• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

Todi

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

20825905.jpg

Počeli su radovi na tomeku,još malo i izgledati će kao na avataru, pohvalno:icon_thumright:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Uz blagu kišicu, (hlađenje) pokosio 1,5 hektara.:icon_toilet:
Hvala TODI, Dopada mi se tvoj podpis, mislim da ta vrsta izumire. (Ljudi.):icon_eyes:
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Re: TOMO VINKOVIĆ

ručica je deta samo da se proba skida se i ide kanđa bilo je pitanje dali može dici natovarenu do vrha i ide bez problema :biggrin:

ne mislio sam "da je dobar stroj kaj će zamijenit tvoje ruke"
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: TOMO VINKOVIĆ

ahh gle ima samo za pocetak prebaciti 42 kubika zemlje :D
ona poslije ide šoder i joss puno toga nece biti ne iskorištena :icon_weed::(giggle):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,417
Re: TOMO VINKOVIĆ

abarth822
To je prototip, kad počinje serijska proizvodnja.:icon_fU:
Ebe me kiša, neda kosit, pa malo ulovio vremena za TOMICU.:icon_rolleyes:

20825905.jpg

Na tvom mjestu malo bih sputio blatobrane da nisu tak u zraku al sve pohvale za tomeka :drink:
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Re: TOMO VINKOVIĆ - zadnja korpica! ...

nova igracka za tomeka :p:

., moj prijatelju brane30!, sve pofale za ovu odlično napravljenu zadnju korpicu traktora tome! ...

., čovik ni sam nezna koliko mu dobro dojde ovakova "igračka" !?, naravno, dok je nima?, a kad je nabavi ili napravi?, evo za nju odma 100-tine nekakovi potreb za delo! ... :icon_winkle: ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
putnicaraRe: TOMO VINKOVIĆ
pozdrav!

novi sam među TV-ima i pošto mi treba malo jači stroj razmišljam se između ova dva TV-a:
http://www.njuskalo.hr/traktori/trak...-oglas-7482162
[što vi mislite?

., moje osobno mišljenje, kad bi biral izmedju ova dva?, izabral bi ovoga ča lipše izgljeda sa plugom! ...
., znači ovaj prvi sa slikice njuškala! ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...

tv mi više treba za frezanje,a plug bi vjerovatno stajao u šupi i trunuo :icon_hang:
 
N

Nito

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav svima, evo malo slika od danasnje radje :)
Kada nadjes pravog majstora i materijal onda nema problema :drink:

20130606_120845.jpg

20130606_121041.jpg

20130606_121043.jpg

20130606_134014.jpg


:drink:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: TOMO VINKOVIĆ

nekako mi taj fah jako tanko izgleda !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Blatobrani će biti niže......:icon_hang:
Evo brzinski posao.......:p:
20836075_z.jpg

20836077_z.jpg

20836080_z.jpg

Odo obrtat sijeno......:drink:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ovakav obrtač sijena bih prodao.. Nemam više potrebe za njim.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Svidja mi se dodatak na desnom blatobranu origi SŽ.Krov je isto dobar mali ali bitno da bar malo zaštiti od kiše i sunca.Čekam sliku od ugradjenog hidro vol.L.P.:drink:
 
D

delagano

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ovakav obrtač sijena bih prodao.. Nemam više potrebe za njim.

Markec; a koliko je cena tom obrtacu i ako mozes poslikaj ga da vidim kako izgleda, ja trazim takav obrtac , mada sam daleko ali ko zna...
 
G

GROF

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ - tv-732 SN! ...

., lip pozdrav forumaši!, poseban pozdrav vtrbovi3!, odgovor - mišljenje dajem., AKO je orginal uz naljepnicu na traktoru tomi i takova "pločica" sa podacima o traktoru!., onda se radi o tomici kaj - koji ima tvornički ugradjen servo volan, prednju hidrauliku, kardansko - izlazno - vratilo - hidropogon, kipanje i kočenje hidroinstalacije, motor kaj - koji ni lombardini, da nenabrajam, još dosta razno-razni sitnica na samom traktoru; od kištrice za alat, teži utega - tegova, "kuka" na volanu, sjedalica za suvozaža, rotirka - rotirajuće svetlo, radna svetla naprvo i odotraga, uljne kočnice na traktoru - sličan sistem ko na zetoru - neki češki proizvodjač kočionog sistema, možda čak i zetor sam!, ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Svidja mi se dodatak na desnom blatobranu origi SŽ.Krov je isto dobar mali ali bitno da bar malo zaštiti od kiše i sunca.Čekam sliku od ugradjenog hidro vol.L.P.:drink:
He he,origi železnica, hidro? cajt sa vremenom me j...:icon_redface:
20837732.jpg

20837879.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh