• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
29qazo8.gif

dobro nam došao...

Tamo negde na početku ove teme, oko 60 te stranice pa nadalje...ima slikovito objašnjenje zamene ključa, i rasturanje menjača...treba će ti ako budeš menjao brzine u pokretu!:lol:
Zapamti: nema šaltanja ručica u pokretu, za svaku promenu moraš stati...inače možeš krenuti savladati štivo od 60 te stranice...;)

Ajd pa nek je sretno i dobro te služi...:partyman:
daj koju fotku...
živ bio...
pozzz joe!:weedman:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
He he inovacija- izboljšanje koje do sad još nisam vidio :D A istina, pristop kod motora je bolji. Ja sam jednom več razmišljao da izbušim rupu kroz haubu kod čepa za rezervar. Pa da mi netreba otvarat za točenje.
Šta ti je to na haubi, na vanjskoj strani, možda nišan? :D

ha haa peter nije baš nišan al može poslužit


Uploaded with ImageShack.us
e kad može mercedes imat nišan pa zašto nebi i tomica imao kad su oba tako poznati:p:p
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Kakav je sistem kopčanja dole na nekadašnjim "pantima"????
Samo bolcn ili nešto "sofisticiranije"?
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Takole pa zgleda prikolica z novo napeljavo za luči.



Svjetla su ok ,,,,,,,,,,,,,, ali rikverc lampa ,,,,,,,,, hmmmmmmmmm ,, koliko je potrebna :cry: Kao prvo prikolica se baš i ne koristi previše noću u vožnji u rikverc ,,,, ali istina može dobro doći ,,,,,, međutim nalazi se na krivome mjestu :roll: puno više na tome mjestu bi vrijedila poteznica za povesti još neku punu ili praznu prikolicu ,,, a sa time i utićnica u koju bi se prikopčala signalizacija pa makar i auto prikolice :p a rikverc svjetlu naći neko mjesto sa strane ,,,,,,,,,,,,, poslužiće ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :D

Bog Arno.

Že ta prikolica za TV 418 bo zadosti.
Tako da mislim da nije potreba po poteznici za vleko prikolice.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Kakav je sistem kopčanja dole na nekadašnjim "pantima"????
Samo bolcn ili nešto "sofisticiranije"?

tomo dole nema bolcna .....budem posliko...ovi pantovi od haube ulježu u svoje ležište(prerezana okrugla cijev po dužini,zavarena za nosač )i stavio sam jedan natezač kao što su ova dva sa strane al on služi zbog vibracija......hauba se neće dići ako nevoziš brže od 80km/h:p:p:p
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Bog Arno.

Že ta prikolica za TV 418 bo zadosti.
Tako da mislim da nije potreba po poteznici za vleko prikolice.

U pravu si da je DOSTA , ali i zavisi čime je natovarena ,,,, bilo je još takvi kojima nije trebala ali su je kasnije ugrađivali ;)
Ni naš GROF nije mislio da će mu trebati kada je restaurirao svoju ;) ali ipak poslije se pokazala potreba i tada je učinio kvalitetno i sigurno ,,, a koliko može faliti to se vidi kada je potreba a ne možeš ništa prikaćiti :rolleyess:
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Nastao kurslus kod meni, krenuo da promenim semering na spojnicku kad ono puko kraj dosjed lezista,(neko je silom ubacio motor) i to objasnije zasto stalno je krcao pri ubacivanje reduktor, spojicka nije ulazila u prednji lager onaj sto se nalazi u zvono i lamela stalno dodirivala potisnu
20288475.jpg

20288479.jpg

20288476.jpg

odma sam nasao donor iza dvorista
20288477.jpg

20288478.jpg
 
Posljednje uređivanje:

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
hid cilindar

Malo OT, al eto...
Da li nteko možda ima hid ciliindar od tome za prodati? Ili možda neki drugi cilindar da ima hoda cca 20-25cm?
hvala
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
pozdrav ljudine

ej daj neka mi neko rekne(napise)sta bi to moglo bit sve sam lezajeve izmjenjo u mjenjacu i opet melje nemozes ostat imam osjecaj kao da nesto strune nesto se dodiriva tako imam neki osjecaj ja neznam kako doci do tog kvara uhvatio sam se za glavu mensecini oce tomo da ga brenerom isjecem et dotok je doslo aj unapred hvala ....:supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nastao kurslus kod meni, krenuo da promenim semering na spojnicku kad ono puko kraj lezista,(neko je silom ubacio motor) i to objasnije zasto stalno je krcao pri ubacivanje reduktor, spojicka nije ulazila u prednji lager onaj sto se nalazi u zvono i lamela stalno dodirivala potisnu

odma sama nasao donor iza dvorista

Ej Stefane, šta se to dešava. Stalno nam se nešto lomi. :madmana:
A imaš ti sreče, donator ti je u dvorištu :p
Stavi još koju sliku od radova, ma bilo koju.
Naravno samo ako imaš volje.

Vidim na trečoj sliki da ti je donator več poklonijo dio, hehe.

Samir
Jes siguran da se čuje iz menjača?
 
Posljednje uređivanje:

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Tv 730

Hvala, fotka bude za koj dan, nism znao ovo za brzine hvala

Čestitam ti na izboru i da te dobro sluzi, ja ga imam pa mozes pitati sve sta te zanima ako neznam ja ima ovdje mozgova sta znaju vise od mene.vidi moj profil tamo su slike.
 

robert1m

Novi član
Tu od
18 Stu 2012
Poruka
21
Pozdrav svima!Eve pred neki dan kupio sam TV 730 izgledao mi je dobro i uzeo sam ,ima luft u sredini i kad pred da upali tesko se kreta motor ,probao sam sa vise akumulatora ali isto,posle kad upali po neko vreme skoro da nema ni dima i cini mi se da e dosta snazan i osetljiv na gas.Ovaj tv nije radio poslednih 4-5 godina samo ponekad su ga palili.Molim za vase mislenje i savet
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Bio je na njuškalu, je plavo crveni, pred nekoliko godina je sređen, al na njušklu nisu bile slike
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh