• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,240
I sad vele na tv da ina ima u 9mj ove godine 3x vecu zaradu nego prosle godine...ma nek se hebu svi...ja stalno trubim da su cijene bezveze napuhane i da ih nisu trebali dizati...bez obzira na rat bez obzira.na sve..jer ocito troskovi vadenja i prerade nafte nisu narasli...da se tu nesto prominijenilo nebi imali 3x vecu dobit...isti k.... je i sa plinom...sve napuhano...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Rat ko i korona sam izgovor. Ni sa jednim ni sa drugim neb trebali imat veze. Al ne i mi moramo virt ko caprlj iz govneta
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Čitao neki dan da je SAD povećala izvoz umjetnog gnoja za ako se dobro sjećam skoro 100%. Glavni kupac je EU.
Evo i članka
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
A, čije kompanije prednjače u zaradi? Možda Američke? I onda pitanje, kome odgovara rat u Ukrajini? Čija je to režija?
A kakva režija? Nitko nikome nije uperio u glavu vatreno oružje i natjerao da napadne susjednu zemlju. 2014. i 2022. Također su Rusi potpisali priznanje Ukrajine, u njezinim granicama, 19xx godine, ne znam povijest ni svoje zemlje, vjerujem da postoji sve na internetu koga zanima. U ratu uvijek stradavaju nevini i postoje profiteri. Prije rata je bio ništa, nakon rata je moćan i bogat. Kao odgovor na tvoje pitanje, sve. Rusija trenutno zarađuje 40% više na svojoj nafti, navodno. S obzirom da kupuju skupe rakete, mislim da im nije loše. S obzirom da narod nije izašao na ulice, mislim da je i narod sit. UAE smanjuju proizvodnju jer mogu. Zašto bi prodavali više ako mogu manje za isti profit? I tako dalje i tako bliže, ja tu osobno ne mogu ništa. Gorivo moram kupit, vjerujte nije ugodno 7 kilometara bilo vozit biciklom do posla, i po minusu i kiši i žegi. Kako bi tek bilo 12 kilometara u 4 smjene?? Koliko bude koštalo, toliko ću platit dok mi ne postane toliko neisplativo, a onda ću dat otkaz, ako dođe do takve situacije da imam veće troškove osnovnog života i goriva nego što mi je plaća. Vjerujem da do toga neće doć, ali...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Sjela je, sad kad je skupa onda imam pravo na puno , a kad je bila jeftinija onda sam imao tri puta manje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh