• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
A Tomo sa ovim felgama isto dobro izgleda.
Na sliki traktor od Sanču- člana SLO foruma.

Daj molim te pitaj ga kada stigneš dali je imao ikakvih problema sa tim gumama ?:scratchma znaš na šta mislim raspravljali smo nas dvojica o tome.a kolega mi kaže da imaju gume 80-16 to je malo šire od tomine standardne šta misliš o tome.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
Jednako, razlika je samo što starije serije nemaju osovine za pedala kočnica i kuplunge.



Rukavac je nalageru pa da se nađe ako zatreba. A više mislim da neče trebati, imam povjerenja u varilaca.

Dobar je ovaj AGt, i meni se dopada.
A Tomo sa ovim felgama isto dobro izgleda.
Na sliki traktor od Sanču- člana SLO foruma.


Kod vas Tuaregr uvijek puno snijega.

A vidim i na Krku ovaj put napadalo se.
Malo ga ima i kod mene pa idem sad malo čistit. Pa da vidim kako bu Tomo upalil u mrazu.

kakav je pak to TV hehe ?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Gorski
Neznam ako je on imao ikakvih problema sa ovim gumama na tomi, a mogu ga pitat, samo što ti navodiš neku drgugu dimenziju. Trebal bi izmjerit promjer ovih širokih balon guma i njegovih standardnih pa onda usporedit. Malo mi se čini da su promjeri dosta ili čak isti što bi onda značilo da nebi smjelo biti problema što se getribe tiče.
Ja mislim da ako nije puno drugačiji promjer naspram originalu da onda nebi smjelo biti problematično. Izmjeri te 80- 16 pa da vidiš koliko su veče. Ja ti mogu izmjerit ove od AGT jer mi je tu pri ruci pa da onda malo usporedimo.

Petretič

Ako misliš na Tomu na gornjoj sliki onda nema šta drugo, Tomo je Tomo što god mu nabiješ on je Tomo 8)
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Imam svoje slike,tome kad vuce prikolicu od fergusona i kad gazio silazu. Ako vas zanima rado cu postaviti :)
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
http://
dobra-godina.jpg

ovu prvu cu za probu,da vidim dal dobro izbacuje slike,pa nastavljam. Ako je suvise velika,izvinjavam se clanovima sa sporijim netom.
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221






Nazalost nemam bolje slike kolicinu i visinu silaze koje je gazio toma,al vidi se od prikolice bocno,dva zida,prolaz. Imam jos slika,vozi prikolicu al polako,nikud ne zurimo,prvo uvazeni clanovi da prostudiraju ove slike :)

Prva slika ti je dobra , ova sljedeća je premalena , a ostale dvije su ti prevelike .

Kada dižeš sliku rezolucija tii mora bti 800 x 600

Pozz

Žuti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
T

tuaregr10

Guest
Jednako, razlika je samo što starije serije nemaju osovine za pedala kočnica i kuplunge.



Rukavac je nalageru pa da se nađe ako zatreba. A više mislim da neče trebati, imam povjerenja u varilaca.

Dobar je ovaj AGt, i meni se dopada.
A Tomo sa ovim felgama isto dobro izgleda.
Na sliki traktor od Sanču- člana SLO foruma.



Kod vas Tuaregr uvijek puno snijega.

A vidim i na Krku ovaj put napadalo se.
Malo ga ima i kod mene pa idem sad malo čistit. Pa da vidim kako bu Tomo upalil u mrazu.

Da, kod nas uvijek puna snijega, nemamo sreće :mad:. Sinoć je prestao padati, i napadalo ga je preko 70 cm :oops:!!!!!
 
T

tuaregr10

Guest
Eh da se i mene malo vidi...

Pozdrav Krumpironja :arrow:
Ajde da je i kod tebe pao snijeg da vidiš kako je nama svake zime :rolfer:. Ralica (daska) koju imaš služi dobro za taj maleni snijeg :finga:.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Eh da se i mene malo vidi...

Pozdrav Krumpironja :arrow:
Ajde da je i kod tebe pao snijeg da vidiš kako je nama svake zime :rolfer:. Ralica (daska) koju imaš služi dobro za taj maleni snijeg :finga:.

treba krumpironja doci u liku na poduku o snijegu :finga:

koji je to forumas u pitanju ?
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A2ffAZxFdqQ[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Pozdrav svima i jedno pitanje za znalce. Pošto je sami završetak radova na tomici (radi se na el. instalaciji) interessuje me da li ima i koja je razlika u hidrauličnoj pumpi koja dolazi sa strane i hidrauličnoj pumpi koja se nalazi u samom rezervoaru na TV?
Nisam još nabavio pumpu a postoji mogućnost da nađem onu koja dolazi u rezervoaru, interesuje me da li je ona lošija opcija?
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Ko hoce moze da pogleda ;)
uradio sam slide show od sve slike sto imam od obnove tv-a
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Jj808e4VjeI[/YT]
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ko hoce moze da pogleda ;)
uradio sam slide show od sve slike sto imam od obnove tv-a
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Jj808e4VjeI[/YT]

Lijepo odrađeno , i pedantno ,,,,, samo se nadam da tu nije kraj jer još ima stvarčica koje treba završiti :prayer::prayer: :D
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
/QUOTE]ja bih to slikao i postavio na forum ovako, da nekoga ne zaboli vrat...:madmana:...:mrgreen:
Nece skodit malo vjezbe za vrat :D
Teškar ja bi ti se zahvalio jer ovako lijep traktor treba lijepo i biti postavljen na forum.
koji je to forumas u pitanju ?
Bilo bi dobro znati koji je da ga malo zezamo heheheh jer to se ne vidja svaki dan
 
Posljednje uređivanje:

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Arno, Brane: ima stvarcica/sitnica naravno, ostalo jos svetla i instalacija da se uradi al sve dok ne kupim alanser nista od toga :?

Hvala Gorski, ako se ima para nema sta da se mislis cim pocnes moras da zavrsis, nema ti druge :)
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh