• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mladen_60

Član
Tu od
15 Ruj 2013
Poruka
62
Bio sam danas na auto otpadu. Za glavu od mercedesa tražio mi 35 € a za bmv 5 traži 40€. razlika mi nije neka pa me zanima šta mislite koju je bolje kupiti. Sa pumpom zajedno je tražiio 70€. Za mercedesa trebam i inverziju dok je bmv samo za ugraditi (tako bar piše na forumu).
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Navariš jednu ploču sa rupom u sredini i četiri okolo za vijke, navariš na osovinu ovo ispod. :icon_scratch:
20385052.jpg

Kao ovo sa čela. Na dnu lijevo.
20385049.jpg

http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=7888284
 
Posljednje uređivanje:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Bio sam danas na auto otpadu. Za glavu od mercedesa tražio mi 35 € a za bmv 5 traži 40€. razlika mi nije neka pa me zanima šta mislite koju je bolje kupiti. Sa pumpom zajedno je tražiio 70€. Za mercedesa trebam i inverziju dok je bmv samo za ugraditi (tako bar piše na forumu).

mladen_60, za izradu serva s glavom od merca. ti treba inverzija kontra smjera, i tu ima podosta posla, misleći na tokara, glodača, par zupčanika, itd, i ako hoćeš da na nešto liči u suštini ima posla, ali je lakše napraviti sam nosač za istu glavu. Za glavu od bmv, ti netreba navedena inverzija, ali je malo komplikovani nosač za napraviti i nešto neizgledniji što se tiče estetike, po mom mišljenju. Znači u suštini sam odabereš, imaš slika ugrađenog i jednog i drugog pa sam odluči LP.:(rofl):
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ssucur me oduševljava svojim prilozima na ovim stranicama i upravo je to priključak o okjem intenzivno razmišljam već više od godinu dana, jer kako mi voćnjaci stasaju sve mi je potrebniji i ako Ssucur ili netko drugi ima interesa sposobnosti i vremena izraditi uslužno jedan takav priključak otvaram natječaj za ponude! :icon_super::icon_pidu:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ssucur me oduševljava svojim prilozima na ovim stranicama i upravo je to priključak o okjem intenzivno razmišljam već više od godinu dana, jer kako mi voćnjaci stasaju sve mi je potrebniji i ako Ssucur ili netko drugi ima interesa sposobnosti i vremena izraditi uslužno jedan takav priključak otvaram natječaj za ponude! :icon_super::icon_pidu:
SSucur-a otpiši (nema vremena ni za sebe) skuplja ideje i materijal,
trenutno je drugi prioritet.:mur:
21297737.jpg

Uhhh nije to, to mi je bolja polovica isplela, kaže samo da ne uključujem komp da vidim Tomu.:mad:
Ovo razrađujem, ispod. Ako bude moguće krompir i luk.
21297738.jpg

http://www.mojalbum.com/ssucur/svasta-s-neta/foto/21297738#21297739
http://www.mojalbum.com/ssucur/svasta-s-neta/foto/21297738#21297740
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Posljednje uređivanje:

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
e jesi ti SSUCUR majstor al i zena te ako sam dobro skonto podrzava ima i ona dobre ideje svaka vam cast oboma.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
ne kazem da motor nece moci vrtiti nego da nebi imal problem u getribi s osiguracem kardana
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Meni treba za granje do debljine zapešća cca. 6-7 cm debljine, ali da ga što više usitni kako bih ga mogao kompostirati.:(happy):
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ovo bi bilo više nego dovoljno, s tim da ovaj melje gotovo cjepanice, što je meni šteta, ja takve ložim.
Pitanje je koliko to košta, gdje se može kupiti i dali je jeftinije kupiti ili dati napraviti??:icon_scratch::icon_pidu:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Pozdrav!
Zanima me ako netko od vas zna dimenzije trna na okretnoj čauri za tv 523, pošto planiram napraviti obnovu sa piksiranjem.. Ako ima drugačijeg načina obnove, koji se pokazao dobrim isto tako molim savjet. Može tu ili na PP.

Hvala na odgovoru
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
dečki pitanje zašto se koristi ta piljevina ili iverje što naprave te drobilice
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh