• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
pa imali ko vise slika kako izgleda ta glava od mece sto mora se remontovati da bi se motalo normalno kako izgleda u tom kucistu ti zubcanici
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Od BMW vrti kontra- ne treba inverzija, i neznam zašto nebi izdržalo u oranju.
Ja znam gdje ima za 35€ ili 70KM u BiH.;)
Mečka:
19283036.jpg

BMW:
19566388.jpg
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Pozdrav društvo
nisam dulje vrijeme bio, ali pročitam sve, vidim da svi neke novitete pravite to je jako pohvalno morat ću i ja , ali nikako da se nađem s vremenom radim, radim i radim.

Malo pitanjce kupio sam frezu gramip AT20-120 pa me zanima koji bi kardan bio najbolji za nju ono mislim s spojkom ili bez, imam za rotokosilicu s spojkom , ali mislim da bi za frezu možda bio bolji bez, šta vi mislite.......




pa dobio si orginal kardan uz frezu !

pogle si jer ja sam dobio orginal kardan
http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/traktorska-freza-at-20-100-gramip-oglas-1029770
 
Posljednje uređivanje:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
kako ide postavljanje nosaca za ovu glavu od bmw-a dali je kao kod mercedesa da se pricvrsti na one sarafe ili treba izmisljat.


pozdrav
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
kako ide postavljanje nosaca za ovu glavu od bmw-a dali je kao kod mercedesa da se pricvrsti na one sarafe ili treba izmisljat.

Lakše je kako kaže Grof izkemijat nosač nego inverziju.:roll:
 

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav Brane ,
ma nisam ja kupovo frezu preko njih, nego onako...., kupio sam frezu novu, tri godine stara ali ni jednom nije radila, stajala u šupi, zato i pitam koji kardan bi bio najbolji s spojkom ili bez...
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Pozdrav Brane ,
ma nisam ja kupovo frezu preko njih, nego onako...., kupio sam frezu novu, tri godine stara ali ni jednom nije radila, stajala u šupi, zato i pitam koji kardan bi bio najbolji s spojkom ili bez...

ja imam bez kaj dobil uz frezu ima samo osigrac kao sraf na dve strane
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav svima!

U postupku je izrada serva, glava od 123 linije.. Ne snalazim se kod inverzije najbolje, makar sam se nagledao slika.. Ima li itko kakve tehničke informacije ili što već o spajanju inverzije na glavu volana? Nabavio sam uljnu pumpu od golfa 1 i mislim da bi zupčanici trebali biti u redu..

Hvala!
 

ivan1105

Član
Tu od
19 Stu 2011
Poruka
33
Gledao sam tvog tomu ivan1105 i nikako ne mogu skuziti jeli tebi alternator ispod remenice ili iza ventilatora ?rezervar je od tome 730 zadnji kraj od 731 a koji je motor ?bio je jedan ovakav alternator na njuskalu no vise ga nema valda se prodao ja bi ga bio kupio ali nisam bio siguran paše li a ako ti je edo daleko kao meni mislim da ima u AGRODOM Zagreb ja ću zvati sutra ako nije skup kupit cu jer imam regler.

motor je 731..lombardini...a meni je dobar altenator ovaj na ventilatoru al mi je otišo regler,,,, pa sam stavio drugi altenator ,,, čuo sam da ima neka firma u zagrebu koja ima sve vrste reglera pa bi probao to posložit
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
motor je 731..lombardini...a meni je dobar altenator ovaj na ventilatoru al mi je otišo regler,,,, pa sam stavio drugi altenator ,,, čuo sam da ima neka firma u zagrebu koja ima sve vrste reglera pa bi probao to posložit

Mislis lda672, ne postoi motor 731
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
motor je 731..lombardini...a meni je dobar altenator ovaj na ventilatoru al mi je otišo regler,,,, pa sam stavio drugi altenator ,,, čuo sam da ima neka firma u zagrebu koja ima sve vrste reglera pa bi probao to posložit

znači imas traktor serije 731 i u ventilatoru alternator onda nemaš lombardinijev motor jer se u te traktore ugradjivo DNB-ov ili mozda imas ako si nesta sastavljao.ako ti je na poklopcima ventila slovo L oda je .no to sada nije bitno kada kazes da ti je alternator ispravan i da ti treba regler jer orginal regler mozes kupiti i u agrodom Zagreb i rjesiti problem.

kako ide postavljanje nosaca za ovu glavu od bmw-a dali je kao kod mercedesa da se pricvrsti na one sarafe ili treba izmisljat.

Lakše je kako kaže Grof izkemijat nosač nego inverziju.:roll:

od koje serije bmw-a je taj volan kome ne treba inverzija.i ako ti se da daj poslikaj ga i sa druge strane na ovoj slici se ne vide nikakve rupe od vijaka.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Shvato sam ja tvoj odgovor od prije no ivan1105 nije ali kazem nije bitno ako mu je onaj u ventilatoru ispravan ne zmam zasto ga je interesirao ovaj alternator sta meni pase kada njemu ne odgovara a treba mu samo regler.
 
Posljednje uređivanje:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
od koje serije bmw-a je taj volan kome ne treba inverzija.i ako ti se da daj poslikaj ga i sa druge strane na ovoj slici se ne vide nikakve rupe od vijaka.

bmw serija 5
 
G

GROF

Guest
., traženi odgovr, daje se.-

Može li mi netko dati ove mjere oka rude prikolice 1,5 t za tomicu


., lip TI pozdrav forumski prijatelju!; tomo420!., evo jutros oko; 08:00 sati javili mi iz Prime - Bjelovar., kompletna dužina je; 350 mm., širina OKA unutarnja je; 35 mm, vanjska /OKA/ je; 100 mm., košta sa računom=PDV-eom; =450,00 kn.- ... 8) ...

., lip pozdrav svim forumašima!, kako starim., svakako posebna pozdrav i dobrodošlica NOVIM!!! ... ., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
dali ima neko slike te invrzije na glavi od mece kako izgleda sastav njegov!koji su sklopovi i kako ih napravit :supz:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh