• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
ja bi ipak probo proč na brzinu zaletit se pa ako prođe prođe jbt vidim ti nisi ni probo

e moj pajdo 4 dana kiša padala i štaćeš se zaletit pa zar nevidiš da je proklizivo kao da je po loju :rolleyess:

e moj pajdo 4 dana kiša padala i štaćeš se zaletit pa zar nevidiš da je proklizivo kao da je po loju :rolleyess:

da daj ovaj traktoren je 20 godina kod mene i ti sada o 730 ja samo pišem staje na papirima kuziš ne :lol:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
a jbg...neznam ipak sam se odlučio za tomicu od isalopeka tak da kada budem vozio cu ti znat rec,jos nemam svoga ali sam ih vozio srećom po suhome ali labinku sma tjero i po blatu ja bi u najbržu i samo gas udri po gasu ona bi šlajfala ali je isla napred
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Dobro bi došlo i ovo,
jedinstvena 732-ojka.
19121295.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
a jbg...neznam ipak sam se odlučio za tomicu od isalopeka tak da kada budem vozio cu ti znat rec,jos nemam svoga ali sam ih vozio srećom po suhome ali labinku sma tjero i po blatu ja bi u najbržu i samo gas udri po gasu ona bi šlajfala ali je isla napred

Znaći pisanica otpala ?
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
a jbg...neznam ipak sam se odlučio za tomicu od isalopeka tak da kada budem vozio cu ti znat rec,jos nemam svoga ali sam ih vozio srećom po suhome ali labinku sma tjero i po blatu ja bi u najbržu i samo gas udri po gasu ona bi šlajfala ali je isla napred

i kak je prosla kupnja ?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
da,dogovorio sam se sa isalopekom i u pon idem po njega...ma ni ja nisam bio previse odusevljen s onom..ali jbg bila jeftina i sve to...a i znas mene ja malo nestrpljiv samo da mi legne tomica u garažu

i kak je prosla kupnja ?

u ponedjeljak idem po njega,odlično..obje strane su zadovoljene
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Pozdrav svima

Et i ja sam postavi svoj video sa imenom Tomo Vinkovic 732 vlazno tlo


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=i_8olj6gSdc&feature=player_embedded[/YT]
:lol:

Za ubuduće odmah kreći u drugoj brzoj
i nemaš straha da neide ..
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrav prijateljii


Uploaded with ImageShack.us
slika od juce,bilo malo snijega a tomo i ja sumu,dobro je odradio posao,a i tu su novi lanci koje sam ja pravio krupni su dosta ali u sumi kopaju sve zivo......

Pozdrav matrix123456 :arrow:
Vidim Tomo je opremljen lancima kao veliki šumski traktor, nema da gdje ostane zaglavljen :finga:. Kod vas već ima snijega dosta :?:. Kod nas je padao prošli vikend, i bilo ga je srećom samo u tragovima :D.
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Pozdrav svima

Et i ja sam postavi svoj video sa imenom Tomo Vinkovic 732 vlazno tlo


mozete pogladat na yutub:lol:

aaaaaaaaaaaaa
vidi sta ja radim sa tomicom....i to sa znatno slabijem

pozdrav!!!:partyman:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
nakon duzeg stajaja tomo je ugladal svjetlo dana, a usput obisao sumu
dsc00951.jpg

dsc00949.jpg

dsc00950.jpg

jedno brazni plug prekretac u dubokoj hrđi ceka neka bolja vremena.
dsc00865.jpg

dsc00866.jpg
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
jedno brazni plug prekretac u dubokoj hrđi ceka neka bolja vremena.


E posalji mi taj plug prekretac.... ja bi ga iskoristio, ne bi cekao bolja vremena.

Pozdrav!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
u papirima moze pisat i 539 to nista ne znaci
kuzim da imas slabe kocnice i da ga drzis na kvacilu....ponekad kakvim drvetom
slikaj kocione dobose, i glave motora s desne strane, objasnit cu ti o cemu pricam, nadam se da grijesim i da je to ipak neki 732 kakav nikad u zivotu nisam vidio

evo pametnjakoviću
 

Prilozi

  • tomo 32.jpg
    tomo 32.jpg
    73.5 KB · Pregleda: 339

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Gledajući Samira odem da kupim lance i trgovac sposoban proda mi i plug za snijeg, komplet sa nosačem i hidraulikom za 300€
19123848.jpg

19123849.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
I ja sam kupio kao 732 ali samo po papirima, 4 dana išao u Gračanicu dok sam sredio papire u normalu (731).
19123962.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Prvi vlasnik je bio sa tvoje opštine, ja ga kupio u Maglaju (Kosova) on ga imao 12 godina.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Dobro evo i 731
19119991.jpg
Limena , gusnata , sreberna grana ..sve to mene strašno zbunjuje .
Jel ima koji model s plastičnom granom ..ako ima njega izbjegavati jer je ugradnja plina skuplja .
Zašto se modeli 730,1 i 2 razlikuju po matrijalu usisne grane?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh