• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorenje (Štruc) MUTA

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Re: gorenje (struc) MUTA

Motor benzinac, je kupovao moj prijatelj, te je taj motor u funkciji,može ga se vidjeti u radu. Nisam u mogućnosti ići do Rog.Slatine i provjeriti dostupvost i cijene, ali ću potražiti broj trgovine i nazvati ih. Puno mojih sumještana je mjenjalo motore na muti, benz. za dizelske, kupovali su ih kod "Kranjec" trgovina Ptuj. Probam danas potražiti iformacije pa se javim.
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Re: gorenje (struc) MUTA

Upravo pronađen broj firme i zovem po otvaranju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Re: gorenje (struc) MUTA

Obrati pozornost na tip motora koji se nudi, da ne kupiš motor manje snage od originalnog.
Dizel tip 178 je 296ccm i 5.5ks.
Dizel tip 186 je 406ccm i 8.5ks

Ak je postojeći motor ispravan, pali i radi, zakaj bacati novce na zamjenu? Radije popravi taj motor za par kn. Sa dva LA300 imam samo dobra iskustva, tak da sam opet kupil (jačeg) benzinca. Manje buke i vibracija u rukama.

Razliku u potrošnji i cijeni goriva nebuš nikad opravdal, jer ti motori nisu baš šparni.
Koliko godišnje trošiš goriva da bi još i teral na lož ulje?
Ak potrošiš 50 litri benzina, a to je jaaako puno za MTK, ušparati možeš godišnje 100tinjak kn. Dakle, možda se isplati, ali tek nakon 20 godina, ak bu toliko trajal.

Benzinci troše nenormalno, u usporedbi s originalnim Hondinim motorom, kojega su kopirali. Već sam napisal, agregat je za 12h potrošil 30 litri benzina, bez nekog tereta.
 
Posljednje uređivanje:

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Zj,meni trosi previse i jos mi i struja otisla. teren od 150x40 metara potrosi mi skoro 10 litri benzina,a motor bil na generalki i jos k tome moram moliti i prositi da zapali jer su ti motori u k...

Takoder,do prosle godine,dok nisam kupio traktor,radio sam sve s njom i skoro bankrotirao... ;-)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Re: gorenje (struc) MUTA

Ma razumijem te. Ak ti je motor pri kraju, onda je zamjena opravdana. Samo, napominjem ti da je motor tip 178 slab, jer je 5,5ks. Slabiji je od postojećeg LA300.
Nemoj očekivati da taj dizel ne troši nikaj. Pogotovo ako ga nagaziš.
Uspoređival sam ga s Lombardinijevim benzincima i spec. potrošnja je jednaka, tak da...
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Re: gorenje (struc) MUTA

Provjereno danas oko podne. Motor benzinski 6,5 ks košta 219 eur a 9ks 385eur. Dizelski 11 ks košta 630 eur. Motori imaju 3 godine garancije. Za detalje kontaktirati trgovinu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Re: gorenje (struc) MUTA

Svi ti LA300 su prije svega STARI. Pred 20...30 godina drugih nije bilo i nitko se nije žalil. Ovaj kojeg imam je iz '99. Ima novi tip rasplinjača i elektroničko paljenje. Pali nakon dva poteza u zimi.
Čisto sumnjam da bu bilo koji kineski toliko trajal.

Vrbno, o kojem se točno modelima motora, poglavito dizela, radi?
Dizel 11ks je, bojim se, pretežak za ove male kultivatore.
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Re: gorenje (struc) MUTA

meni treba za kositi,prvenstveno za to,al i za frezanje,a ovaj LA mi je prevelik potrosac i previse me zaje...
 

neznalica

Član
Tu od
2 Svi 2013
Poruka
35
Re: gorenje (struc) MUTA

gordan1982

Pozdrav

Ja ti imam gorenje mutu mislim da je maestral noviji tip s prihvatom priključaka na dva vijka.
Na njoj je isto bio DMB La300 koij je zamijenjen kineskim dizelom KAMA 186f ( to bi sve trebali biti kipori drugog naziva )mislim da je oznaka kupljen je u masivi u bjelovaru i placen oko 3500 kuna.Motor se koristi vec nekoliko godina bez ikakvih kvarova za sad na njemu je jedino smanjen tvornički ler gas jer je bio visok, motor je paso na frezu skoro u milimetar jer je malo veci od la300, ima talijanski prihvat, .
Freza je tokom cijele godine u metalnom kontenjeru i nakon zime pali iz prve potrosnja je smijesno mala da ju nikad nisam ni mjerio, koristi se za košnju oko 2000 kvadrata s striznom kosom i frezanja naseg vrta 300 i nesto kvadrata vise puta godisnje te frezanje poznatima jos oko 1000 kvadrata.
 

davorinjo

Član
Tu od
24 Ožu 2014
Poruka
31
Re: gorenje (struc) MUTA

uh, sto se razvezala tema ;-)
Vrbno, to su cijene motora iz Ptuja ili Rogaske? Ustedio si mi put ako je Rog... Danas sam frezao sa mutom (okrugli prikljucak) mislim da je to univerzal, sto se tice paljenja opce nemam problema. Nakon zime sam nalijao gorivo i upalio iz prve, al me muci sljedece: kod frezanja ili vuce i vrti frezu bez problema koliko god pritisnem u zemlju, a nekad kao da kuplung ne odvoji do kraja, stanu kotaci, stane freza cim freza dotakne zemlju, dignem ga opet krene dalje. Cak sam skinuo i onaj poklopac pa rukom pokusao vratiti polugicu od kuplunga, ali uzalud. Od kud da krenem, jel u pitanju motor, getriba? Svaka pomoc dobrodosla..
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Pozdrav. Ove cijene gore su iz Rog.Slatine a u Ptuju su drugačiji motori i druge cijene. Benz oko 360 a diesel oko 1000 eur. Ne plačaju me Slovenci pa im ne želim raditi reklamu. Detalje, oko tip, kubikaža, okretni moment, potrošnja , težina, ulje i dr....... Upitati u trgovinu ili servis. Cijene sam saznao telefonski (g. Aleš) kmetijska zadruga šmarje zg.negonje

davorinjo kaže:
... kod frezanja ili vuce i vrti frezu bez problema koliko god pritisnem u zemlju, a nekad kao da kuplung ne odvoji do kraja, stanu kotaci ...

Nisam neki mehaničar ali,logika motor vrti getribu, koja vrti kotače i ffrezu, jedina slaba karika, može biti kvačilo( kuplung, spojka). Ako je to ok, onda veliki kvar u mjenjaču, npr da puž preskače, ali to se malo drugačije čuje, Mislim nekom logikom da je tak ako nije, oprosti na mudrovanju. :drink:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Re: gorenje (struc) MUTA

Može se dogoditi i da se otpustil šaraf, pa da se kuplung okreće na konusu radilice...pa to može napraviti havariju.
Prije bi rekel da negdje cvika komanda kuplunga, koja se na drugi pritisak oslobodi.
Sajla u bužiru možda?
 

davorinjo

Član
Tu od
24 Ožu 2014
Poruka
31
Re: gorenje (struc) MUTA

Gledao sam sajlu, cak sam ju i otpustio da kad polugica dode do kraja da je sajla labava. Isprobavao sam i u voznji tu polugicu jos pogurnuti do kraja i cca 1cm ju jos pogurnem ali nema efekta. Sajla je vec podmazana i lijepo ide, tak da mi se cini da ide rastavljanje.... Nisam ju jos nikad rastavljao al se nadam da nece biti problema...
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Re: gorenje (struc) MUTA

Blizu tebe , u Jesenju ima jedan majstor, "studirao" male strojeve, ako ćeš trebati pomoć...
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Re: gorenje (struc) MUTA

Dal zna netko na koliko se steže glava na la300?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Re: gorenje (struc) MUTA

M8 šarafi: 25Nm
 

Najnoviji postovi

Na vrh