• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A koji je razlog sad ovakvim naglim poskupljenjima??
Jel i barel tak naglo skočio gore??
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Pa cijene goriva nisu ni pale koliko je pala cijena barela. Tako i ako je barel otišao 2% gore to nije razlog da ide i cijena gore. Izmislit će oni već neku novu laž.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa piz** im mat*****, jel se to nemre nekak bojkotirati???

Zakaj nekakvi teroristi neču koju ininu pumpu dići v zrak, pa malo koju vladinu zgradu...mislim da bi se stvari popravile :)
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
783
Išao večeras natočiti cca 300 l po 4,55 kn/l. Ako prikupim još ambalaže idem i sutra.Ne vjerujem da će gorivo ponovno pojeftiniti - jedino po sistemu jedan tjedan poskupi 30 lp, a drugi pojeftini 3 lp.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Meni ostala samo jedna vinska bačva prazna :=:) jedino u nju da nalijem plavca :D:
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Ja uzo u ponedjelja 3000l Na ini 2000 po 4.43 a 1000 na nekoj privatnoj po 4.40 i jos mi 5km blize
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Kada kupuješ toliko od jedanput nazovi Petrol,Inu pa i tog privatnika i vidjet ćeš da će ti spustiti barem 20lipa/l
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Pa jel i to postalo kao na placu ?
A šta ako se javi obični blagajnik ? Šta će on bogec spustiti ? Jedino sebi plaću.
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Pa narucivo sam od ine uvijek i nikad nisu rekli ak uzmem tolko da ce spustit jos 20lipa! Pa ovo je bilo zbog poskupljenja , znao sam narucit pa gamad cekaju da poskupi, ak narucim u cetvrtak a ide gore primjerice u utorak, nece gamad dovest, proso vec tak pa se razljutio i kupio bacve od 1000l 3 kom!
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Neki dan kupim benzin, "Tuhelj gorivo" se zove pumpa u Tuheljski toplicama, prodali mi neko smeće i shebalo mi sve strojeve...dvije motorke, trimer i dva quada.
Začepilo sve fergazere...nekaj bjeloga sam našo u njima...sreća pa sam uspio sve oprati.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Teško da išta takvoga može bit unutra na bilo kojoj pumpi, zvuči kao neočišćen karnister za gorivo.
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Vjeruj da na ovoj može... u karnisteru nije sigurno bilo smeća jer uvijek taj koristim i nikad problema do sad a i uvijek pogledam dal ima kaj unutra prije točenja...
 

Miky123

Član
Tu od
6 Sij 2015
Poruka
49
Ja radim već par godina s njima i zadovoljan sam
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh