna zimska oprema, a i rolba je tu :supz:. I kod nas zapao snijeg, ima ga oko pola metra, a i dalje pada :mad:!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Enaki je ohišje na TV418/TV522/TV730

Lp Batek

Jednako, razlika je samo što starije serije nemaju osovine za pedala kočnica i kuplunge.

Pozdrav firemanpeter :fball:
Vidim da si riješio problem sa rukavcem, i rezerva je tu, ali nadajmo se da neće trebati :supz:. AGT je pravi stroj, baš lijepo izgleda... ove felge mu daju baš "fora" izgled :gitarist:! Vjerujem da bi i TV fora izgledao sa ovim felgama :rolleyess:.

Rukavac je nalageru pa da se nađe ako zatreba. A više mislim da neče trebati, imam povjerenja u varilaca.

Dobar je ovaj AGt, i meni se dopada.
A Tomo sa ovim felgama isto dobro izgleda.
Na sliki traktor od Sanču- člana SLO foruma.

12960555.jpg


Kod vas Tuaregr uvijek puno snijega.

A vidim i na Krku ovaj put napadalo se.
Malo ga ima i kod mene pa idem sad malo čistit. Pa da vidim kako bu Tomo upalil u mrazu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh