• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Doč na takvu njivu orat s tomo vinkovičem , za treba više od volje i želje.
Svaka ti čast .
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Doč na takvu njivu orat s tomo vinkovičem , za treba više od volje i želje.
Svaka ti čast .

Hvala puknuti! Svake godine sa tomom orem tu parcelu.... i jos mnogo toga

Krumpironja
Cekamo slike!

Pozdrav!!!
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
sada sam glavna faca u selu...več su došli susjedi kada sam ga vadio iz kombija hahah jbg selo...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa svako dobro ti želim sa tomekom i nek puno godina ti služi:partyman:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Moram se pohvalit,za sada nema slike ali sutra će bit....lego toma u moju garažuuuuuu...

=)))

29qazo8.gif
...sretna ti kupnja TV-a!

Eeee tek sad će krenuti problemi...:?
Moj predlog,,, nemoj ga odmah bojati, nego ga teraj kakav je, pa će doći vreme za bojanje...
Treba ga pošteno zaliti sa komšijama, ako treba i sa celim selom...i neće biti problema...:partyman:
Ako se nebude zalilo, neće valjati!

@gvozdeni - svaka čast za tarupiranje!
Nego to oranje...hehehe, i ja sam danas probao, al neide...svega 10-15cm ima vlage u tlu... a ostalo kao kamen...treba još kiše!

pozzz joe!
 
Posljednje uređivanje:

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
I meni se to desilo. I to prije neki dan, i to je ostao u drugoj...A i prije 20-tak godina na 533 je ostao u rikverc. Prosječno se desi jednom u 10 godina. Dovoljan ti je i jedan malo duži odvijač ili pajser.

Meni se to dogadjalo, da mi mjenjac zasteka, al ja samo izbio onaj stift koji drzi mjenjac, golom rukom i srafcigerom, i bez pajcera vratio mjenjac u onu brzinu i kojoj je ostao, i deeeri dalje..

Ocekivani video sa tarupom

nekoliko slike sam slikao, probao ssam i oranje ali jos ne moze:twisted:

Pozdrav!!!


Pozdrav Gvozdeni1 :fball:

Vidim dobro ide tarupiranje, lijepo, čisto ostaje iza njega :D. Što se tiče oranja, zemlja je pre suha i dosta tvrda . Mi smo prošli tjedan orali i jedava smo to obavili koliko je zemlja bila suha :mad:.

Pozdrav svima!

Radimo radimo...moj tomo čekao fermentaciju:( ,,,i nemože da mrdne, nego sutra je taj dan, kreće veliki transport...do pecare! Treba dovući sve do kazana...
Ponedeljak - oranje, utorak - frezanje, sreda - možda,:scratch,, može da se proba rakija...itd...


Nemam potrebe za lance, nit imam iskustva sa njim, ali mi se ovaj dopada i izgleda dobro!

pozzz joe!:weedman:

Pozdrav svima :fball:
Ima, ima posla za Tomu, lijepo je natovaren, a koliko ga još bačava čeka, nema odmora :finga:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh