• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
T

tuaregr10

Guest
Nismo mi lijeni-Crnogorci su lijeni........:roll:
Pomjerio sam plug samo 5cm u lijevo otima se iz ruku.:p
Trokrilne sa lakoćom vuče.

Pozdrav ssucur :fball:
Ma ako Tomica može vući dvobrazni plug, onda drljaču (brane) s lakoćom vuče :gitarist:. Drljača je dobra stvar za očistiti i poravnati njive od "rčica" u proljeće, pogotovo ove trokrilne, brzo ide :finga:.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Koliko kw motor

2,2KW=1400 0/min8)

Pa učim ja stalno, ponešto i naučim. Pa dal se to ne primjeti? :shock:
He he :), Nema druge nego morat ču se učit cjeli život. A vas razumem skoro 99% ali još mi malo fali ;)

Ma primijeti.
Došao Nijemac u BiH i žali se na jezik.
Ebem ti jesik, ja nauči tupe (dupe), a oni kažu kusica (guzica), ja nauči kusica, a oni kažu prkno, ja nauči prkno, a oni me psuju u šu*ak.
Izvinite ako je zaškripalo ispala čivija.
I mi nismo na 99% između sebe.:madmana:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
malo me vrime utiralo u garazu da prčkam oko traktora,,kako na tomeku prominiti kocnice ,,nebi tije prvi put sam minjati da nebi sto po krivome krenulo pa napisite ako imate volje!! :supz:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
kolega to ti je tako jednostavno da nemožeš pogrešit...jesi li kad mojenjao na autu zadnje...princip je isti ....ti kreni pa ako nebude išlo javni i nema frke pomoći ću al mislim da ćeš uspjet bez ičije pomoći
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Vjerovatno će Tomica dobiti još jedno kačenje.:p
Odnos (razmerje) 34/1
20217222_z.jpg

20217224_z.jpg

20217223_z.jpg
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Evo danas se u drugoj smjeni radilo u tvornici Tomo Vinković s tim da nije bila ugradnja originalnih Tominih dijelova. Radilo se na volanu o tamića koji ugrađujem na svog Tomeka po principu dva u jedan ( od dva rashodovana tomeka jedan u funkciji).Fali mi još pumpa, razvodnik i rez. hidraulike pa ako neko ima nek se javi.

33vg4yq.jpg


2aa0c9d.jpg


2ij2hjs.jpg


Zamolio bi ako neko ima slike za sistem kačenja ralice na prednje rukavce da iste postavi, jer imam namjeru da radim ralicu pa me interesuju neka rješenja za isto. Unaprijed hvala i pozdrav svima.
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522... kradeš moje nacrte :p...neka samo daj ako može kome pomoć.....

ha haa kolega.......ja sam čeko da ih ti staviš al pošto nisi onda sam morao ja:lol::lol:pozzzzz
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Evo danas se u drugoj smjeni radilo u tvornici Tomo Vinković s tim da nije bila ugradnja originalnih Tominih dijelova. Radilo se na volanu o tamića koji ugrađujem na svog Tomeka po principu dva u jedan ( od dva rashodovana jedan u funkciji).Fali mi još pumpa, razvodnik i rez. hidraulike pa ako neko ima nek se javi.

Zamolio bi ako neko ima slike za sistem kačenja ralice na prednje rukavce da iste postavi, jer imam namjeru da radim ralicu pa me interesuju neka rješenja za isto. Unaprijed hvala i pozdrav svima.

Od svakoga pomalo ukradeš ;) i evo materijala:

http://poljoprivredni-forum.com/album.php?albumid=264
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Evo obecanih slika volana :)

Ovo ti je od BMW ili? Zbog čega si navarijo onaj komad na sredini.
Inače sve pohvale za tvoj rad.

Stjepko
Odlična obnova traktora, tako treba da se radi. Vidim da je još tačka na i volan i sve je onda savršeno.

Ssucur
Oče li Toma dobit vitlo?

Sduspara
Vidim da si Tomi priuštijo ralicu koja je vjerovatno tvoj ručni rad?

picture.php


PS
Isto vidim na toj sliki da ti je pored Tome parkirana Yamaha. Koju riječ i sliku o njoj možeš staviti ovde:
http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=17384
da ne prljamo teme TV.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Poz Peter, da tako nešto, uvijek se nađe da nešto treba privući ili dignuti.:lol:
To su me zeznuli kolega Frenk i Kole, jedan mi poklono reduktor, a drugi lance.:madmana:
20217408_z.jpg
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Smjer vrtnje kod TV-a

Imam jedno pitanje za znalce. Znam da je to već negdje obrađivano, ali tko bi to našao među tolikim postovima. Ima li razlika u smjeru vrtnje izlaznog vratila kod serija 400 i 500 u odnosu na seriju 700. Da li se može okretač sijena od serije 400-500 koristiti uz modifikaciju kopčanja na seriji 700?
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
Imam jedno pitanje za znalce. Znam da je to već negdje obrađivano, ali tko bi to našao među tolikim postovima. Ima li razlika u smjeru vrtnje izlaznog vratila kod serija 400 i 500 u odnosu na seriju 700. Da li se može okretač sijena od serije 400-500 koristiti uz modifikaciju kopčanja na seriji 700?

moje misljenje da im je isti smjer okretanje izlaznog vratila a da u 800 tipe kontra

vrtenje ..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh