• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pošto je sezona pečenja rakije pred vratima, da se olakša bolesnim kostima sklepalo se na brzinu nešto za prijevoz koma/komine ili kako već tko zove :





Još umjesto ovih drvenih ojačanja dolazi vinkl,ovo je bilo samo dok se ne posloži sve.

P.S.

Pozdrav donoru bačve - Grof legendarac :)
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Re: TOMO VINKOVIĆ

Neću jer je mali kotao od 60 litara,pa neće bit neke težine....kod mene je sve maleno:icon_super:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

2 cm vinkl pa če bit sasvim dovolno pojačan rub.:icon_super:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: TOMO VINKOVIĆ

Evo prikolice u vlasnistvu ujaka malo je slabo odrzavana al tereta se nesto naprevozila a i naprevrtala da se nezna vise ni kolko puta cak je i malo felga spucala:=:)

 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: TOMO VINKOVIĆ

pod uslovom da spojku i kardan dobiješ s istim takvim popustom......šta bi rovio s ovim?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Re: TOMO VINKOVIĆ

Takva freza se prodavala i kod nas,cena dosta mala ali za upotrebu nije baš nešto sasvim mali noževi.
60202592.jpg
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

pa ona je namjenjena za kopanje kukuruza i tako slicno a na nju sam naletio trazeci obicnu frezu tv 420 ima ova ponuda mi nije tako losa mogo bi je uzeti za 600 km covjek kaze da ima i kardan za nju i da je radila na tomi pa bi suta otisao da pogledam kakva je al eto zeljeo bi da cujem vase kritike za ovu frezu s tim da nije original njegova http://www.pik.ba/artikal/6997667/freza-za-tomu-vinkovica/
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: TOMO VINKOVIĆ


Ruska posla...:icon_e_wink:
Al nije ni njemu lako, čim se hvata pravljenja cele skalamerije, što će mu doneti koju kintu i pomoć u daljem radu!
U svakom slučaju, lik ima filing za mehaniku, jer je sve to doveo do funkcionalnosti...i zaslužuje svaku pohvalu! Suvi genije!:icon_super:
pozzz joe!:icon_weed:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: TOMO VINKOVIĆ

samo što njegova skalamerija nema savijene noževe, nego mini raonike :icon_weed:
a osim toga rovi treset........
a što točak drži svaka druga matica to nema veze :D:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

He, dobar je i nemojte triput reći da nije funkcionalno.:icon_pai::icon_pai:
Danas mi pade pod (noge) reduktor 4-1 ubio se za vadilicu.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=R4_govTTSlg[/YT]
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

firemanpeter- opasna ti ova ideja za saltanje brzina,al ne kontam nevidi se bas najjasnije,moze li jos neka slicica blize da se bolje vidi?? ja sam nesto pravio na drugi nacin,al ovo je doktorski spakovano svaka cast
vgradnja-stikala-za-izkl.jpg
[/IMG]

Ma je je, opasna stvar :icon_keel:, radi savršeno.

17583246.jpg
 

Yogi27

Član
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
30
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav imam tv-a 420
Zanima me kolko dođe lamela nova??
Kad ode lamela kako se traktor ponasa jel slabiji ili ???
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

pozdrav evo mene opet s jednim problemom vjerovatno o tome vec negdje pise ali stvarno nemam vremena da pretrazujem citavu temu tomo vinkovic. u ovih zadnji par dana sam vukao vodu uz jedno ne toliko veliko brdo a kolicina vode je 1000 Litara i dvaputa mi je izbacio iz brzine. i takodje mi stalno izbacuje iz rikverca dal bio pod teretom ili prazan iz rikverca izbacuje pa ako moze savjet u cemu je problem. Unaprijed zahvaljujem
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Probaj štelati, ako ne ide......menjaža------------->
19123348.jpg
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

kako da ga stelujem jel moram rasklopit mjenjac ili
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Otpustiš ova dva šarafa na pločici ispod - Mjenjač ubaciš u treću, reduktor u sporu,
i pritegneš šarafe. (vijake) Otpuštenu pločicu neka sama kuglica postavi u treću ili drugu.....
21154090.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh