• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Vidio sam slike od obnove prikolice svaka čast trud se uvjek na kraju isplati,jučer kada sam išao u noćnu vidio sam tvoga tomu iz vlaka,ljepo je očuvan i još hidra.volan mora da se ljepo vozi.[/Q

da orao sam jučer pa sam stajao kraj pruge baš kad je išao vlak.pa kad sam ga ja kupio pred 5 godina imao je 600 rs i nije imao ni jedan priključak osim pluga i kola ko nov je bio. a sad ima neznam ni sam koliko sati pošto mi sajla puca stalno pa mi se više neda to mjenjat stalno onda ni neznam koliko ima sati.

a volan nebi imao više traktor bez hidro volana za ništa motaš malim prstom.

vozio sam pred par dana susjedov 830 pa mi čudno volan cuka ljevo desno.

Sajla ti sigurno puca naprijed u onoj luli.to je prvo šta se u šumi otkine.730 serija od gorskog ima super riješeno nema sat na sajlu već na vibracije.super riješenje
 
Posljednje uređivanje:
T

TomoZeković

Guest
Evo dosle i naljepnice sad je sređen nadam se da izgleda lijepo?

:D

Krumpironja, traktor je supre.... :prayer: Nego di si naljepnice zabavio?? :weedman:
Pozdrav..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
O kojem se opterećenju radi i koje snage je agregat.....
Limovima koji se podlažu pod pumpu se regulira trenutak ubrizgavanja, e sad kolio ih mora biti, ne znam. Ono malo okance ispod pumpe služi za uzubljivanje pumpe i poluge...ako na isto mislimo
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hvala Edosoko, na pomoći!:prayer::prayer: Sad mi ostaje igranje sa obrtajima, pa makar ga kasnije morao gaziti Tomicom ako ne uspije..:supz:


Agregat je 9 kVA, cca 6.5 kW. Sve je u redu s gorivom, čistoćom, radom, itd.. Moram samo pojačati gas u max. položaju, a da ne rasturim tvornički podešene graničnike. Opterećenje nije veliko, par kućnih trošila, za probu. Imamo još jedan takav, pa uspoređujemo s njim. Pojavljuje se ta razlika u frekvenciji, jer je stari kopao nekog vraga po tom ventilu..:axe:
Inače, agregat odradi svoj zadatak, sva trošila rade, samo se dugotrajnim priključivanjem na taj agregat mogu oštetiti zbog manje frekvencije..

Hvala na pomoći,:prayer::prayer: kopat' ću po njemu kad skupim živaca..
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Hvala Edosoko, na pomoći!:prayer::prayer: Sad mi ostaje igranje sa obrtajima, pa makar ga kasnije morao gaziti Tomicom ako ne uspije..:supz:


Agregat je 9 kVA, cca 6.5 kW. Sve je u redu s gorivom, čistoćom, radom, itd.. Moram samo pojačati gas u max. položaju, a da ne rasturim tvornički podešene graničnike. Opterećenje nije veliko, par kućnih trošila, za probu. Imamo još jedan takav, pa uspoređujemo s njim. Pojavljuje se ta razlika u frekvenciji, jer je stari kopao nekog vraga po tom ventilu..:axe:
Inače, agregat odradi svoj zadatak, sva trošila rade, samo se dugotrajnim priključivanjem na taj agregat mogu oštetiti zbog manje frekvencije..

Hvala na pomoći,:prayer::prayer: kopat' ću po njemu kad skupim živaca..

Zato i pitam jer sam mislio da je možda preveliko opterećenje pa zato pada.....makar ne čini mi se mnogo taj pad frekvencije....a zašto nebi upravo zbog toga povečao okretaje....ne vjerujem da bude se razletel.....a ak se razleti, možda i u moj dvor koji komad padne;)....
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
Evo dosle i naljepnice sad je sređen nadam se da izgleda lijepo?

:D


lijep je ko slika...;) (ja idem sutra po moga,pa ću stavit slike da vidiš šta je zvjerka,hehehehe)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hvala svima na pomoći, idemo u istom smjeru..:prayer:

Evo, zamjeraju mi što kradem temu s tim agregatom, pa više neću pisati o njemu. Ako ima još interesa za taj problem, može na PP, bit' će mi drago..

Lijepi pozdrav!:p
 
Posljednje uređivanje:
T

tuaregr10

Guest
Evo dosle i naljepnice sad je sređen nadam se da izgleda lijepo?


:D

Pozdrav Krumpironja :fball:
Dobro si ofarbao traktor, lijepo izgleda, svaka čast :finga:. Trebao si ga slikati dok je bio čist, onda bi još ljepše izgledao :shock:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Trajno registrovan. Samo godišnje osiguranje.:gitarist:

Pozdrav ssucur :arrow:
Kako ste uspjeli registrirati traktor bez arnjeva :confused:? Kod nas traktor mora imati arnjeve ili kabinu da bi se mogao registrirati :gitarist:.
Ko kaže da nemam.
tv731.jpg
:rolleyess:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,067
GDJE MI JE NESTO POST???

Krumpironja, traktor je supre.... :prayer: Nego di si naljepnice zabavio?? :weedman:
Pozdrav..

hvala po drugi put,naljepnice su sa njuskala

lijep je ko slika...;) (ja idem sutra po moga,pa ću stavit slike da vidiš šta je zvjerka,hehehehe)

hvala imenjače...ajde čekamo

Pozdrav Krumpironja :fball:
Dobro si ofarbao traktor, lijepo izgleda, svaka čast :finga:. Trebao si ga slikati dok je bio čist, ona bi još ljepše izgledao :shock:.

A ma nije ni bio čist jer sam oro prije i poslje farbanja a neda mi ga se čistis bezveze nije Božić :D....ovako se vidi da ipak nes radi..

Zaha ralica je za 5
 
D

drax

Guest
Krumpironja da si u slavoniji dobro bi se natražio tog utega, otočani, primorci i svi dinaridi s tim nemaju problema:prayer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Krumpironja da si u slavoniji dobro bi se natražio tog utega, otočani, primorci i svi dinaridi s tim nemaju problema:prayer:
ne fali tih utega ni u zemlji samo sto su malo umanjeni :weedman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,067
Krumpironja da si u slavoniji dobro bi se natražio tog utega, otočani, primorci i svi dinaridi s tim nemaju problema:prayer:

Hhah e vidis tamo bi stavio ja nes drugo ma ovo je sam da ljepse i lakse ide jer je tvrdo inace netreba...

ne fali tih utega ni u zemlji samo sto su malo umanjeni :weedman:

posaljem vam ja sve postom imam ja previše
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh