• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
., lip TI pozdrav forumski prijatelju!; tomo420!., evo jutros oko; 08:00 sati javili mi iz Prime - Bjelovar., kompletna dužina je; 350 mm., širina OKA unutarnja je; 35 mm, vanjska /OKA/ je; 100 mm., košta sa računom=PDV-eom; =450,00 kn.- ... 8) ...

., lip pozdrav svim forumašima!, kako starim., svakako posebna pozdrav i dobrodošlica NOVIM!!! ... ., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

Hvala najljepša!!!!!!!!!!!!!!!!!:partyman:
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
dali ima neko slike te invrzije na glavi od mece kako izgleda sastav njegov!koji su sklopovi i kako ih napravit :supz:

evo par slika kako to izgleda

inverzija se moze napraviti od neke zupcaste pumpe

slike su posudjene od naseg vrijednog forumasa GROFA nadam se da se nece ljutiti:weedman:

014bb.jpg


013mgv.jpg


010ied.jpg


004gpc.jpg


002lnl.jpg


001hkv.jpg


019nya.jpg


018tov.jpg




pozdrav
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hvala na slikama, vidio sam ih prije i planiram uzeti taj model..
Zanima me spoj kućišta i glave volana. Pretpostavljam da se poklopac glave nije skidao, već da je kućište izrađeno da sjedne na poklopac i da je zupčanik pripasan na izlaznu osovinu glave volana?:scratch
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav Haris.
Lijepa 730-ka.:p
Ebeš servo i hidraulički, evo satelitska navigacija.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xdHXwlNL6uw&feature=channel[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
Pozdrav Haris.
Lijepa 730-ka.:p

hvala drug nemam puno slika tu al nadam se da kad odem cu poslikat malo jos da podjelim svama ja tu vidim neki svoj hobi nemam ja ni psa a kamoli sta drugo al imam mali vrt tako da vise iz hobija to radim
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
pozdrav haris25
tomo ti je odlican, gledao sam negdje ove slike ranije kada sam trazio arnjeve za svog tomu i odlucio sam napraviti slicno tvojima jer je funkcionalniji od orginala
 

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
pozdrav haris25
tomo ti je odlican, gledao sam negdje ove slike ranije kada sam trazio arnjeve za svog tomu i odlucio sam napraviti slicno tvojima jer je funkcionalniji od orginala
Ja sam malo gledao na izgled vise posto radi same rasvjete,do radio aparata tako sam skiciro pa sam zadovoljan stvarno,mozda si ga gledo na piki
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Hvala na slikama, vidio sam ih prije i planiram uzeti taj model..
Zanima me spoj kućišta i glave volana. Pretpostavljam da se poklopac glave nije skidao, već da je kućište izrađeno da sjedne na poklopac i da je zupčanik pripasan na izlaznu osovinu glave volana?:scratch

jesi li mislio na ovaj spoj

19283036.jpg


ja sam razgovarao sa prijateljem koji je tokar i mislim kad smo pricali da je rekao da se taj dio skine i da na njega se onda doradi ova inverzija i na nju onda ide ovaj ostatak volana.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Skinuo sam ja taj poklopac, i jedva ga sastavio.. Rasipale su se sve kuglice iz puža.. Vjerojatno treba odvojiti poklopac od osovine i samo njega preraditi..
Moram ga ponovno rastaviti, da vidim hoće li ići ili ne..

Sve je dolje, čekam tokara da ocijeni situaciju..
 
Posljednje uređivanje:

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
He he ja bih pitao Grofa za broj telefona.....:blackeye

ako bude trebalo trazit cu (da malo dosadjujem) :lol: ali mislim da cu da ubacim od bmw nije tesko napraviti nosac za njega sad sam gledao kako to odprilike izgleda i on dolazi na onaj dio gdje bude poluga sa krajnicom
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
:madmana:Kupio sam ovo za tomicu.:roll:
19615356.jpg

19615357.jpg

19615358.jpg

Ako neko ima kakav podatak ili slučajno katalog-zanima me gdje nabaviti pločice,diskove ili šablone.:scratch
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
Pozdrav Haris.
Lijepa 730-ka.:p
Ebeš servo i hidraulički, evo satelitska navigacija.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xdHXwlNL6uw&feature=channel[/YT]

ej pajdo da nema te rucice za speru vidio bih ga kak pravi:prayer: osmice .
 

sladjanr994

Član
Tu od
17 Kol 2011
Poruka
35
evo jos slika....
scaled.php


scaled.php

ovo sto se vidi to je instalacija radjena samo et onako, da ima svjetla i da moze puniti akumulator, jer inace nemam vremena oko toga....
pa tak da ceka ljeto pa ce onda bit generalna obnova...
 

sladjanr994

Član
Tu od
17 Kol 2011
Poruka
35
dobro si ti to napravio al cuvaj se izoliraj malo bolje te kablove da ti nedode kratki spoj

ma nece doc, uradjeno je da nedodje, a i ako dodje nece bit velika steta, jer akumulator je star 7-8 godina....
ma planiram je to uraditi kako treba, al nemam vremena nmg sve stic..
jer idem u skolu posle podne,a ujutro nmg bas tak lako ustat pa da radim, vikendom se uvijek ima nesto drugo radit...a otac i nije nest pretjerano zainteresovan za radove oko njega.... tak da ja to i vozam i odrzavam i radim sa njim...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nem druge, na ljeto da bude najmanje ovakav.:D
12ik8.jpg

A može i servo.
19270352.jpg
 
Posljednje uređivanje:
T

tuaregr10

Guest
evo jos slika....

ovo sto se vidi to je instalacija radjena samo et onako, da ima svjetla i da moze puniti akumulator, jer inace nemam vremena oko toga....
pa tak da ceka ljeto pa ce onda bit generalna obnova...

Pozdrav sladjanr994 :arrow:
Tvoj Tomo je u jako lošem stanju, ali s obzirom na godište, može biti i gori :weedman:. Vjerujem da će lijepo izgledati kad ga sredite :).

evo malo tome u poslu

Pozdrav haris25 :arrow:
Svaka čast na izgledu tvoga traktora, izgleda kao nov, koda je sad iz tvornice izašao :finga:.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh