• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav... :supz:

Pozdrav TomoZeković :arrow:
Vidim, radno je kod tebe, svaka čast :gitarist:. Ako možeš vući ovaj trobrazni plug, onda bi mogao i onaj dvobrazni koji si htio kupiti ako se nevaram, osim ako nije velika razlika u veličini plugova ;).
 
T

TomoZeković

Guest
Pozdrav TomoZeković :arrow:
Vidim, radno je kod tebe, svaka čast :gitarist:. Ako možeš vući ovaj trobrazni plug, onda bi mogao i onaj dvobrazni koji si htio kupiti ako se nevaram, osim ako nije velika razlika u veličini plugova ;).

Ma može tomo onaj trobrazni bez problema vuć, vinograd orem u 2 brzohodnoj, neosjeća ga traktor... :D
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

krompironja traktor ti je super i sad izgleda odlično:finga:i ja moram iste nabavit za mog 522.......................................................................

GROFE hvala na trudu za adresu od križeva kardana još da si je našao prije mjesec jer sam jedva našao negdje kod vrbovca u nekom selu ima firma i doneseš kardan oni zamjenu odgovarajući križ i platiš 100 kn.lip ti pozdrav prijatelju:supz:
 
T

tuaregr10

Guest
Hvala Aco na informacijama i ja sam jednom bio kod gospodina al se tada nismo uspjeli dogovoriti pa sam odustao i od gorskog kupio traktor,vidio sam i prikolicu samo je bila u lošem stanju jer je čitavo vrijeme stajala valjda vani,al nebojim se ja ti si nju skockao sad je kao nova,.stavi koju sliku da je vidimo..poz.

Hvala na pohvalama za tomice,šta bi ti dodavao na utovarivač šta smatraš da fali,sabiram informacije i iskustva jer planiram i ja napraviti sličan pa mi je svaki savjet dobrodošao.....Butina?

Ma nisam mislio da nešto fali na utivarivaču, utivarivač je za deset :finga:. Mislio sam na traktor na neke sitnice koje na njemu fale kao npr. svjetla :weedman:. Inače mi je stara iz Gomirja :!:!
 
T

tuaregr10

Guest
evo da i ja postavim koju sliku, bice jos slika, samo dok uhvatim vremena da slikam i postavim ovdje

Pozdrav sladjanr994 :arrow:
Vidim, frezaš ti sa Tomom direktno po ledini, ne izoranoj zemlji :scratch. Moram priznati da to još nisam vidio :rolleyess:. Ako to radiš da ti ne raste trava između tih voćaka, bolje ti je to raditi sa malčerom :weedman:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
D

drax

Guest
Moj krumpironja i moj tomo oboji točkove u crvenu boju ali je krrompir s nje najkvalitetniji, a što se tiče kamena ima ga svih oblika i boja.:supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,067
Moj krumpironja i moj tomo oboji točkove u crvenu boju ali je krrompir s nje najkvalitetniji, a što se tiče kamena ima ga svih oblika i boja.:supz:


Izgleda da je za mojega Tomicu oranje završeno na jedno duže vrijeme =/
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
Pozdrav narode.

ev mena nakon svega nisam se javljo ali sam vas redovno pratio vidim raducka se po malo :partyman:. Moj tomak danas malo odmara zbog kise pa sam odlucio malo slika da podjelim sa vama .

a ev i ove stare tomice ali ore i to sa dvobraznim plugom ma masina :lol:
 

Prilozi

  • SLIKA(38).jpg
    SLIKA(38).jpg
    69.1 KB · Pregleda: 1,818
  • SLIKA(42).jpg
    SLIKA(42).jpg
    71.7 KB · Pregleda: 1,487
  • SLIKA(43).jpg
    SLIKA(43).jpg
    79.5 KB · Pregleda: 496
  • SLIKA(44).jpg
    SLIKA(44).jpg
    68.8 KB · Pregleda: 368
  • SLIKA(36).jpg
    SLIKA(36).jpg
    72.2 KB · Pregleda: 325
  • SLIKA(37).jpg
    SLIKA(37).jpg
    72.1 KB · Pregleda: 678
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ruda prikolice

Može li mi netko dati ove mjere oka rude prikolice 1,5 t za tomicu

 
Posljednje uređivanje:

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Skace mi van brzina mora na servis po novi kljuc

Hmmmm, čudno kako jer je novi ključ i nosač ključa dobio prošlu godinu!!! Probaj malo poštelati onaj lim koji uzubljuje u brzine (drže ga dva šarafa m6). pomakni najprije u jednu stanu malo, pa probaj, a nakon toga ako bude gore u drugu stranu pa probaj!
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Da je stvar u limićima koji uzubljuju nebi skroz iskakao nego bi samo ponekad cukao.ako je to izmjenjeno prosle godine ne bi trebalo da je poderano osim da je materijal jako loš a vjerojatno ima i drugih razloga za iskakanje brzina.ako misliš rastavljati sve poslikaj.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,067
Hmmmm, čudno kako jer je novi ključ i nosač ključa dobio prošlu godinu!!! Probaj malo poštelati onaj lim koji uzubljuje u brzine (drže ga dva šarafa m6). pomakni najprije u jednu stanu malo, pa probaj, a nakon toga ako bude gore u drugu stranu pa probaj!

I meni ali bas iskoči van

Da je stvar u limićima koji uzubljuju nebi skroz iskakao nego bi samo ponekad cukao.ako je to izmjenjeno prosle godine ne bi trebalo da je poderano osim da je materijal jako loš a vjerojatno ima i drugih razloga za iskakanje brzina.ako misliš rastavljati sve poslikaj.

u utorak ide na operaciski stol...desava mi se i prije bas bi ga izbacilo iz brzine samo u 1 i 2...tak da kad več ide na servis popravit ce se i druge stvari
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Provjeri ručicu dali ti se klima i ima lufta ako da to piksiraj ili rješi na neki drugi nacin ona ne smije klimati i vidi u kojim brzinama sporim ili brzim poslikat ces pa cemo vidjeti i pomoci koliko znamo i mozemo.
 

sladjanr994

Član
Tu od
17 Kol 2011
Poruka
35
evo da i ja postavim koju sliku, bice jos slika, samo dok uhvatim vremena da slikam i postavim ovdje

Pozdrav sladjanr994 :arrow:
Vidim, frezaš ti sa Tomom direktno po ledini, ne izoranoj zemlji :scratch. Moram priznati da to još nisam vidio :rolleyess:. Ako to radiš da ti ne raste trava između tih voćaka, bolje ti je to raditi sa malčerom :weedman:.

a sta cu, kad se moze i onako dirktno sto nebi radio, jer onako moram orati pa onda frezati, a svedno moze i onako dirktno..... to sa urpaavo radio da bih unistio onu staru travu, jer nije prosle godine pokose, kad je trebalo kositi, ja nisam imao sa cim, jer sam tomu kupio tek negjde krajem avgusta..
a mozda bih i radio to sa malcerom kada bih ga imao, ali posto ga nemam moram ovako...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Hmmmm, čudno kako jer je novi ključ i nosač ključa dobio prošlu godinu!!! Probaj malo poštelati onaj lim koji uzubljuje u brzine (drže ga dva šarafa m6). pomakni najprije u jednu stanu malo, pa probaj, a nakon toga ako bude gore u drugu stranu pa probaj!

Netreba ti bit ništa čudno neda mi se sad tražiti unazat par mjeseci da nađem post kad se ekipa hvalila kako se to šalta u vožnji bez stajanja a i on je bio među njima a tako će uskoro svi iz te ekipe bit na čudu samo je krumpironja iskren pa je napisao da ima problem a drugi to neće napisat sigurno da su raskopavali.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Netreba ti bit ništa čudno neda mi se sad tražiti unazat par mjeseci da nađem post kad se ekipa hvalila kako se to šalta u vožnji bez stajanja a i on je bio među njima a tako će uskoro svi iz te ekipe bit na čudu samo je krumpironja iskren pa je napisao da ima problem a drugi to neće napisat sigurno da su raskopavali.

kako se kaže uzeo si mi riječ iz usta....:D
evo i dokaza
http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=16178&highlight=stajanja&page=1361
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

Može li mi netko dati ove mjere oka rude prikolice 1,5 t za tomicu

., lip TI pozdrav forumski prijatelju tomo420!, odgovor, daje se;

., evo, kod mene na mojoj prikoličici; PPK 1,5 t; OKO rude je; 35 milimetra, /unutarnja mjera/ ... :?: ...

., lip pozdrav svim forumašima NOVIM!, svakako i starim!, Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh