• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Svaka cast kolega Airbox, svako slovo si mi uzel iz prstiju u ovom postu.
Kak veli jedan kolega, jos se bude vidlo kak roda bibera melje..
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Nisam valjda puhnuo u svijeću pa je teško pročitati manji odlomak ili je samo problem čitati kada netko drugi napiše više teksta?

Nadam se da će pomoći i koristiti, prvenstveno svima koji se protive da shvate, pa onda i onim ostalima.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,353
Drugi tjedan bu plava 3 kune. Gdje🤔. Pa nigdje,kad je nema🤭 . Ali je cijena super🤣
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja znam po kolko bude, i baš mi je drago da ti nemrem reći 😉jer nije fer da ovi kaj ju dobivaju šakom i kapom uzimaju onim kojim stvarno treba.Oni su kakti proizvođači, čega? Svojeg đepa znamo to i vidimo.
A viš i sam kak je to, mi kaj zbilja trebalo nekaj mi si kupimo, ne čakamo nikoga niš. Kaj moreš kad smo tak naučini. Mene je sram kad tu nekaj čitam od nekih kaj nam farbaju oči.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Opa, kaj vam nije tam dobro u temi o poticajima? Kak odma skočiš? Ja tam neću pisat jer ih ne primam, tu pišem jer kupujem naftu, di je probelm? Imam pravo pisat i iznjet svoj stav, ko i ti i bilo ko. Ja imam svoje viđenje toga ko i ti svojeg 😉
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Dobro nam je, ali nam fališ ti, mi te hoćemo uvući u kolo, a ti se ne daš, a mogao bi, imaš raketu, imaš livadu, samo ti je nebo granica.

Kak skočim? S dvije noge pa velim hop! Našao tutorial na YT. 😂😂

Samo krivo vi to kontate, ne palim se ja kao raketa na eurodizel, ja volim dosipavati plavi na vatru jer je jeftin i u velikim količinama, još k tome mi je dan za đabe i platim ga vašim novcima, di ćeš bolje?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,092
Ovo bi trebalo biti u drugoj temi, ali mi se čini da ovdje bolje paše.
Ulovil je čovjek zlatnu ribicu.
Prosi ribica čovjeka: "pusti me ispuniti ću ti jednu želju"
Može, veli čovjek.
Da, ali ima jedna stvar na koju te moram upozoriti. Ono što ti poželiš susjed bude dobil duplo.
Čovjek se malo na to zamisli.
Ajde, reci onda svoju želju, zamoli ga ribica.
Daj da mi krepa jedna krava, odgovara čovjek.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,652
jer nije fer da ovi kaj ju dobivaju šakom i kapom uzimaju onim kojim stvarno treba.Oni su kakti proizvođači, čega? Svojeg đepa znamo to i vidimo.
Uvjet za dobivanje je za sve isti, kojima treba i ne treba.
Druga stvar, svi pune svoj đep, nisam nikoga videl da je sav urod predal u dobrotvorne svrhe. Ni netreba....
Kak si napisal u temi o aforizmima, svako se bori u ovom životu kak zna i umije
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Ne znam kak neko more vodit glavnu riječ i bit najglasniji, ko zemlju uopce ne radi i nema doticaj s poljoprivredom nit zna kak izgleda...Nezz
 

Najnoviji postovi

Na vrh