• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
zašto ne frezu? Ja ju imam prerađenu u kopčanje na 3 točke i iznimno sam zadovoljan s tim jer je priključivanje puno olakšano :)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
zašto ne frezu? Ja ju imam prerađenu u kopčanje na 3 točke i iznimno sam zadovoljan s tim jer je priključivanje puno olakšano :)

A daj čitaj malo jel kumpironja reko da ju koristi max 2 puta u godini,a krumpi kod tebe se stalno nekaj dela oreš i po ljetu hehe

eh to je več druga priča al nema veze i onak tu sa tanjuračama prejdeš napravi ko da ideš sa frezom
 
Posljednje uređivanje:

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Koliko puta ju koristi nije bitno, htio sam reci da ju je puno jednistavnije kopcati u 3 tocke
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Koliko puta ju koristi nije bitno, htio sam reci da ju je puno jednistavnije kopcati u 3 tocke

Vjerujem da je,daj poslikaj malo kako ti imas...ma mislim da mi se ne islati ic zajebavat kad kod mene ona stojki u kutu u garaži...kažem mozda je 2 puta koristim...
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Novo odijelo, lijepa kabina.:p
19898554.jpg

eh ova bi meni odgovarala kabina a što je najbitnije i lijepo izgleda:finga:
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Jednostavna za izradu a lijepo izgleda, samo lim nitnama pricvrstis za arnjeve a izmedju mozes ubaciti deblji filc ili stiropor da ljeti ne przi u glavu.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e jbt...i serijske filmove..........................................................................
joe ona tvoja varijanta je stvarno zakon:partyman:
 

nilede

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
34
Jel valja ova ili da se strpim pa uzmem onu debelu?

dečki ovo je inverzija i ja ju imam od prošle godine uzeo sam je radi puhalnika za sijeno i mogu reč da je dobra. uzeo sam ju u masivi bjelovar 1600 kn + dostava 40 to je bila najjeftinija što sam ju ja našo
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
meni se isto čine duge al neznam jel to tako izgleda il su stvarno malo duge.............ja sam kupio u PRIMI i mislim da su kraće:supz::supz:
 
N

Nito

Guest
Pozz svima,

evo ja se jos borim sa citanjem citave teme od prve do zadnje strane, trenutno sam na 1082 str.

Nabavio sam plug i kosu, kao sto sam rekao cim prije bit ce slikano i postavljeno, kod kose na spoju za kardan nema onog
utora kao sto je na izlazu iz trakotra?? Preporuka kako sta?
I da koju frezu da gledam za svog TV822???

LP
TONI

p.s. Natkrov se radi, majstora se uposlilo :))))
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
trebam jedno stručno mišljenje šta će ti inverzija za tomu ?? ono kad su dva spojila za kardan
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
trebam jedno stručno mišljenje šta će ti inverzija za tomu ?? ono kad su dva spojila za kardan
Na gornji idu priključci prerađeni od Tome serije 400-700 (vrti lijevo)
Na donji idu standardni priključci (vrti desno)
inverzija1.jpg

Primjer:
19005649.jpg

A išlo se u kupovinu.
19908043.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh