• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Prvi vlasnik od tebe prema Lukavcu neko selo ga je kupio kao 731 a i na tablici piše, zbog toga sam sređivao da imam ono što je i da ga tako registriram.

Platio tv, prikolicu, kosu, plugove i frezu 4200€
a o isplativosti nećemo. Meni uradi sve.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ma znam ja sve razlike 730/1/2 zato sam zahtijevao da bude ono što jest.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Prvi vlasnik od tebe prema Lukavcu neko selo ga je kupio kao 731 a i na tablici piše, zbog toga sam sređivao da imam ono što je i da ga tako registriram.

Platio tv, prikolicu, kosu, plugove i frezu 4200€
a o isplativosti nećemo. Meni uradi sve.

tebi svaka čast,to je tvoja investicija,ali šta je previše to je previše
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Pozdrav matrix123456 :arrow:
Vidim Tomo je opremljen lancima kao veliki šumski traktor, nema da gdje ostane zaglavljen :finga:. Kod vas već ima snijega dosta :?:. Kod nas je padao prošli vikend, i bilo ga je srećom samo u tragovima :D.

pozdrav prijateljuu

ma tomo i jes u sumi stalnoo... :D sta god da radi,radi u teskim uslovima po mokrom kisnom blatnjavom,u velikim stranama,bez lanaca nemogu ni orati ni frezati,a da ih skidam i nabijam stalno ne ide,skidaju se samo kad idem na asfalt,a ovako se ne skidaju nikako,a ostala prateca oprema je na njemu stalno,lanci,sjekira konopci,alat sav potrebni,jer kad zapne negdje imam sve tuu

ma ima snijega ovde uvjek,kod nas samo nije padao u avgustu mjesecu,u svim ostalim mjesecima je padao....evo sad nikako vrijeme da se stabilizuje sve neka kisa hladno a na vece i zna presnjezit al kratko......
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

Svaka čast na trudu, i ispitivanju mogućnosti dizanja hidraulike...:supz:

A što se tiče vodovodnog kolena, što si stavio na manometar...e to ti je "enigma"!
I ćale i keva radili u proizvodnji fitinga za vodovod!
I kažu da ako nevalja odlivak...propišaće na 2bara, al ako valja...može držati i 1000bara!
pozzz joe!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav svima!


Svaka čast na trudu, i ispitivanju mogućnosti dizanja hidraulike...:supz:

A što se tiče vodovodnog kolena, što si stavio na manometar...e to ti je "enigma"!
I ćale i keva radili u proizvodnji fitinga za vodovod!
I kažu da ako nevalja odlivak...propišaće na 2bara, al ako valja...može držati i 1000bara!
pozzz joe!

Valjda sam naletio na dobroga , pa kao što i PUKNUTI predviđa nije bilo šrapnela :rolleyess:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Valjda sam naletio na dobroga , pa kao što i PUKNUTI predviđa nije bilo šrapnela :rolleyess:
Samo mi nemoj reći da koleno nosi na sebi oznaku "LK"-livnica kikinda...:lol:
Nego...gde nađo toliki dinamometar, jes ribolovac...???:lol:
pozzz joe!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Samo mi nemoj reći da koleno nosi na sebi oznaku "LK"-livnica kikinda...:lol:
Nego...gde nađo toliki dinamometar, jes ribolovac...???:lol:
pozzz joe!

Za koljeno neznam ,mogu sutra pogledati pa javim , a dinamo metar sam posudio od KITOLOVCA :rolleyess: , šala imamo u poduzeću ponekad služe za kontrolu zatezanja vodića , a krenuo sam mjeriti jer nisam mogao vjerovati da TOMO , može podići cca 900 kg , moj ne može ni na kuglama pluga a o nekom kraku da i ne govorimo , možda je čovjeku otišao regulacioni ventil pritiska pa maže na ko zna koliko bara :?: u tom slućaju bi mogao podić po meni , ali ako je tako pitanje što će prvo prdnuti :prayer:
 
T

tuaregr10

Guest
nakon duzeg stajaja tomo je ugladal svjetlo dana, a usput obisao sumu

jedno brazni plug prekretac u dubokoj hrđi ceka neka bolja vremena.

Pozdrav svima :arrow:
Vidi se da Tomo baš puno nedela, lijepo izgleda, čini se očuvan :weedman:.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Hahaha...kitolovac...:lol:
Nego mi je interesantna potezna moć na 40cm, dao si mi ideju...
Mogao bi ja skleptati neku skalameriju za nošenje burad (pune) od 200litara!:scratch
x puta imam jedno bure za hitno pečenje rakije(kajsija, kruška)...pa tovarim na prikolicu, posle istovaraj...
Ovako bi bila laganica odneti jedno bure do pecare!
pozzz joe!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
2rw7038.jpg
[/QUOTE]

Za prevoz bureta ti netreba ništa bolje od ovoga što neki već koriste , a ako je i kipa možeš i njeg nositi iz dvora :rolleyess:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
@ARNO ako dobro vidim na slici, tvoj TV ima duze poluge nego moj :confused:[/QUOTE]

Što se tiće dužine poluga neznam , uglavnom su orginal niko ništa nije dirao ako ti je nešto sumljivo možemo sutra izmjeriti :?: :drinkers:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh