• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Pozdrav svima

Evo par slika za majstora edu sa malim zakasnjenjem ma da nisam skrsio lezaj nebi ni uslika zadnji trap
 

Prilozi

  • moj tv 732 zadnji trac 2.jpg
    moj tv 732 zadnji trac 2.jpg
    70.3 KB · Pregleda: 735
  • moj tv 732 zadnji trap 1.jpg
    moj tv 732 zadnji trap 1.jpg
    73.5 KB · Pregleda: 1,745
  • moj tv 732 zadnji trap 3.jpg
    moj tv 732 zadnji trap 3.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 943
  • moj tv zadnji rukavac.jpg
    moj tv zadnji rukavac.jpg
    75 KB · Pregleda: 570

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
opet nemas sliku dobosa, qrcu govori muda popucase.....
citav taj sklop za hidrauliku, ispod sjedista je od 730, kvacilo 730....
kakogod, ne valja ti pos'o, zamijenio si kuciste zadnjeg trapa, stavio si od novije serije (sto je pravi potez) a sistem kocnica si ostavio od 730

dole gdje si otokario te fine cepove da ne curi ulje, tu prolazi.......ma sta ti ja pricam ionako znas bolje od mene, imas taj traktor 20 godina

jbg edo ti opet ti mozda je dasi i u pravu ali ja samo govorim istinu ja nista nekrijem jb traktor i vreme ga promjenit kuzis ne
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
pozdrav,, samire 732 molim te daj reci (piši)za što ti služi ona stvar što je vijcima pričvršćena na izlazu kardana na slici vidim da se penje ukoso prema gore i nemam nikakvu predođbu što bi to moglo da bude???
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
pozdrav,, samire 732 molim te daj reci (piši)za što ti služi ona stvar što je vijcima pričvršćena na izlazu kardana na slici vidim da se penje ukoso prema gore i nemam nikakvu predođbu što bi to moglo da bude??

mislis na desnim rukavcu
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
jbg edo ti opet ti mozda je dasi i u pravu ali ja samo govorim istinu ja nista nekrijem jb traktor i vreme ga promjenit kuzis ne

Što volim ove pametnjakoviće koji misle da su pametniji od svih,
na ovom traktoru je od 732 samo kućište zadnjega trapa..

ukratko da vidiš razlike klikni ovdje ovdje
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Krompironja
Sretno ti sa novom/starom Tomom, nek ti služi dobro.
A gde su obečane slike? Sad si puno pravan član ovde a i u Tomo Vinkovič grupi.

Joekiki
Jel se več ispekla rakija, kakva je? He he :D vjerovatno ljuta pa udara glavu :rolfer: Nek ti dobro dava- teče pa da je bude dovoljno do iduče godine.

Samir 732
Dečki su u pravu, tvoja mašina je TV-730, a dobra ti je i takva jer nije razlika nebo- zemlja nego samo neke stvari. A od tih nekoliko stvari se može one bitne i prepraviti, izboljšati.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Pozdrav svima

evo opet sam malo obiso sumu ALI SAM IMAO I JARANA SA SOBOM SA NJEGOVIM TOMAKOM

postavi sam snimak tomo i ja gazanje silaže video neideme da ga pribacim na forum pa jb
 

Prilozi

  • DVA DINDOSA 732-731.jpg
    DVA DINDOSA 732-731.jpg
    81.4 KB · Pregleda: 1,626
Posljednje uređivanje od moderatora:

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Samir 732, zanimljive slike i odličan snimak. Samo ti još keljaj ako ima nešto još. :D

Ma imam ja tih stvari samo ja necu da preteram jb nije fer mogu ja sad stavit ovih slika bezbroj ali samo postepeno kuzis ne a tvoj tomak je za deset bato ali si ga sredio svaka cast evo slike poz.
 

Prilozi

  • P1010594.jpg
    P1010594.jpg
    84.9 KB · Pregleda: 199
T

Todi

Guest
lijepi pozdrav,
bio sam odsutan neko vrijeme, pa da podijelim s vama slikicu
kako dva tomeka sreduju travu
LP

tomovinkovikonja.jpg

tomovinkovikosnja2.jpg
 

toni2

Novi član
Tu od
16 Velj 2010
Poruka
17
pozzz svim forumašima moj tomica u vožnji je izbacio iz brzine i stao, danas se hvatamo posla i otvaramo mjenjač , šalta a ne ide nikud mora da je u pitanju spojnička. Pišemo se kad saznam što se desilo lijep pozdrav
 

pepapilar

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
271
lijepi pozdrav,
bio sam odsutan neko vrijeme, pa da podijelim s vama slikicu
kako dva tomeka sreduju travu
LP

Todi
jel možeš nabacit koju sliku da se detaljnije vidi
kardan, posebno onaj dio gdje se kvači na traktor ?
 

Belić 0209

Novi član
Tu od
5 Stu 2008
Poruka
12
Evo da se i ja malo javim nakon nekog vremena izbivanja. Naime neko vrijeme nisam mogao se spojit na net i forum ali to se sad rješilo tako da sam rješio album sa slikama šta se radilo na TV-u pa ko želi nek pogleda.... Vidim dosta se radilo i kod ostalih ima zanimljivih radova tako da sad slijedi prelistavanje... Pozdrav ma gdje bili!
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
tv 832

Pozdrav svima, kupio bi Tomu serije 826 ili 821 (zavisi sta se nađe) pa me zanima na koje stvari bi trebo obratit veću pažnju prilikom kupnje, i ako nema prednje izlazno vratilo i hidrauliku jel se to moze naknadnu ugradit :)

POZDRAV IZ BARANJE
 
T

Todi

Guest
Todi
jel možeš nabacit koju sliku da se detaljnije vidi
kardan, posebno onaj dio gdje se kvači na traktor ?[/QUOTE]

trenutno nemam slikica,kad odem na selo poslikat cu sve detalje i staviti na forum,koliko sam ja uspio vidjeti cini se da ima vise izvedbi prednjeg kopcanja i razlike u prihvatu cilindra,

LP
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh