• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Hvala Aco na informacijama i ja sam jednom bio kod gospodina al se tada nismo uspjeli dogovoriti pa sam odustao i od gorskog kupio traktor,vidio sam i prikolicu samo je bila u lošem stanju jer je čitavo vrijeme stajala valjda vani,al nebojim se ja ti si nju skockao sad je kao nova,.stavi koju sliku da je vidimo..poz.

koje sam ja pregovore imao oko prikolice dok sam kupio to.bila je loša skroz ja sam mjenjao pod komplet i stranice krpao ,zadnju sam motao na novo.
imaš u temi pretstavi se nađi moju temu pa pogedaj ima slika.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ovo na pocetku je OK, na leru se gasi iz vise razloga, ne mora biti zbog ventila

bakarna podloska mora bit, drugacije ne moze, inace bude tanka podloska
ventil moras stavit odgovarajuci, svaka pumpa ga ima ali nisu svi isti

sljedeci put kad poskidas te dijelove poredaj na sto i slikaj pa stavi sliku

kolicinu goriva odredjuje polozaj potiskivaca, ne ventil, ne povratni vod s brizgaljke.......

Znači da bi stvar mogla biti u debljini bakrene podloške, odnosno u istrošenosti?.. Ljudi vole pretezat' kad vide da slini pomalo..
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., odgovor, daje se.-

ali i moj ima 4 sarafa za ono kacenje ??

., zgodna stvar!., samo ča TI moj mladiću neznaš kakov traktorić imaš???!... :mrgreen: ... ., i to se dogadja.- :supz: ...

., lip pozdrav forumašima, starim i svakako NOVIM!!!., Bog! ...
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
., zgodna stvar!., samo ča TI moj mladiću neznaš kakov traktorić imaš???!... :mrgreen: ... ., i to se dogadja.- :supz: ...

., lip pozdrav forumašima, starim i svakako NOVIM!!!., Bog! ...

pa znam, traktor 818 onaj noviji crveni, kardan se vrti kad traktor ide, i gledao sam da ima one sarafe oko kardana kao za onu kosu sto trebaju pa me sad buni to kako ne moze na njega ?? :shock:
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
plug

Za one koji oru po plitkoj i kamenitij zemlji neka postelaju nož ovako kao na slici i sačuvat ce lemeš od tupljenja i loma a time ustediti novac i bezbrižno orati jer kada nož naidje na kamen odmah plug baci van pa se nista nemože polomiti ja sa tim plugom orem 30 cm jer sam ga malo povećao,u zemlju ide bez problema ako je ovako sjajan jer na batuje plugovima i mala hrdja stvara problem dok se ne osvjetlja jer su lagani.
picture030r.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG
picture029ld.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Oprosti ali ne mogu vjerovati da to ne mozes skuziti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6500x400.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
tebi treba ovakva kosa!!!!!!
 
Posljednje uređivanje:

ferdo1

Član
Tu od
30 Sij 2011
Poruka
46
evo slike traktora, i vide se 4 sarafa kao za onu kosu sto treba

E, s tim sarafovima ne možeš ti ništa radit na onom starom tipom kose. Slušaj ljudi, šta ti kažu... :axe: :madmana: Ti trebaš onaj drugi, noviji tip kose, koji se montira na hidravliku i topling, a pogoni se putem kardana....
 
S

susjed

Guest
MALI FILTER ZA ULJe

Molim Vas ako netko zna zašto curi ulje na malom filteru sa strane blizu kotača, stalno je nauljeno, dali je problem u filteru, dichtungu ili nešto drugo.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Molim Vas ako netko zna zašto curi ulje na malom filteru sa strane blizu kotača, stalno je nauljeno, dali je problem u filteru, dichtungu ili nešto drugo.

ili gumica ili nije zategnuti !
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Oprosti ali ne mogu vjerovati da to ne mozes skuziti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6500x400.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
tebi treba ovakva kosa!!!!!!

oa ako ide preko kardana mogu li naci bilo koju bocnu kosu od vecih traktora i zakaciti je, ima li razlike ??
 
D

drax

Guest
Imoćanin dobro to u tebe ide samo da ne zapleska kiša večeras, mogu li se ti plugovi preštelat još lijevo.:partyman:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh